Site Rengi

Bursa Halı Yıkama – Bölge Servisi

Bursa Halı Yıkama – Bölge Servisi

Bursa Halı Yıkama

Günümüzde sürekli kullandığımız evlerimizde ve iş yerlerimizde olan halılarımızın kirlenmesi çokça karşılaştığımız can sıkıcı durumlardandır. Her bahar da yapılan temizliklerde ilk önce temizlenmesi gereken halılarımızın olduğunu düşünmekteyiz. Bursa halı yıkama firması olarak uzman kadroyla çalışan servisimiz yıkama makinelerimiz, hızlı servisimiz ile Bursa ilinde en önde gelen firmalardanız.

Halılarınızın yıkama işlemleri yapılırken oto yıkama yapılan yerlerdeki gibi yıkamıyoruz. Firmamız sadece halı yıkama işlemi yaparken ortamın hijyenik olarak sürekli dezenfekte eden, ortamı temiz tutan halı yıkama makinelerimiz geliştirilmiş yıkama ve sıkma makineleri bulunan bir firmadır.

Bursa’ da uygun fiyatlarda kaliteli işçilikleriyle en sık rastlaşacağınız en iyi firmalardanız bizleri tercih ettiğiniz için asla pişman olmayacaksınız.

Bursa halı yıkama firmamız halı yıkama için kullandığımız halı şampuanları içeriğinde kimyasal bulanmayan bitkisel halı yıkama şampuanlarıdır gönül rahatlığıyla firmamızı tercih edebilir. 0224 250 16 06 telefon numaralarımızdan bilgi alabilirsiniz. Halı yıkama aşamalarını gözden geçirmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

Her halı modeli için ayrı ayrı titizlikle çalıştığımız dokuma tekniği, kullanılan boyanın cinsi kök boyası, kimyasal boyalar vb. içecek dökülen halılar ve iplik yapısı göz önünde bulundurularak halınızın cinsine uygun deterjanlar kullanılarak gerekli halı yıkama tekniği ile temizlenmektedir. Gaziemir bölgesinde de halı yıkama hizmetlerimiz 7/24 devametmektedir.

Merdiven altı firmaların işçilikten kaçarak yıkama maliyetini düşürürler ve halılarımızın temizliği iyi derece olsun istiyorsanız bizleri arayabilirsiniz. Şagi halı yıkama fiyatları için bizi arayın 0224 250 16 06, hem detaylı bilgi hem de el dokuması halı ve makine halı yıkama fiyatları hakkında bilgi verelim. Yerinde yıkama hizmeti duvardan duvara halılar, taşınamaz halılar, koltuk ve sandalyeler için evler, iş yerleri veya kamu binalarında verilen temizlik hizmetidir.

Halılarınızın kurutma işlemi kapalı ortamlarda yapılmaktadır.
Halılarınızın kurutma işlemi bittikten sonra kir ve toza karşı ambalaj halinde sizlere teslim edilmek üzere hazırlanır.

Bursa Halı Yıkama Servisimizden hizmet almak için servisimize haftanın 7 günü ulaşarak halılarınızı teslim etmek için bizleri arayabilirsiniz en kısa sürede adresinizde olacağınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

HEMEN ARA