Site Rengi

Çalı Halı Yıkama 0224 254 70 71 | Garantili Halı Yıkama

Çalı Halı Yıkama 0224 254 70 71 | Garantili Halı Yıkama

Çalı Halı Yıkama Fabrikası

0224 254 70 71

Çalı Halı Yıkama Fabrikası

Çalı Halı Yıkama Fabrikası

Otomatik Halı Yıkama Makineleri ve Halı Yıkama Fabrikaları, halı temizleme işletmelerinin maliyetlerinden tasarruf etmenize aynı zamanda derinlemesine temizlenmesine yardımcı olur. Birçok müşteri ihtiyaç duydukları halı yıkama hizmetlerinde bize güveniyor.

Çalı Halı Yıkama Fabrikası olarak uygun fiyatlarla sunduğumuz derinlemesine halı temizleme işlemlerini aynı gün halılarınızı adresinizden teslim alarak ve daha sonrasında 4/5 gün içerisinde adresinize teslim ederek sağlamaktayız.

Ayrıca yerinde halı yıkama, buharlı halı yıkama, halıfleks yıkama, yorgan yıkama, yatak yıkama, koltuk ve stor perde yıkama gibi gibi ihtiyaç duyabileceğiniz diğer ekipmanlara da sahibiz. Çalı halı yıkama fabrikamızı arayarak detaylı fiyat ve bilgi alabilir sizde halılarınızın yıkama işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Ayrıca halı yıkama nilüfer içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Halı Yıkama Çalı

0224 254 70 71

Halı Yıkama Çalı 

Halı Yıkama Çalı

Çalı halı yıkama profesyonel halı yıkama firması olarak mükemmel hijyen sağlamak için Çalı ve Nilüfer de bulunan halı ve kilimlerinizin derinlemesine temizliğini sağlamaktayız. Bir halı veya halılarınızı yıkamak istiyorsanız, profesyonel ekibimiz ofisinizde veya evinizde hızlı ve verimli bir şekilde müdahale edebilir.

Aynı zamanda yerinde yıkama işlemlerinin yanı sıra halıfleks olmayan halılarınız için fabrikamızda en kaliteli yıkama hizmetlerini sağlamaktayız. Halılarınızın cinsi ne olursa olsun Çalı halı yıkama fabrikamızı aramanız ve adres vermeniz yeterli olacaktır. Hafta sonları da dahil çalışan ekibimiz halı yıkama konusunda uzman kişilerdir. Makinelerde yıkanan halılarınız kesinlikle zarar görmeden tertemiz size teslim edilir.

Ayrıca bursa halı yıkama yıldırım içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Çalı Nilüfer Halıfleks Yıkama

0224 254 70 71

Bir halı çeşidi olan halıfleksler, yere yapışkan halılardır. Bu halılar ev veya iş yerlerinizde bulunan fakat kirlendiği zaman çıkartıp bir firmaya gönderemeyeceğiniz ve diğer halılardan boyut olarak büyük halılar olabilir. Zaman zaman hijyen açısından temizlenmesi gereken halıfleksler yerinde yıkama işlemleri ile yıkanmaktadır.

Bu nedenle halıfleks yıkama işlemleriniz evlerinizde veya iş yerlerinizde yapılır. Çalı Nilüfer Firmamızı 0224 254 70 71 numarasından arayarak Halıfleks halı yıkama yaptırmak istiyorsanız randevu alabilir ve kaliteli Halıfleks yıkama hizmetlerimizden sizlerde fayda sağlayabilirsiniz.

Halıfleks yıkama işlemlerinde ortalama olarak vermiş olduğumuz süre ise halınızın cinsine boyutuna kirine göre değişmekte olup ortalama olarak ise 1-3 saat arasında değişim göstermektedir.

Ayrıca bursa halı yıkama firmaları içeriğimize de göz atabilirsiniz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

HEMEN ARA