Site Rengi

Ankara Koltuk Yıkama – Profesyonel Ankara Koltuk Yıkama Hizmeti

04.11.2020
1.984
Ankara Koltuk Yıkama – Profesyonel Ankara Koltuk Yıkama Hizmeti

Ankara’ da tüm semtlere Ankara koltuk yıkama hizmeti sunan firmamız alanında uzman koltuk yıkamacılar ile çalışır. Geniş hizmet ağı gezici servislerimiz adresinize gelir, en kısa sürede koltuklarınızı tertemiz yapar.

Koltuklar evimizdeki konforu sağlamak amacıyla dizayn edilmiş ev eşyaları arasında önemli bir yer tutan ev eşyasıdır. Günün büyük bir kısmını koltuklar üzerinde geçiririz. Evde, iş yerlerinde, AVM’ lerde, toplu yaşam alanlarının birçok alanında koltuklara rastlamak mümkündür. Kullanım alanının yaygın olması ve iş görür eşyalar olması sebebiyle birçok atık ve tozları da bünyesinde barındırmaktadır. Ankara koltuk yıkama firması koltuklarda biriken bakteri ve mikroplarla savaşarak zararlı canlılara karşı büyük ölçüde başarı elde etmektedir.

Koltuk Türüne Göre Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama çalışması profesyonel destek gerektirir. Koltuklarınızın her daim temiz ve canlı görünümde kalması gerekmektedir. Çünkü koltuklar aynı zamanda bulunduğu ortamın dekorasyon şeklini de belirlemektedir. Ankara koltuk yıkama ustaları koltuk kumaşlarını yıpranmaya karşı hassas koltuklarınızı dahi zarar vermeden profesyonelce yıkayabilmektedir. Nubuk, tay tüyü, keten, şönil gibi özel kumaşlardaki koltuklarınızı koltuk yıkama talimatına uyarak ayrı ayrı işlemlerden geçirir.

Koltuk yıkama çalışması yaparken sıcaklık ayarı, cihaz başlık aparat seçimi, kullanılacak deterjan ürünleri seçiminde oldukça hassas ve bilinçli seçimler yapmaktayız.

Koltuk Yıkama Hizmeti Çalışma Alanları

Ankara koltuk yıkama firmamız 7/24 sizlere hizmet vermek için çalışır. Evlerinizde bulunan koltukların yıllık bakımı, evde yapılan tadilat işlemleri sonrası koltuk yıkama ya da ihtiyacınızın olduğu her an sizlere hizmet vermek için çalışmaktayız.

Ankara koltuk yıkama firmamızın çalışma alanları sadece evlerle sınırlı değildir. İş yerleri, ofisler, fabrikalar koltuk yıkama ihtiyacının bulunduğu bütün işletmelerde koltuk yıkama hizmeti sunmaktayız. Özellikle yemek alanları cafe ve restaurant gibi işletmeler koltuk türlerinin en yaygın kullanıldığı işletmelerdir. Bu alanların temizliği daha fazla önem taşımaktadır. Hiç kimse pis ortamlarda yemek yemeyi tercih etmez. Yemek alanlarının yüzeysel temizliğinin önemli olması kadar derinlemesine temizlik de önem taşımaktadır. Her gün milyonlarca kişinin yemek yediği koltukların temizliği görüntü ve sağlık açısından dikkate alınmalıdır.

İnsan sağlığına dikkat eden kuruluşlar insanların en çok tercihi olan mekanlardır. İşletmeniz ne kadar temizse insanlara verdiğiniz değer de bu miktarda artış görünür ve insanlar bunun farkındadır. İşletmenizin koltuklarını Ankara koltuk yıkama firmamıza emanet ederek sizlerin müşteriler karşısındaki görüntünüzü hijyenik açıdan arttırmak bizim görevimizdir.

Profesyonel Ankara Koltuk Yıkama

İşletmelerdeki koltukların temizliği ve dezenfeksiyonu profesyonel olarak yapılmaktadır. Islak kuru vakumlar, buharlı yerinde koltuk yıkama cihazları piyasanın en kaliteli ve teknolojik cihazlarıdır.

Ankara Profesyonel Hizmet

Ankara Koltuk Yıkama

Ankara Koltuk Yıkama Zaman tasarrufu ve kuru dezenfekte başarısı açısından buharlı koltuk temizliği son zamanlarda en çok tercih edilen koltuk yıkama yöntemidir. Ankara koltuk yıkama firması işletmenizin müsait olduğu zamanlarda buharlı koltuk yıkama çalışması yaparak koltuklarınızı müşterilerinize hijyenik olarak sunmuş olur. En kısa sürede yıkama işlemi tamamlanır ve sizlere teslim edilir.

Ankara Koltuk Yıkama Randevu

Ankara koltuk yıkama firmamızın destek hattından taleplerinizi bildirerek randevunuzu alın. Lekeli ya da kullanıma bağlı kirlenen koltuklarınızı bir an önce temizleterek müşteri kaybına uğramayın. Koltuk yıkama fiyatları kapsamında endişeye kapılmayın. Düzenli olarak yaptıracağınız koltuk yıkama işlemi sayesinde fiyatlar bütçenizi yormayacaktır. Sistematik temizliği yapılmayan koltukların kir oranına göre fiyatlar artış gösterir ve sizleri zorlayabilir. Uygun fiyat politikası izleyen Ankara koltuk yıkama firması koltuk yıkama fiyatları minimum seviyede yıkama kalitesini maximum seviye de tutmanın çalışmalarını her gün yenilemektedir.

Ankara koltuk yıkama fiyatlarını koltuk cinsi, kullanılan ürün, uygulanacak yöntem ve koltuğun kirlilik derecesi gibi faktörler etkiler. Tamamen nitelikler üzerinden fiyat belirlenmesi yapıldığı için koltuğunuz en uygun şekilde yıkanır.

Koltuk Yıkama Leke Çıkarma

Koltuklarda oluşan leke ve kirin çıkarılması için kaliteli temizlik ürünleri kullandığımdan emin olabilirsiniz. Ayrıca yerinde koltuk yıkama çalışması yapıldığı için ürünler hakkında sizlere bilgi verilerek yapılacak olan işlemler sizlere tanıtılır. Böylece hata olasılığımız en aza indirgenmiş olur. Temizlik malzemelerinin özenle kullanılmasıyla beraber koltuğunuza zarar vermeyecek ürünlerin seçilmesine özen gösterilir. Güvenilir hizmet aldığınızın önemli kanıtı, Ankara koltuk yıkama zarar vermeyecek şekilde koltuklarınızı temizlemektedir. %100 hijyen için siz de koltuğunuzun özel temizlik malzemeleri ile profesyonel kişiler tarafından temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Elbette hijyenin sağlanması, kurutmanın en iyi şekilde gerçekleşmesi ile mümkün olacak. Mükemmel olarak kuruma işlemi temizliğin özenle yapıldığının göstergesidir. Kötü kokuların önüne geçilmesi açısından, yıkama ne şekilde yapılırsa yapılsın kurutma ile tamamlanmadığı sürece olumsuz sonuçlanacaktır. Tam olarak kurutulmamış koltukların hijyenden uzak olacağını söyleyebiliriz. Ankara koltuk yıkama hijyenik şekilde kurutma işleminin ardından koltuklarınızı kullanıma hazır hale getirmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

HEMEN ARA