Site Rengi

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
 
Tavsiye Halı, Koltuk Yıkama Hizmetleri
 
Tavsiye Halı, Koltuk Yıkama Firması Olarak Sizlere Teknolojik Gelişimleri Takip Ederek Kaliteli Yıkama Hizmeti Sunuyoruz.

Tavsiye Halı Koltuk Yıkama Türkiye’de Hizmet Vermeye Başlamıştır. Firmamız Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama Hizmetleri Vermektedir. Özellikle Sektöre Yön Vermek İçin Üstün Teknolojilerden Faydalanan Tavsiye Halı, Koltuk ve Yerinde Yıkama Firmamız Tüm Hizmetlerimizde Doğal Temizlik Sağlamaktadır. Tavsiye Halı Yıkama Fabrikası Siz Değerli Müşterilerimize Tam Kapsamlı Temizlik Hizmeti Sunmaktadır. Tavsiye Halı, Koltuk ve Yerinde Yıkama Hizmetleriyle Sizlere Hizmet Vermektedir. Firmamız, Sunmuş Olduğu Hizmetler Kapsamında Müşterilerinin Memnuniyetini Her Daim Ön Planda Tutmaktadır. Hizmetlerimiz, Halı Yıkama, Koltuk Yıkamadır. Bu Hizmetlerin Her Biri Kendilerine Özel Sanayi Ekipmanları İle Gerçekleştirilmektedir. Bu Şekilde En İyi Performans Alınmaktadır.

 
Misyonumuz
  • Etik ve Ahlak ilkelerine uygun hizmet veren firmalar ile çalışmak,
  • 7/24 iletişim desteği sunarak müşteri beklentilerini hızlı cevap vermek,
  • Hijyen ve temizlik kurallarına dikkat eden firmalar ile ortaklık kurmak,
  • Kalite prensiplerinden taviz vermeden çalışmalarımızı geliştirmek,

Makinalaşma sürecine ayak uydurmanın en önemli gereği, bu sürecin yeni teknolojilerini eksiksiz bir şekilde takip edebilmektedir. Halı yıkamada kullanılan sistem ve ekipmanlar için her geçen gün daha yeni bir teknoloji geliştiriliyor olması, verilen hizmetin kusursuzlaştırılmasında fayda sağlamaktadır.

HEMEN ARA