Site Rengi

Hasköy Halı Yıkama / Koltuk, Halı Yıkama

05.11.2020
626
Hasköy Halı Yıkama / Koltuk, Halı Yıkama

En iyi halı yıkama tekniklerini kullanan ve halılarınızı temiz bir şekilde yıkayan Hasköy halı yıkama Ankara’ da en iyi temizlik şirketi olarak bilinmektedir. Halı yıkama zahmetli ve zor bir iş olduğundan evde halı yıkama yapılması çoğu zaman sıkıntılı bir hal almaktadır. Hasköy halı yıkama gelen müşterilerin halısını özenle ve en iyi şekilde yıkamaktadır.  Halısını yıkatmak isteyen kişilerin ayağına kadar gidilir ve yıkanacak olan halısı evinden teslim alınır. Halılar temiz bir şekilde yıkandıktan sonra yine aynı şekilde müşterinin evine kadar götürülür. Halıları evden almak ve tekrar eve bırakma hizmeti tamamen ücretsiz bir hizmettir. Titizlikle ve profesyonelce yıkanan halılar, kirden tamamen arındırıldığı için kirlenme hızı da yüksek düzeyde azaltılmıştır. Her mevsim halı yıkama hizmeti veren firmamız özel şampuanlar kullanarak halıdaki tüm lekeleri çıkarmaktadır.

Halı Yıkama Lekelerle Savaşır

Profesyonel halı yıkama yapan Hasköy halı yıkama firmamız lekelerle adeta savaşır. Adresinizden alınan halılar yıkama işlemlerinde tek tek ele alınır ve derinlemesine temizlik yapılır. Yıkama işlemi biten halılarınızda hala lekeler varsa özel leke çıkarıcı şampuanlar kullanılarak tekrar halı yıkama işlemi yapılır. İnatçı lekelere karşı firmamız büyük çoğunlukla başarılı olmaktadır.

Lekeli halılarınız toz alma işleminden sonra lekeli bölgelere özel leke işlemi uygulanır. Yıkama aşamasına giren halılarda sonrasında yine lekeler varsa yıkama işlemi tekrarlanır. Eğer bu işlemlere rağmen çıkmayan lekeler hala mevcut ise halı sahibi aranarak bilgi verilir. Bu durum çok nadir görülen bir problemdir. Leke çıkarmada genel olarak üstün başarılar sağlamaktayız.

Evde Leke Kontrolü

Hasköy Leke Çıkarma

Hasköy Leke Yıkama

Evinizde bir anda elinizden dökülen sıvı veya boyalı gıdalar halılarınızda leke oluşturabilir. Leke oluşumunda ilk yapmanız gereken lekeler kurumadan halı lekesine müdahale etmek olmalıdır. Ancak burada dikkat etmeniz gereken durum lekelere ağartıcı ya da ağır kimyasallar kullanmamanız. Aşırı kimyasal kullanımı halılarda deforme meydana getirir.

Eğer çıkmayan bir leke türü ise sert darbelerle lekeli bölgeyi zedelemeyin. Bu durumda Hasköy halı yıkama firmamıza başvurmanız yararınıza olacaktır. Çünkü lekeyi çıkarmak için halıya fazla işlem yapılması halılarınızın liflerine zarar verir hatta lekeli bölgede renk değişikliği meydana gelir.

Leke durumunun dışında rutin olarak halılarınız 6 ayda bir halı yıkama yaptırmanız hem sizlerin hem de halılarınızın sağlığı için faydalı olacaktır. Hasköy halı yıkama firma ustaları deneyimlerine göre 6 ayda bir halı yıkama yapılan halılarda toz bakterileri üremesi görülmemektedir.

Hasköy Halı Yıkama Çalışma Politikası

Hasköy halı yıkama firmamızda çalışan personellerimizi seçerken yeniliklere açık, kendini geliştirebilen, güler yüzlü, halı konusunda bilgi sahibi bireyleri tercih etmekteyiz. Aslında burada en önemli ayrıntı halı bilgisi olan bireyler ve işini sevebilen bireyler bu işi yapmalı ve çalışan profili bu sistem üzerinde olmalıdır. Halı hakkında bilgi sahibi olmak demek halının dilinden konuşabilmek anlamına gelir. Buda halı yıkama sektörü çalışanlarında aranan önemli kriter olmalıdır.

Halıların zarar görmemesi için gerekli önlemler alınmalı ve derinlemesine temizliğin anlamı kavrayabilmiş personel her zaman halı yıkama sektörünün bir numaralı personelidir.

Hasköy halı yıkama firmamızda çalışan personel profili tamamen bu anlayışlar göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur. Firmamızda çalışan kişiler, işlerinde deneyimli ve uzmandırlar. Temel prensip kaliteli hizmet vermek ve saygı, dürüstlük çerçevesinde kaliteli hizmet anlayışı mevcuttur. Müşteri ihtiyacına en iyi ve en temiz çözümler üreten firmamız ekip çalışması yaparak bu başarıyı elde etmektedir. Anti-bakteriyel olan özel halı şampuanları, özel halı yıkama yöntemleri, kurutma aşamaları, toz alma işlemleri, evinizden alıp yine evinize teslim aşamaları gibi başından sonuna kadar her aşama titizlikle ve özenle ekip olarak yapılmaktadır.

Halıları konusunda titiz olan tüm ev hanımlarının halı yıkama fabrikalarında aradığı tüm özellikler Hasköy halı yıkama firmamızda mevcuttur. Halı yıkama işlemini bize yaptırdığınız zaman ilk yıkamada aradığınız halı yıkama firmasının biz olduğuna kendiniz ikna olacaksınız. Yaptığımız tüm işlemler de para kazanmanın yanı sıra sizlerin memnuniyeti ve firmamıza olan güveni asıl kazanma yöntemidir.

Sizlerin güvenini boşa çıkarmamak için özenle çalışıyor ve halılarınızı derinlemesine temizliyoruz. Bir halı yıkamadan daha fazlasını sunmak için çabalıyoruz. 7/24 Hasköy halı yıkama destek hattımızdan bizlere ulaşarak halılarınızı gönül rahatlığıyla bizlere emanet edebilirsiniz.

Hasköy Halı Yıkama Halı Türleri

Hasköy Halı Yıkama

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

HEMEN ARA