Site Rengi

Şemikler Halı Yıkama / Halı Yıkama Aşamaları

28.12.2020
676
Şemikler Halı Yıkama / Halı Yıkama Aşamaları

Şemikler halı yıkama ile zorlu ev işleriniz şimdi çok kolay. Şemikler halı yıkama fiyatları ve Şemikler halı yıkama firma çeşitliliğinde kaybolmak zorunda değilsiniz. Büyük şehirde yaşarken pek çok şey zordur. Halı yıkama koşulları bakımından çok daha zor bir yaşam alanlarında yaşamaktayız. Birçok insan koşuşturmacadan halılarını yıkamaya vakit bulamıyor. Vakit bulanlar ise imkanları kısıtlı, balkonu, bahçesi olmadığı için zorlanıyor.  Halınızı evinizden teslim alıyor, yıkama garantili profesyonel Şemikler halı yıkama  makineleri ile yıkayıp, kurutup size zamanında geri teslim ediyoruz. Tek yapmanız gereken hemen 7/24 Şemikler halı yıkama destek hattından bizlere ulaşıp sipariş vermek ve arkanıza yaslanıp tertemiz halılarının keyfini çıkarmak. Yaz temizliğiniz bitmeden halılarınızı yıkayıp sizlere teslim edelim. Eviniz tertemiz olurken halılarınız da derinlemesine temizlenir ve temiz yaşam alanınızın keyfini çıkarma size kalır. Halı yıkamanın en büyük avantajı zaman tasarrufu sağlamasıdır. Unutmayın vaktiniz ve sağlığınız Şemikler halı yıkama firması için değerlidir.

Halı Yıkama

Şemikler Halı Yıkama Profesyonel Çalışma

Halı yıkama öncesi firma seçimi oldukça önemlidir. Kurumsal Şemikler halı yıkama firması olarak halılarınızı güvenle emanet etmeniz ilk ve en önemli aşamadır. Bizleri seçtiğiniz andan itibaren halılarınız artık Şemikler halı yıkama güvencesi altındadır. Halılarınıza sırası ile uyguladığımız işlemler;

Toz Alma

Ücretsiz servisimizle kapınızdan alınan halılarınızı, halı yıkama bölümüne almadan önce toz alma makinesinden geçiriyoruz. Makineden gecen halılar içindeki kum, toz, kıl ve buna benzer yabancı maddelerden arındırılır. Bu aşama halı yıkama konusunda en önemli aşamalardan birisidir. Toz makinesinden geçmeyen halıların içinde bulunan kum, toz vb. maddeler su ile temas ettiğinde çamur halini alır, çıkması imkânsız hale gelir ve halı yıkama aşamasında çıkması mümkün değildir.

Halı Yıkama

Toz dolabından geçen halılarınız 100% bitkisel halı şampuanları ile tam otomatik bant sistemli çift yönlü fırçalarla halı yıkama makinesinden geçirilir. Varsa lekeye özel işlem uygulanır. Fırçalama işlemi bittikten sonra halı yıkama makinemizin son aşamasında halı üzerindeki şampuan ve su durulanıp vakumlanır.

Santrifüj

Bant sistemli tam otomatik halı yıkama makinesinden gecen halılarınızı santrifüj makinesinde halının cinsine göre uygun devirde sıktırarak üzerindeki fazla suyun atılması sağlanır. Halı üzerindeki yaklaşık 95% oranındaki suyun atılmasından sonra halının hem daha kısa zamanda kuruması sağlanır hem de halı ilmiklerinin yıpranması önlenmiş olur. Halı santrifüj makinesine rulo halinde koyulduğu için sıkma esnasında hiçbir zaman zarar görmez.

Havalandırma Askıları

Santrifüjden çıkan halılarınız kurutma odasına alınmadan önce havalandırma askılıklarına asılıp havalandırılır. Kurutma odamıza alınan halılarınız tamamen elektrikli, sıcak hava üfleyen ve aynı zamanda ortamdaki nemi çeken makine ile kısa bir sürede kurutulur.

Hava Alma

Kurutma odasından çıkan halılarınız hav alma makinesinde havı alınıp yatımına taranarak kalite kontrolden geçirilir ve paketlemeye alınır. Halı yıkama işleminde paketleme bölümü önemli bir aşamadır lekesi çıkmamış halılarınızı tekrar yıkama bölümüne alınır.

Paketleme

Havı alınan ve yatımına taranan pırıl pırıl ve tertemiz halılarınız müşteri numarasına göre ayrılır ve zaman kaybetmeden siz değerli müşterilerimize ücretsiz servisimizle teslim edilir.

İsteğinize göre yerinde halı yıkama veya tesislerimizde halı yıkama hizmeti sunan Şemikler halı yıkama firmaları zaman tasarrufu sağlamak için en doğru tercihiniz olacaktır. Yerinde halı yıkama hizmeti vermenin de almanın da puf noktaları vardır. Yerinde halı yıkama hizmeti araştırma yaparken birinci önceliğiniz yerinde halı yıkama fiyatları olmasın. İlk öncelik derinlemesine temizlik ve hijyen olmalıdır. Düzenli olarak yapılan Şemikler halı yıkama çalışmaları ile halılarınız sürekli hijyenik ve temiz kalacaktır.

Bütçe Dostu Fiyatlandırma Şemikler Halı Yıkama

Müşterilerimize uygun fiyatlar sunabilmek adına kullanılan deterjanları özenle seçerek doğal ve bitkisel olmasına dikkat ediyoruz. Kaliteden ödün vermeden uygun bütçe dostu fiyatlandırma ile Şemikler halı yıkama yapıyoruz.

Fiyat politikası müşterilerin ekonomik sebeplerden dolayı en önemli faktördür. Firmalar kaliteli ve güvenilir halı yıkama çalışmasını en uygun fiyatlarla yapabilmek için rekabet içindedir. Uygun fiyatların uygulanması için halı yıkama kalitesini aşağı çekmek doğru bir yöntem değildir. Bu tarz firmalara itibar etmeyiniz. Halı yıkama işlemi oldukça özen ve ehemmiyet gerektiren bir işlemdir. Halının dokusuna göre yapılması gereken yıkama işlemi, gerekli makina ve malzemeler vasıtası ile yapılmalıdır. Aksi takdirde halının dokusu bozulmaya uğramakta, rengi solmaktadır. Şemikler halı yıkama olarak tüm detaylara vakıf çalışma kadromuz ile herhangi bir sorun yaşamadan Şemikler halı yıkama ekipleri yıkama işlemini gerçekleştirmektedir.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

HEMEN ARA