Site Rengi

Bursa Halı Yıkama Fiyatları 0224 254 70 71 – Bursa Halı Yıkama

Bursa Halı Yıkama Fiyatları 0224 254 70 71 – Bursa Halı Yıkama

Bursa Halı Yıkama Fabrikası

0224 254 70 71

Bursa Halı Yıkama Fabrikası

Bursa Halı Yıkama Fabrikası

Evlerde, ofislerde, iş yerlerinde kullanılan halılarımızın hijyen açısından oldukça önem arz eder. Kirli olan halılar zamanla toz kaldırmasıyla beraber kullanıcılar içinde hoş bir durum olmayabilir. Bununla beraber evde yıkanan halılar daha fazla zahmetli olacağı için kullanıcılar halı yıkama fabrikalarına baş vururlar.

Bursa halı yıkama firmamız sayesinde halılarınız her zaman emin ellerde. %100 müşteri memnuniyeti ile bursa çevresinde bulunan halı yıkama firmalarından daha uygun fiyata halılarınızın temizliğini sağlamaktayız.

Bursa halı yıkama firmamız da aynı zamanda stor/zebra perde yıkama, battaniye yıkama, yorgan yıkama hizmetlerimiz mevcuttur. Bursa halı yıkama fabrikamıza çağrı merkezi numaramızdan ulaşabilir, aynı gün halılarınızı adresinizden aldırtabilirsiniz.

Bursa halı yıkama ücretlerimiz halının boyutuna ve cinsine göre değişiklik gösterebilir.

Ayrıca halı yıkama bursa içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Bursa Halı Yıkama Yapan Yerler

0224 254 70 71

Bursa Halı Yıkama Yapan Yerler

Bursa Halı Yıkama Yapan Yerler

Bursa neresinde olursanız olun halı yıkama fabrikası mı arıyorsunuz? Aradığınız yer tam da burası olabilir. Halı yıkama için en uygun fiyat ve temiz yıkama garantisini vermekteyiz. Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım gibi bölgeler olmak üzere Bursa’nın bir çok bölgesinden halılarınızı teslim almaktayız.

Bursa halı yıkama firmamızda halılarınız son derece hijyenik yerlerde yıkanıp, kurutularak ve sonrasında poşetlenerek teslim edilmektedir. Bursa halı yıkama firmamız da aynı zamanda beğenmediğiniz taktir de ikinci yıkatma garantisi vermekteyiz. Halılarınıza zarar verecek bir şampuan veya temizleyici kullanmamanın yanı sıra özel ve doğal şampuanlar ile yıkama sağlamaktayız.

Bursa Koltuk Yıkama

0224 254 70 71

Halı yıkamanın yanı sıra sürekli olarak kullanılan koltuk, çekyat gibi eşyalarında temiz olması önceliğimiz. Genelde kullanıcılar bu gibi durumlarda koltukları silmeyi tercih etse de bu işlem koltuğun yapısına zarar vermesinin yanı sıra üstte bulunan kir, toz gibi maddeleri zemine indirmektedir. Bu nedenle yapmanız gereken tek şey derinlemesine koltuk temizleme yaptırmak.

Bursa koltuk yıkama firmamız, yerinde koltuk yıkama işlemlerini son teknoloji gelişmiş buharlı koltuk yıkama makineleri ile sağlamaktadır. Bursa koltuk yıkama firmalarımız sizlere aynı gün servis imkanı sağlamaktadır. 0224 254 70 71 numarasından bursa koltuk yıkama firmamız ile iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz. Bursa neresinde olursanız olun koltuk yıkama işlemlerini yapan servis elemanlarımız en kısa sürede adresinize ulaşarak tertemiz koltukları size sunmaktadır.

Ayrıca bursada halı yıkama içeriğimize de göz atabilirsiniz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

HEMEN ARA