Site Rengi

Şemikler Koltuk Yıkama – Şemikler Koltuk Temizliği

06.01.2021
1.042
Şemikler Koltuk Yıkama – Şemikler Koltuk Temizliği

Şemikler koltuk yıkama ile yapılan koltuk yıkamalar uzun süre kirlenmeyecek ve sağlıklı olarak kullanılacaktır. Evlerde yapılan koltuk temizliği genellikle yetersizdir. Elektrikli süpürgesi ve geleneksel silme yöntemleri ile yapılan temizlik koltuk içindeki tüm kirleri alamadığı gibi silme ve baskı uygulandığı için bu kirlerin derinlere işlemesine ve zamanla birikmesiyle birlikte koltuklarınızı bakterilerin yaşaması için çok müsait ortamlara dönüşebilmektedir. Bu durum sağlığımızı tehdit etmektedir, özellikle henüz yürümeye başlamamış emekleme aşamasında çocukların bulunduğu ortamlarda halı ve koltuk temizliği konusunda daha titiz olunmalıdır. Koltukların derinlemesine temizlenmesi için mutlaka profesyonel desteğe ihtiyacınız vardır. Biz Şemikler koltuk yıkama olarak size bu desteği veriyoruz ve koltuklarınızı derinlemesine temizleyerek sizlere teslim ediyoruz. Koltuk yıkama amacı derinlere işleyen kir, leke, toz, akar, mayt gibi zararlı canlıların koltuklardan arındırılması için gerekli yöntemdir.

Şemikler Anti-Bakteriyel Koltuk Yıkama

Şemikler koltuk yıkama firmamız tecrübeli, konusunda uzmanlaşmış ekibi ve kaliteli, insan sağlığına zarar vermeyen Şemikler anti-bakteriyel koltuk yıkama sistemi ile kusursuz koltuk temizliği sağlıyoruz. Kaliteli hizmeti uygun Şemikler koltuk yıkama fiyatları ile almak için haftanın 7 günü 24 saat bizi arayabilirsiniz. Ev eşyalarınızın temizlenmesi konusunda hizmet veren firmamızı diğer firmalardan ayıran birçok farkı vardır. Koltuğunuzun temizlenmesi için firmamızdan hizmet aldığınızda Şemikler koltuk yıkama %100 temizlik güvencesi ile hizmet alırsınız.

Şemikler Koltuk Yıkama Aşamaları

Koltuk yıkama işlemi sıradan yapılan bir çalışma değildir. Belli kuralları ve ayrıntıları uygulayarak profesyonel yıkama gerektirmektedir. Şemikler koltuk yıkama aşamaları tek tek ve sırayla uygulanmaktadır. Şemikler koltuk yıkama ekiplerimiz adresinize gelerek kusursuz koltuk yıkama için tek tek şu işlemleri gerçekleştirmektedirler.

🔸 Koltuklarınız ilk önce emiş gücü yüksek olan koltuk yıkama makinamızla tozlardan arındırılır.

🔸 Koltuklarınızı yıkamaya başlamadan önce kumaşa göre anti-bakteriyel koltuk yıkama solüsyon koltuk yıkama ustalarımız tarafından belirlenir.

🔸 Seçtiğimiz koltuk yıkama solüsyonu suyla karıştırarak makinamıza döker ve kumaş olan tüm bölgeleri makinamızla hafifçe ıslatırız.

🔸 Yıkama işlemine başlamadan önce varsa lekeli bölgelere özel koltuk için kullandığımız leke çıkarıcı kullanırız.

🔸 Bütün işlemler bittikten sonra koltuklarınız özel yapım ve emiş gücü bir hayli yüksek olan koltuk yıkama makinamızla yıkamaya başlarız.

🔸 Yıkama işlemi bittikten sonra tek tek kontrol edilir çıkmayan lekeler için tekrar işlem yapılır.

🔸 Koltuk yıkama için gönderdiğimiz ekipmanlarımız son teknoloji ve ekibimiz konusunda profesyoneldir.

Yaz ya da kış bizim için fark etmiyor, her mevsimde bu işlemleri yapacak ekipmanlarımız mevcuttur. Siz kararınızı verin gerisini bize bırakın. Hijyen ekiplerimiz siz çayınızı yudumlarken çok kısa sürelerde eşyalarınızı mis kıvamına getireceklerdir.

Şemikler koltuk yıkama sektöründe yine siz İzmir halkına hizmet vermekten mutluluk duyar. Şemikler koltuk yıkama firması olarak kendi yetiştirdiğimiz personelimiz ile size kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Şemikler koltuk yıkama ile koltuk yıkamada kullandığımız deterjanlar kimyasal içermezler yıkama işini fırçalayarak tüm kiri kaybedene kadar tekrar tekrar yıkayarak tam anlamı ile uzman bir temizlik yaparak koltuklarınız yıkanır.

Neden Şemikler Koltuk Yıkama?

Neden Şemikler koltuk yıkama? Diğer koltuk yıkama firmalarından farkı nedir? Şemikler koltuk yıkama firmamızı diğer firmalardan ayıran özellik bünyemizde çalışan personellerimiz işinin ehli ve koltuk yıkama konusunda eğitimli personellerden oluşmaktadır. Ayrıca kullandığımız ekipmanlar son teknoloji cihazlardan oluşmaktadır. Şemikler koltuk yıkama alanında kendini kanıtlamış %100 müşteri memnuniyeti, sağlık ve temizlik garantisi vermektedir.

Şemikler Koltuk Yıkama

 

Şemikler Koltuk Yıkama Uygun Fiyat

Her bütçeye uygun Şemikler koltuk yıkama fiyatlandırmaları yapılarak sizlerin mutluluğunu en üst seviyede tutmak isteyen bizler koltuk yıkama ile ailenizin sağlıklı ve hijyenik bir ortamda yaşayabilmesi için elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız. Kullanmış olduğumuz anti-bakteriyel koltuk yıkama solüsyonları hoş kokusu sizleri evinizin salonundan alarak gökyüzünün ferahlığı ve çiçek bahçelerinin huzurlu kokusuna götürecektir. Kokulu solüsyonlarımızı sizlerin isteğine göre kullanılmaktadır. Şemikler koltuk yıkama sizlerin onayı olmayan hiçbir işlem uygulamaz.

Evlerimizde iş yerlerimizde bulunan koltuk takımları, oturma grupları, kanepeler ve çekyatlar günlük yaşantımızda sürekli kullandığımız ve dışarıdan getirilen mikroplarla ilk olarak etkileşime geçen ortamlardır. Sağlıklı bir ortam için koltuklarımızın yılda en az iki defa detaylı temizlikten geçmesi gerekmektedir. Şemikler koltuk yıkama olarak uzman ekibimiz ve son teknoloji temizlik araçlarımızla koltuk takımlarınızın mis gibi hijyen kokmasını ve ilk günkü gibi canlı renklere kavuşmasını sağlıyoruz. Koltuk türüne göre yıkama yöntemleri, kullanılacak yıkama solüsyonları gibi faktörler göz önünde bulundurularak yıkama yapılmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

HEMEN ARA