Site Rengi

Akdere Halı Yıkama – Profesyonel Temizlik

04.11.2020
653
Akdere Halı Yıkama – Profesyonel Temizlik

Akdere halı yıkama, her evde yaygın olarak kullanılan halılar için yıkama ve temizlik hizmeti sunar. Sık kullandığımız halılar zamanla kirlenir ve dokuları zarar görür. Halı içerisinde biriken kıl, tüy, toz, yemek atıkları birikerek zararlı bakterileri üretirler. Bu bakteriler insan sağlığını tehdit eder ve önlem alınmazsa her yere yayılım sağlarlar. Halılarda biriken toz, akar, mayt, bakteri gibi zararlı canlıların yok edilmesi  ve %100 halı temizliği için Akdere halı yıkama firmamız ile iletişime geçebilir, halılarınızın derinlemesine temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Akdere Halı Yıkama Fabrikası

Akdere halı yıkama fabrikaları doğal ürünler ve teknolojik cihazlar kullanarak kaliteli hizmet sunar. Uygun fiyatlarla profesyonel hizmet veren şirketlerle çalıştıktan sonra temizlik farkındalığına gözünüzle şahit olacaksınız. Çünkü kaliteli hizmet veren firmalar kullandıkları tüm ekipmanlar sayesinde gerçek ve derinlemesine halı yıkama hizmeti sağlar. Belirtilen tüm bu özellikler Akdere halı yıkama hizmeti sunan firmamızda mevcuttur.

Akdere halı yıkama fabrikaları bünyesine gelen tüm halılarınızı ayrı ayrı dezenfeksiyon ve yıkama işlemine tabi tutulur. Halılarınız yıkama aşaması, durulama aşaması, kurulama aşaması olarak üç aşamada işlem görür. Tabi bu aşamaların öncesi ve sonrasında da uygulanan işlemler de mevcuttur.

Akdere Halı Yıkama Önemi

Profesyonel temizlik ile evlerinizi süsleyen ve pek de ucuz olmayan halılarımız Akdere halı yıkama firması ile güvence altındadır. Evde veya bilinçsiz temizleyiciler tarafından uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlık hem de halı görünüm açısından olumsuz sonuçlar yaratmaktadır. Evde yapılan silme veya yıkama işlemlerinde, halı yüzeyinin parlak görünümü yanıltıcı olabilir. Çünkü halı yüzeyindeki kirlerin dibe itilmesiyle geçici ve yanıltıcı bir parlaklık elde edilmiştir. Bununla birlikte halının tam kurutulamaması halı dokularının günden güne zayıflamasına, hatta zaman içinde kopmasına neden olabilir. Ayrıca nemin etkisiyle sağlık açısından tehlikeli olan mikroorganizma faaliyetleri için uygun bir yaşam ortamı hazırlanmış olur. Bu durumların önüne geçmek ve kalıcı bir temizlik için, Akdere halı yıkama firması özel yöntem ve teknikler uygulamaktadır.

Akdere Halı Yıkama Teknolojik Cihazları

Profesyonel Akdere Halı Yıkama

Halı Yıkama Firmasının Avantajları Nelerdir?

Akdere halı yıkama, 4 mevsim hizmet vermekte olan firmamız anti-alerjik halı yıkama ürünleri kullanarak hijyen sağlamaya devam etmektedir. Ev hijyeninizin sağlanması için ilk adım ise her zaman temas ettiğimiz halılarımızın temiz kalması gerektiğidir. Özellikle küçük yaşta çocuğu olan aileler bilmektedir ki çocuklar halıların üstünde oynar, emekler ve halının üstüne yatar. Bu sıklıkla kullanılan halıların kirli olması çocukların bağışıklık sisteminin zayıflamasına yol açar ve daha çabuk hastalanmasına sebep olabilir. Halı yıkama olarak hizmet veren Akdere halı yıkama firmamız antialerjik ve anti-bakteriyel deterjanlar kullanmakta olup, temizliğin en derin ve en yoğun şekilde yapılmasını sağlamakta. Halı yıkamanın avantajlarıysa her geçen gün artmakta.  Günümüzdeyse halı yıkamak için gerekli büyüklükte alan pek bulunamıyor. Bulunsa bile belediye ve zabıta ekipleri evde halı yıkayanlara ceza yazabiliyor.

Akdere Halı Yıkama Hizmetleri

Akdere halı yıkama hizmetimizden yararlanarak en zahmetsiz ve çabuk şekilde halılarınızın detaylı temizliğini sağlayabilirsiniz. Evde halı yıkamak ise kişilere avantaj sağlamaz. Aksine deterjan ve sabun giderleri, yüksek gelen su faturaları ve halı yıkamadan sonra oluşan yorgunluk ve kimyasal maddelerle fazla etkileşimden dolayı olabilecek hastalıklar meydana gelebiliyor.

Halı Yıkama Hizmeti

Halı yıkama hizmeti için halınızın yıkama işlemi ve kuruma işlemi tamamlandıktan sonra sizleri arayarak halılarınızı teslim ediyoruz. Ekip arkadaşlarımız halıların malzemesinden anlayıp ona göre yıkama metodu uygulamaktadır. Halılarınızda yıpranma olmaması için kimyasal oranı düşük deterjanlar kullanmaktayız. Halılarınız Akdere halı yıkama firmasında 6 faktörlü aşamalardan geçer.

✴ Suyla deterjanın halıyla buluşup fırçalanması,
✴ Santrifüj; halının yüzeyinden suyun sıkılması,
✴ Havalandırma Askıları; nemi çekilebilen halıların asılması,
✴ Hav alma; tamamen içinde nem kalmaması adına ısı üfleyen makineler ile kurutma işlemi,
✴ Paketleme; halıyı düzgünce sarıp poşetlemektir. Kirlenme yoğunluğuna bağlı olarak yıkama süresi değişen halılarınızın yıkama suyu tertemiz olana kadar yıkama işlemine devam edilmektedir.

Akdere Halı Kurutma Odaları

Akdere Halı Yıkama

Akdere halı yıkama profesyonel ekip ve ekipmanlar ile halılarınızı derinlemesine temizler ve sizlere teslim eder. Halı yıkama firmamızı seçerek hem zorlu iş yükünden kurtulun hem de aile bütçenize katkıda bulunun. Akdere halı yıkama firmaları olarak gelişen teknolojiyi yakından takip ediyoruz ve bu doğrultuda kendimizi devamlı geliştirerek sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Halı yıkama aşamaları ile sizlere en kaliteli ve garantili Akdere halı yıkama hizmet gücü sunmaktayız. Ev veya iş yeri halısı fark etmeksizin, halılarınızda kirlilik derecesi gözetmeksizin itina ile halılarınızın tertemiz bir şekilde yıkanmasını sağlıyoruz. Siz değerli müşterilerimize kaliteli bir hizmeti en hızlı şekilde almanızı sağlayarak zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Sunduğumuz Akdere halı yıkama hizmetlerimizde bütçenizi zorlamayacak ve halılarınızı güvenle kullanacaksınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

HEMEN ARA