Site Rengi

Halı Yıkama Konak 0232 262 00 33 – Temiz Yıkama Garantisi

Halı Yıkama Konak 0232 262 00 33 – Temiz Yıkama Garantisi

Konak Halı Yıkama İzmir

Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet

0232 262 00 33

konak-hali-yikama-izmir

konak-hali-yikama-izmir

Kilimler ve halılar üzerlerinde yürümek için doğmuştur, belli ki kaderleri pek de iyi değildir.

Yine de bazı geçici işlemlerle onları iyi durumda tutmak ve dokularını canlandırmak kolaydır.

Halı ve kilimlerin yıkanması ve temizliğinin sadece hijyenik açıdan ele alınmaması, aynı zamanda ilkel kıvamını geri kazanan doğal liflerin korunması için de önemli olduğunun belirtilmesi amaçlanmıştır.

Konak Halı Yıkama İzmir Firmamız, halı ve kilimler üzerinde özel işlemler gerçekleştirir, onları orijinal ihtişamına getirmek için yıkar ve temizler. Öyle ki halı yıkama hizmetlerimizde adresten alarak bir kaç gün içerisinde adresinize teslim etmekteyiz. Eğer halılarınızın yıkanması veya temizliği düzenli olarak yapılmaz ise hoş bir görüntü olmayabilir, bu nedenle düzenli olarak halı yıkama firmalarından hizmet almanız gerekir.

Konak Halı Yıkama Fiyatları

konak-hali-yikamai-fiyatlari

konak-hali-yikamai-fiyatlari

Halıların uzun ömürlü olması için bakımlı olması önemlidir, özellikle saçak ve kenarlarda toz, çakıl ve çeşitli kalıntılar halıyı aşındırır. Bu nedenle, halı temizlettirme işlemlerini düzenli olarak yaptırmanızı, böylece saçın tekrar şişmesini ve liflerin orijinal canlılığını ve yumuşaklığını geri kazanmasını öneriyoruz.

Konak genelinde halı yıkama en düşük fiyata.
Konak Halı Temizleme, Konak Halı Yıkama, Konak Halı Leke Çıkarma, Konak Halı Yıkama Firmalarımız sizlere uygun fiyatlı hizmetler verecektir.
Orta ve büyük boy kilim veya halı yıkamanın maliyeti nedir? Fiyat metrekareye bağlıdır. Konak Halı Yıkama fiyatları ve ücretleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

İzmir Konak Halı Yıkama Firmaları

Halı yıkama hizmetleri genel olarak en çok ihmal edilen şeylerden biridir ancak bir evde yapılması gereken en önemli işler arasındadır.

Çocuklar ve yetişkinler zamanlarının çoğunu iç mekanlarda halı üzerinde geçirirler.
Halınız, herkesinki gibi, yıllardır toz topluyor ve ortamdaki nemi emerek, her türlü yağlı toz, ölü deri, akar, bakteri vb.

Elbette bazen elektrikli süpürgeyle süpürürsünüz ama her gün uzandığınız veya üzerine bastığınız bir kumaş. Bir firma tarafından düzenli olarak yıkama işlemlerinin yapılması gerekir. Konak’ta ise gezici servis araçlarımız ile aynı gün halılarınızı adresinizden alarak, en kısa sürede tekrar adresinize getirmekteyiz. Aynı zamanda koltuk yıkama, stor perde yıkama, yatak, yorgan yıkama işlemleri içinde iletişime geçebilirsiniz.

Verdiğimiz Hizmetler;

Ve daha fazlası için sitemizi ziyaret edebilir, bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

HEMEN ARA