Site Rengi

Koltuk Yıkama Ankara / Yerinde Koltuk Yıkama Ankara

04.11.2020
686
Koltuk Yıkama Ankara / Yerinde Koltuk Yıkama Ankara

Koltuk yıkama Ankara firması ile evde detaylı koltuk yıkama işlemi yapıyoruz. Yerinde detaylı ve hijyenik koltuk yıkama için koltuk yıkama Ankara firmamıza ulaşarak randevu alabilirsiniz.

Zamanla yoğun kullanıma bağlı olarak kirlenen koltukların yıkanması ev hanımları için oldukça zordur. Bu nedenle koltuk yıkama işleminin koltuk yıkama Ankara firmasıyla yapılması sizleri bu zorlu işten kurtarmak için ideal bir yoldur. Koltuk yıkama işleminin derinlemesine temizlik ve hijyen sağlaması ancak profesyonel koltuk yıkama firmaları tarafından yapılmasıyla mümkün olur. Hem profesyonel destek hem de uygun koltuk yıkama fiyatları ile koltuklarınızı koltuk yıkama Ankara firmamıza güvenle emanet edebilirsiniz.

Evde Koltuk Yıkama Hizmeti

Koltuk yıkama süresi ve kuruma süresi koltuk döşeme türüne bağlıdır. Evde yapılan koltuk yıkama işleminde özel koltuk yıkama cihazları ve özel koltuk kurutma cihazları kullanılmalıdır. Bu cihazların kullanımı mutlaka profesyonel kişilerce yapılmalıdır. Aksi halde koltuklarınızın kumaşı deformeye uğrar ve sizleri mağdur edebilir. Koltuk yıkama kurumsal firmaların donanımlı ekipman desteği ile yapılması garantili yıkama avantajı sunmaktadır.

Koltukların yıkama işleminden önce toz alma makinesiyle tozlardan arındırılması birinci aşamadır. Sonrasında yıkama işlemi için cihazlar ve cihaz aparatları seçilir bu seçim kumaşın türüne göre ustalar tarafından belirlenir. Kuru köpük koltuk yıkama ya da buharlı koltuk yıkama çalışması yapılır. Bu yöntemleri seçmek müşteri isteğine ve koltuğun kumaş türüne bağlıdır.

Koltuk yıkama aşamasında dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kumaşın türü ve kumaş türüne uygun kullanılan solüsyon ve ekipmanlardır. Koltuklarınıza önemli derece yatırım yapar ve bunun bozulmasını hiç istemezsiniz. Koltukların eskime payındaki en önemli etken yıkama aşamasıdır. Yanlış yıkama, temizleme sonucunda ömrü kısalmakta görünümü bozulmakta eski şıklığını kaybetmektedir. Koltuk yıkama Ankara firmamız bu deformenin önüne geçerek koltuklarınızın ömrünü uzatmak için gerekli ekipmanları kullanarak işlem yapar.

Özel Koltuk Yıkama

Koltuk Temizliği Avantajları

Koltuk yıkama Ankara firmasının koltuklarınızı yıkaması sonucunda bazı avantajlar türemektedir. Kurumsal ve profesyonel halı yıkamanın siz değerli müşterileri için avantajları:

🔹 Koltuk temizliği ile hijyenik mekanlara sahip olursunuz.

🔹 Bakteri ortamı yok edilir.

🔹 Başta astım hastalığı olmak üzere birçok hastalıktan uzak durursunuz.

🔹 Konforlu ve temiz koltukların keyfini çıkarın.

🔹 Kir ve lekelerin kumaşa vereceği zarar engellenir böylece kumaşlar uzun ömürlü olur. Yani koltuklarınızın ömrü uzar.

🔹 Doğru temizlik ürünleri sayesinde sağlığınız risk altına girmemiş olur.

🔹 Koltuk temizliğine ayıracağınız zahmetli işlem süresini sevdiklerinize ayırmış olursunuz. Koltuk yıkama Ankara, koltuk temizlik işlemleriyle koltuklarınızın deforme olmadan uzun süre kullanmanızı sağlar.

🔹 Aile bütçenizi yormadan kolaylıkla temiz koltuklara sahip olabilirsiniz.

🔹 Yerinde koltuk yıkama çalışması yaptırarak zamandan tasarruf sağlamış oluyorsunuz. Yıkama sonrasında 2-3 saat sonra koltuklarınız kullanıma hazır hale gelecektir.

🔹 Özellikle çalışan bayanların zaman ve iş yükü tasarrufu yapması için kolay bir yöntemdir.

🔹 Koltuk yıkama firması seçerken firmanın kurumsal olması göz önünde bulundurulmalıdır.

🔹 Küçük çocuklara veya solunum sıkıntısı olan bireylere sağlıklı ortam sunar.

Koltuk Temizliği Ne Zaman Yapılır?

Koltuk temizleme tamirat işi değildir. Bir bakım olayıdır. Koltuk yıkama Ankara firmamız koltuk temizliği yaparken hijyen mekanlar edinmenizi amaçlayarak koltuk yıkama hizmeti sunar. Çok yoğun kullanımlarda 2 ayda bir, yoğun kullanımlarda 6 ayda bir normal kullanımlarda ise yılda bir düzenli olarak koltuk temizliği yapmanızı tavsiye ediyoruz. Firmamızın kullandığı koltuk yıkama şampuanları ve leke çıkarıcıları, sağlığınızı olumsuz etkilemeyecek kurumsal firmaların ürünlerinden oluşmaktadır. Bunların dışında;

🔹Koltuklarınızda beklenmedik lekeler oluştuysa,

🔹 Çocukların veya evcil hayvanların çiş, kusma vakaları oluştuysa,

🔹 Evcil hayvanların kirlettiği koltuklarınız olduğunda,

🔹 Yağmur akıntılarının ya da üst komşulardan akan su vakalarında,

🔹 Koltuklarınız sirkülasyona bağlı olarak çok sık kirleniyorsa, bu belirtilerin hepsi koltuk yıkama yaptırmanız gerektiği anlamına geliyor. Yukarıdaki belirtiler mevcutsa, koltuk yıkama Ankara firması olarak biz, mutlaka koltuk yıkama yaptırmanızı öneririz. Koltuk yıkama yaptırdıktan sonra hissedilir derecede görüntü farkını anlayacaksınız.

İnsan sağlığını tehdit eden zararlı bakteriler önlem alınmazsa koltuk veya halılarımızda bizimle beraber yaşayarak sağlığımızı tehdit eder. Koltuklarınızı evde geleneksel yöntemlerle silmek sadece yüzeysel temizlemek anlamına gelir. Oysa koltuk, halı gibi ürünlerin temizliği daha detaylı yapılmalıdır. Koltuk yıkama Ankara firması halı ve koltuklarınız için gerekli olan detaylı temizliği kaliteli ve güvenilir olarak yapmaktadır. Tek yapmanı gereken 7/24 destek hattımızdan bizlere ulaşmak…

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

HEMEN ARA