Site Rengi

Çiğli Halı Yıkama / Çiğli Halı Yıkama Ustaları

20.12.2020
577
Çiğli Halı Yıkama / Çiğli Halı Yıkama Ustaları

İzmir’ de halı yıkama hizmeti sunan profesyonel olarak çalışan müşteri memnuniyeti odaklı olan bir Çiğli halı yıkama firmasıyız. İzmir ve tüm çevresine halı yıkama servisimiz mevcuttur. Garantili ve hijyenik olarak sizin için değerli olan halılarınızı özenle yıkayarak tertemiz yapıyoruz. Halınızın türüne ve dokumasına uygun halı yıkama tekniği ustalarımız tarafından özenle tercih ederek yıkanmaktadır. Çiğli halı yıkama olarak kalite ve güvenin adresi biziz. Gönül rahatlığı ile halılarınızı Çiğli halı yıkama ekiplerine teslim edebilirsiniz.

Çiğli Halı Yıkama Nasıl Çalışıyor?

Tüm halı yıkama firmaları kendi yöntem ve tekniklerini kullanarak halı yıkama işlemi yapmaktadır. Çiğli halı yıkama olarak bizim de kendimize özel yıkama tekniklerimiz mevcut. Çiğli halı yıkama kendi özel solüsyonlarını, teknolojik halı yıkama makineleri ve özel deneyimli halı yıkama ustaları ile temizlik yapmaktadır.

🔸 Çiğli halı yıkama telefon numaraları ile çağrı merkezimizi arayarak halı yıkama randevusu oluşturun. Randevu saatinizde halı yıkama ekipleri adresinizden halılarınızı teslim alır.

🔸 Halılarınızı adresinizden alıyoruz. Adresinizden teslim alım aşamasında halılarınıza tek tek her halıya özel olan barkodlar yapıştırılır. Bu barkodların amacı halılarınızın karışmasını veya kaybolmasını önlemektir.

🔸 Halılarınız cinsine göre ayrılır. Çiğli halı yıkama tesislerine getirilen halılar türüne göre sınıflandırılır ve her tür kendi yıkama tekniğine göre yıkanmaktadır.

🔸 Toz arındırma işlemi yapılır. Halı yıkama aşamasına geçmeden önce tüm halılar Çiğli halı yıkama bünyesinde bulunan özel cihazlar ile tozlarından arındırılır.

🔸 Halılar dezenfekte ve leke temizliği işlemine alınır. Özellikle son günlerde tehlikeli olan COVİD-19 virüsüne karşı önlemlerimizi daha da arttırdık ve dezenfekte işlemine daha fazla önem veriyoruz. Çiğli halı yıkama özel dezenfekte ilaçları kullanarak halılarınızı dezenfekte eder. Sonrasında lekeli olan halılar leke çıkarıcı özel solüsyonlar ile lekelerinden arındırılır.

🔸 Halılarınız itina ile yıkanır. Çiğli halı yıkama değerli halılarınız için gerekli hassasiyeti göstererek özenle halılarınızı yıkar. Halının cinsine göre belirlenen halı yıkama tekniği ile derinlemesine yıkama işlemi yapılır.

🔸 Halılarınız durulama işlemine alınır. Derinlemesine temizlenene kadar yıkanan halılarınızın durulanması önemli bir aşamadır. Durulama işlemi gerektiği gibi yapılmaz ise halılar daha hızlı kirlenir ve hatta deforme olabilir.

Halı Yıkama

Halılarınız evinize teslim edilir. Tüm aşamalardan sonra halı kurutma aşaması da itina ile yapılarak son kez kontrol aşamasından geçer. Kontrol aşamasından geçmeyen halılar tekrar yıkanma işlemine alınır. Halılarınızın tüm işlemleri bittikten sonra sizlere belirtilen gün ve saatte Çiğli halı yıkama ekipleri tarafından adresinize teslim edilir. Yıkama sonrası sizlerin de evlerinizde yapmanız gerekenler ekiplerimiz tarafından sizlere detaylı olarak bildirilmektedir.

Çiğli Halı Yıkama Ekipleri

Çiğli halı yıkama ekipleri alanında uzman deneyimli ekip kadrosundan oluşmaktadır. Çiğli halı yıkama gelişen teknolojiyi takip ederek teknolojinin tüm imkanlarından faydalanmak için kendini geliştirmektedir. Sürekli eğitimler alarak tüm yeniliklere ekiplerimizi hazırlamaktayız. Çiğli halı yıkama müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak ekip kadrosunu özenle oluşturmaktadır.

Çiğli Halı Yıkama Firmaları

İzmir ve tüm semtlere kesintisiz halı yıkama hizmeti sunan Çiğli halı yıkama firmaları profesyonel olarak hizmet sunmaktadır. Firmamıza ulaşan her çağrı profesyonel ekip tarafından cevaplandırılarak en kısa sürede adresinize ekipler yönlendirilmektedir. Çiğli halı yıkama ile kalite ve güvenin farkını yaşayabilirsiniz. Uygun Çiğli halı yıkama fiyatları ile kaliteli hizmeti adresinize getiriyoruz. Fiyatları uygun tutarken kaliteden ödün vermiyoruz. Özel anti-bakteriyel halı yıkama solüsyonları, teknolojik cihaz ve makineler, deneyimli ekip kadrosu ile Çiğli halı yıkama firmamız zahmetli olan halı yıkama işleminden sizleri kurtarıyor.

Halılar günlük kullanıma bağlı olarak tozlanır ve tozlanmaya bağlı olarak görselleri değişir. Bu nedenle evinizin her eşyasında olduğu gibi halıların da düzenli temizliğe ihtiyacı vardır. Çiğli halı yıkama ekipleri önerilerine göre halılar yılda en az bir kere halı yıkama yapılmalıdır.

Toz ve kire maruz kalan halılar zamanla solunum hastalığı, deri haslığı gibi hastalıklara neden olur. Özellikle evinizde astım, alerji gibi solunum hastalıkları olan bireyler varsa durum daha da tehlikeli hal alabilir. Evlerde yapacağınız temizlik ile sadece yüzeysel temizlik yapabilirsiniz. Evinizdeki imkanlar kısıtlı olduğu için halılarda derinlemesine temizlik yapamazsınız. Bu nedenle profesyonel Çiğli halı yıkama gibi kurumsal halı yıkama firmaları tercih ederek halılarınızda derinlemesine temizlik sağlayabilirsiniz. İlkemiz sizlere sunduğumuz hizmeti kaliteli, sağlıklı ve sürekli olarak sunabilmektir. Müşteri memnuniyeti önceliklerimiz arasında ilk sıradadır. Halılarınızı evinizden servis araçlarımız ile alıp adresinize teslim ediyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

HEMEN ARA