Site Rengi

Balçova Koltuk Yıkama / Balçova Profesyonel Koltuk Yıkama

05.01.2021
708
Balçova Koltuk Yıkama / Balçova Profesyonel Koltuk Yıkama

Balçova koltuk yıkama tüm ofis, ev, özel mülk, işletme, araç koltuklarını derinlemesine temizleyerek sizlere sağlıklı ve hijyenik ortamlar hazırlıyoruz. Güvenilir ve kaliteli hizmet politikası uygulanarak müşteri memnuniyeti ön planda tutulur.

Halk arasında mayt olarak bilinen akarlar solunum hastalığı sebebi olan küçük bakterilerdir. Gözle görülmediği için varlıklarından haberimiz bile olmaz. Maytların varlığını ancak ellerde ve ayaklarda aşırı kaşınma ve morarma belirtileri ile anlayabiliriz ki bu da çoğu zaman doktorların vardığı sonuçtur. Bu zararlı canlılarla yaşamamak için koltuklarınızı düzenli olarak yıkatmalısınız. Alanında uzman Balçova koltuk yıkama firmamızın koltuk yıkama biriminden yardım alabilirsiniz.

Balçova Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Yaşam alanlarının büyük bir bölümünü kaplayan koltuklar zamanla kirlenir ve kumaşlarda kötü bir görüntü oluşur. Sürekli kullanılan kumaşlar kirlenmeye bağlı olarak bakteri üretir ve bu bakteriler insan sağlığını tehdit eder. Bu durumda koltuklarınızı geleneksel yöntemlerle temizlemek kesin sonuç vermez. Marketlerde satılan kimyasal deterjanları kullanmak koltuklarınıza zarar verebilirsiniz. Profesyonel yardım almanız gerekmektedir. Balçova koltuk yıkama nasıl yapılır? Balçova koltuk yıkama yapılmadan önce kumaş türü belirlenerek, kumaşa işleyen lekeler belirlenir.

Buharlı Koltuk Yıkama

Buharlı koltuk yıkama, köpüklü koltuk yıkama, sulu koltuk yıkama yöntemlerinden biri kir ve leke durumuna göre seçilir. Koltuk tozlardan arındırılır. Koltuğun her köşesi nemlendirilir. Kısa bir süre beklendikten sonra organik şampuanlarla vakumlu cihazlarla koltuk yıkama işlemi başlatılır. Vakumlama işlemi yapıldıkça koltuğun suyu ve kiri kustuğunu görmek mümkündür. Balçova koltuk yıkama işlemi bittikten sonra durulama işlemi için özel vakumlama yaparak suyun tamamı çekilir ve durulama işlemi bitmiş olur. Yıkanıp temizlendikten sonra yaz aylarında 6 saat sonrasında kullanıma hazır hale gelir. Kış aylarında ise kuruma işlemi 8 saati bulabilir. Kapsamlı koltuk yıkama için koltuğun derinlemesine işleyen lekelerin sökülmesi ve toz akarlarından tamamen arındırılmış olmalıdır. Doğru teknik, doğru ekipman, uzman personel iş birliği ve teknoloji kullanılarak ucuz maliyetlerle Balçova koltuk yıkama hizmeti sunuyoruz.

Balçova Yerinde Buharlı Koltuk Yıkama

Buharlı yıkama ya da buharlı temizlik son yıllarda en iyi dezenfekte yöntemlerinden biridir. Kuru temizleme olarak bilinir. Ancak ortam ve eşya temizliğinde çok etkili bir yöntemdir. Balçova koltuk yıkama birimimiz yerinde koltuk yıkama teknolojisinde genelde buharlı koltuk yıkama teknolojisini kullanmaktadır. Yüksek sıcaklık ayarları yapılarak koltuk kumaşına uygun sıcaklık ve basınç ayarlaması hassas olarak yapılır. Bu işlemi alanında uzman olmayan kişilere yaptırmamanız önerilir. Uygulaması kolay ama yanlış işlem sonrası koltuklarınız zarar görür. Böylece hem koltuk yıkama işlemi hüsranla sonuçlanır hem de sizlere ek masraf çıkmış olur.

Buharlı koltuk yıkama çalışması yaparken sizlerin isteğine göre deterjan kullanımı yapılır. Deterjan kullanılması gerekli olmasa da müşteri isteğine göre durum değişebilir. Buharın yüksek basınçlı ve yüksek sıcaklıkta olması birçok kiri söker atar. Buharlı temizlik küçük çocuklu evlerde, solunum hastalığı, alerji gibi özel durumu olan kişilerin bulunduğu ortamlarda tercih edilir ve önerilir.

Balçova Profesyonel Koltuk Yıkama

Profesyonel Balçova koltuk yıkama anti-bakteriyel ürünler kullanarak bireyler ve evcil hayvanlar için herhangi bir tehlike oluşturmaz. Koltuklarınız sizlerin göz önünde yıkanır ve derinlemesine temizlik yapılır. Derinlere işleyen lekeler yapılacak uygulamalarla kolayca çıkarılır, kumaşa ve koltuklarınıza zarar vermeden işlem tamamlanır. Bu işlemlerin hepsi alanında uzman ekipler ve donanımlı ekipmanlar ile yapılarak kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ön planda tutulur. Balçova koltuk yıkama fiyatları sunulan hizmet ve kalitesiyle değerlendirilir. En az maliyetle kaliteli hizmet sunmanın ayrıcalığını paylaşıyoruz. Koltuk yıkama sanılanın aksine düşük maliyetlerle yapılan bir işlemdir. Evler için yılda bir kere koltuk yıkama yapıldığı düşünülürse uzun döneme yayılan maliyet avantajı kullanılabilir. Ayrıca zaman zaman yapılan kampanyalı koltuk yıkama fiyatları takip ederek daha uygun fiyatları yakalayabilirsiniz.

Yaşam alanlarımızda dekoratif bir görünüm kazandırmak ve mekanda oturma alanlarınız zenginleştirmek için kullanılan koltuklarınız zamanla toz birikmesine neden olur. Bu tozlar bakteri ve mikrop üremesini sağlar. Toz ve kire maruz kalan koltuklar ev akarı bakterilerini üretir ve çeşitli solunum hastalıklarını meydana getirir. Bu yüzden koltuklarınızın düzenli olarak yıkanması gerekir. Ev imkanlarında koltuk yıkama yapılması zorlu bir işlemdir. Ayrıca evde yıkadığınız koltuklar sadece yüzeysel olarak yıkanabilir. Derinlemesine temizlik ve %100 hijyen için Balçova koltuk yıkama firmasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

HEMEN ARA