Site Rengi

Ayrancı Halı Yıkama – Detaylı Ayrancı Halı Yıkama

04.11.2020
669
Ayrancı Halı Yıkama – Detaylı Ayrancı Halı Yıkama

Ayrancı halı yıkama firmamız detaylı halı temizliği yaparak mekandaki halılarınızı ilk günkü gibi canlılığına kavuşturur. Halı ürünleri mekan dekorasyonunun en önemli parçalarıdır. Halıların bakteri ve mikrop barındırması yapısı gereği doğal bir olaydır. Halılarda bulunan lifler bu zararlı canlıların yaşaması için ideal bir ortamdır. Halılarınızın hijyenik kalması ve zararlı canlıları üretmemesi için daimi olarak periyodik halı yıkama işlemine girmesi gerekmektedir. Halı yıkama işlemini insan gücü ile yapmanız mümkün değildir. Halıları tozlu iken ıslatmak, tozları su ile birleşerek halıya yapışmasına neden olur. Bu durumda tozların halılardan uzaklaşması mümkün değildir. Halıların tam anlamıyla temizlenmesi için profesyonel Ayrancı halı yıkama hizmetine ihtiyacınız bulunmaktadır.

Halı Yıkama Sistemleri

Ayrancı halı yıkama firması müşterilerine garantili halı yıkama hizmeti sunmaktadır. Bu hizmet özel sistemler ile gerçekleştirilmektedir. Her halının tüy ve iplik yapısına uygun asistem kullanılır ve halılarınız zarar görmeden yıkanmış olur.

🔸 Halılar öncelikle vakum sistemi ile tozlarından arındırılır.

🔸 Tozları alınan halılar, anti-bakteriyel doğal şampuanlarla ve özel yıkama teknikleriyle yıkanmaya başlar.

🔸 Yıkama işlemi bittikten sonra halının yapısına uygun sıkma veya su arındırma işlemleri yapılarak özel kurutma odalarında kurumaya bırakılır. Yeteri kadar yapılan durulama ve kurutma işlemi sonrasında halılarda şampuan ya da deterjan kalıntısı kalması söz konusu olamaz. Teknolojik cihazların desteği halı yıkama sektörüne büyük katkılar sağlamıştır.

Ayrancı Halı Yıkama Detayları

Ayrancı Halı Yıkama

Ayrancı halı yıkama hizmetimizde halılarınız evinizden alınır ve evinize teslim edilir. Yıkanma ve teslimat süresi halıların sayısına ve halı türüne göre değişkenlik gösterir. Ortalama 3-5 gün arasında halılarınızı teslim almış oluyorsunuz.

Bazı halılar ince dokuları ve hassas ipleri nedeniyle hassas yıkama yapılması gerekmektedir. El dokuma halıları veya ipek halılar hassas yıkama gerektiren halı türleridir. Halılarınız yıkandıktan sonra isteğinize göre parfümlenerek evinize teslim edilir.

Halılarınız üzerindeki zorlu lekelerin yok edilmesi kullanılan özel halı leke çıkarıcılar ile sağlanır. Leke bulunan bölgedeki rengin uygulanan leke çıkarıcıdan dolayı açılması söz konusu olmaz. Çıkarılamayan lekeler müşterilere bildirilir ve tüm işlemler bilginiz dahilinde uygulanır.

Profesyonel Ayrancı Halı Yıkama

Halılar evlerimizin en çok kullanılan ve bu nedenle en değerli eşyalarından biridir. Tüm gün üzerinde durduğumuz ve kullandığımız halılar belli bir süre sonra kirlenirler. Doğal olanı belirli periyodik aralıklar ile Ayrancı halı yıkama firmasında yıkatmaktır. Halı yıkamayı evde kendi imkanlarımız ile yapabilmemiz çoğu zaman mümkün olmaz. Halılarınızı temizleme konusunda sizlere en iyi hizmeti vermek Ayrancı halı yıkama firmamızın çalışma amaçlarındandır. Halınızın dibinde biriken toz ve kirler eğer temizlenmez ise mayt gibi birçok zararlı bakteri oluşturarak sağlığa zararlı canlılar ürer. Düzenli olarak temizlenen halılarda maytlar ve bakteriler yaşayamazlar. Aksi halde ev içerisince oluşacak ciddi rahatsızlıklar halılarınızdan kaynaklanacaktır. Halı yıkama firmaları hem halılarınızı kendi özellikleri ve niteliklerine göre yıkarlar hem de yeterli temizlikte ve hijyenik olmasını sağlarlar.

Halı Nasıl Yıkanır?

Halılarınız halı yıkama fabrikalarında son sistem teknolojilere sahip makinalar ile yıkanmaktadır. Halılarınız temizleme merkezlerine ulaştığı andan itibaren temizlik işlemlerine başlanır. Önce halılarınızın tozu alınır. Bu işlem yıkama sırasındaki temizliğin %100 olmasını sağlamaktadır. Tozu alınan halılarınız halı yıkama firmalarında bulunan halı temizleme makinaları ile yıkanmaya başlarlar. Kendine uygun şampuanlar ile yıkanan halılar durulanarak kurutulur. Ve son olarak paketlenerek temizleme işlemi bitirilir. Halı yıkama fiyatları da tüm bu işlemlere rağmen çok uygundur. Halı temizleme konusunda sizlere en profesyonel hizmeti veren Ayrancı halı yıkama firmaları halılarınızı tek bir telefonunuz ile kapınızdan gelerek teslim alırlar. Tüm yıkama işlemleri bittikten sonra da aynen aldıkları gibi kapınıza kadar teslim ederler.

Halı Yıkama Nasıl yapılır?

Halı Yıkama

Halı Dezenfeksiyon

Ayrancı halı yıkama fabrikası dezenfeksiyon ve hijyen için tüm gerekli tedbirleri alarak yıkama hizmeti sunar. Halılarınız bir başka halılarla temas etmeden ayrı ayrı ve özenle yıkanır. Halı yıkama aşamaları titizlikle ve detaylı olarak uygulanır.

Halı yıkama temizliğini gözle görülebilmesi için halı kurutma işleminin tam olarak yapılması gerekmektedir. Kurutma işlemi yapılmayan ya da yapılamayan halıların kokma ve hatta liflerin zamanla deforme olması söz konusudur. Ayrıca su lekeleri ya da şampuan kalıntısı da meydana gelebilmektedir. Seçtiğiniz halı yıkama firmasının halılarınızı hangi işlemlerden geçirdiğini ve kurutma işleminde hangi yöntemleri kullandığını öğrenmenizi tavsiye ediyoruz. Ayrancı halı yıkama firmamızı arayarak alınızdaki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

HEMEN ARA