Site Rengi

Bursada Halı Yıkama 0224 254 70 71 | Bursa Halı Yıkama

Bursada Halı Yıkama 0224 254 70 71 | Bursa Halı Yıkama

Bursa Halı Yıkama

Aynı Gün Servis İmkanı

0224 254 70 71

Bursa Halı Yıkama Ücretleri

Bursa Halı Yıkama Ücretleri

Öncelerde elle yıkanan halılar şimdilerde ise yoğun istek ve talep üzerine yerlerini halı yıkama makinelerine ve halı yıkama fabrikalarına bıraktı. Evlerde veya iş yerlerinde kullanılan halılar bir aksesuar olarak kullanılıyor olsa da en temel eşyalardan birisi.

Zamanla üzerinde bulunan toz ve kir rahatsız olmamızı sağlarken bu durumda yapmamız gereken tek şey halılarımızı emin ellere vererek yıkan, farklı model ve türlerde bulunan halılarımızın başına bir şey gelsin istemeyiz.

Bursa neresinde olursanız olun %100 müşteri memnuniyeti ile halılarınızı evinizden teslim alıyor en gelişmiş halı yıkama makineleri ile ykıyor daha sonrasında makinelerde kurutularak evinize teslim edilmektedir. Halılarınız halı poşetlerine sarılarak ve asla kimyasal temizleyici kullanılmayarak size teslim edilmektedir.

Bursa halı yıkama fabrikamız haftanın her günü faaliyet göstermektedir. 0224 254 70 71  telefon numarasını tuşlayarak halı yıkama fiyat ve ücretlerini alabilir, aynı zamanda gerekli olan bilgileri alarak kayıt bırakabilirsiniz.

Ayrıca bursa koltuk yıkama içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Bursa Halı Yıkama Ücretleri

0224 254 70 71

Bursa Halı Yıkama Ücretleri

Bursa Halı Yıkama Ücretleri

Bursa halı yıkama fabrikamız en iyi makineler ile halı yıkama işlemlerini yaparak sizlere teslim etmektedir. Bursa halı yıkama firmamızda halılarınız halı çeşidine uygun makinelerde yıkanarak kurutulmaya bırakılır. Aynı zamanda halılarınızı teslim aldıktan sonra aksi bir durum ile karşılaşırsanız beğenmediğiniz taktirde ikinci yıkatma garantisini vermekteyiz.

Halı yıkama bursa ücretleri ne kadar? Bursa halı yıkama firmamızda halı yıkama ücretleri/fiyatları halıların çeşidine göre değişiklik sağlamaktadır. En uygun fiyat garantisi, kaliteli hizmet, aynı gün servis imkanı için bursa halı yıkama fabrikamızdan fiyat teklifi almayı unutmayınız.

En Yakın Halı Yıkama Bursa

0224 254 70 71

Size en yakın mevkide bulunan halı yıkama firmamız Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım, Kestel, Demirtaş gibi bir çok bölgeden halı almaktadır. Gezici servis araçlarımız ile geniş bir ağa sahibiz ve bu nedenle Bursa değerli halkımız bizleri tercih etmektedir.

Aynı zamanda koltuk yıkama, buharlı koltuk yıkama, çekyat yıkama, battaniye, yorgan yıkama, stor perde yıkama gibi hizmetlerimizin tamamı da en uygun ücretler ile sağlanmaktadır. İşimizi severek yapmamız en büyük avantajımız olurken, kaliteli hizmet vermeye Bursa genelinde devam etmekteyiz.

Ayrıca halı yıkama gaziemir içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

HEMEN ARA