Site Rengi

Halı Yıkama Bursa – %100 Müşteri Memnuniyeti

13.03.2021
932
Halı Yıkama Bursa – %100 Müşteri Memnuniyeti

Halı Yıkama Bursa

Halılarımızı yıkatmak için öncesinde seçeceğimiz firma oldukça önemlidir. Bursa Kurumsal Halı Yıkama  firması olarak halılarınızı güvenle teslim edeceğiniz Bursa’ da önde gelen firmalardanız.. Bizleri seçtiğiniz andan itibaren halılarınız artık Bursa halı yıkama güvencesi altındadır. Halılarınızı teslim aldıktan sonra geçtiği işlemler;

Bursa halı yıkama servisi evlerinize kadar gelip ücretsiz halılarınızı teslim almaktadır. Halılarınızı tozu alınmadan yıkamaya geçirmiyoruz. Makineden gecen halılar içindeki toz, kıl ve buna benzer birçok kirden arındırılır halıların yıkanmasından önce gelen en önemli aşamadır.

Toz alma işlemi bittikten sonra özel halı şampuanları ile tam otomatik bant sistemli çift yönlü fırçalarla halı yıkama makinesinden geçirilir. Halılarınızda geçmeyen lekeye özel işlem uygulanır. Halılarınızda fırçalama işlemi yapıldıktan sonra yıkama makinemizin son aşamasında halı üzerindeki şampuan ve su durulanıp vakumlanır.

Otomatik halı yıkama makinesi olan santrifüj makinesi halının cinsine göre uygun devirde sıktırarak üzerindeki fazla suyun atılması sağlanır.  İzmir bölgesinde halı yıkama fiyatları almak için servisimizden destek alabilirsiniz. Gaziemir bölgesinde koltuk yıkama fiyatlarımız için 0224 250 16 06 kayıt bırakın.

Sıkma makinesinden çıkan halılarınız önce havalandırma askılıklarına asılıp havalandırılır. Yıkanan halılarınızın kurutulduğu oda da tamamen elektrikli, sıcak hava üfleyen ve aynı zamanda ortamdaki nemi çeken makine ile kısa bir sürede kurutulur. Halı yıkama bursa firmamızdan hizmet almak için 0224 250 16 06 telefon numaralarımızdan bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

HEMEN ARA