Site Rengi

Halı Yıkama Metrekare Fiyatları – Halı Yıkama Fiyat

Halı Yıkama Metrekare Fiyatları – Halı Yıkama Fiyat

Halı Yıkama hizmetlerimizde ücretlendirme halı yıkama m2 fiyatları ile yıkanacak olan halıların metre kare hesabı üzerinden yapılmaktadır. Kaliteli hizmetimize en uygun halı yıkama fiyatlarını sunmaktayız. Halı yıkama şirketi olarak müşteri memnuniyeti ilkemiz ile bize teslim edilen tüm halılarınızı titizlikle yıkamaktayız.

Temizlik halı yıkama firması olarak her türlü halıyı güvenle teslim edebileceğiniz adres olmaktan gurur duyuyoruz. Fabrika ürünü halılarınızın yıkanmasını talep etmeniz üzerine firmamızla iletişime geçerek Ankara bölgesindeki firmamızdan ekibimiz gelerek halılarınızı teslim almaktadır. Teslim alınan halılarınız gerekli temizleme aşamalarından geçilerek tertemiz poşetlenerek adresinize teslim edilmektedir. Dilerseniz Yerinde Halı Yıkama hizmetlerimizden de faydalanabilir ve diğer hizmetlerimiz hakkında web sitemizde yeterli bilgiyi bulabilirsiniz.

Halı Yıkama Çalışma Politikası

Halı yıkama Ankara merkezli bir firma olarak sektöründe ilinin en kaliteli hizmetini sunmayı amaçlamaktadır. Birçok yıkamacı firmanın aksine en kaliteli hizmeti amaçlamaktayız. En uygun fiyatlarla sunulanhalı yıkama hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçerek ekiplerimizin halılarınızı teslim almasını sağlayabilirsiniz. 7/24 destek hattımızdan dilediğiniz zaman hizmetler hakkında ve halı yıkama metrekare fiyatları bilgisi alabilirsiniz.

Halı Yıkama Metrekare Fiyatları Ortalama Fiyat Listesi

Bu tablodaki veriler halı yıkama metrekare fiyatları ortalama fiyat aralığı hesaplanarak yapılmıştır. Kesin fiyat bilgisi için firmayı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Makine Halısı M2    6 ₺ – 10 ₺
Halıfleks Yıkama M2    7 ₺ – 12 ₺
Akrilik Halı M2    8 ₺ – 14 ₺
El Dokuması Halı M2   15 ₺ – 20 ₺
Bambu Halı M2   20 ₺ – 26 ₺
İpek Halı M2   40 ₺ – 50 ₺
Isparta, Şagi, Yünhalı M2   10 ₺ – 18 ₺
Saray Halı M2   7 ₺ – 11 ₺
Hereke Halı M2    20 ₺ – 30 ₺

Halı yıkama fiyatları metrekare cinsinden hesaplanır. Burada belirtilen fiyatlar halı türü ve halı boyutlarına göre değişkenlik gösterir.

Ayrıca yıkatmak istediğiniz halıların özelliğine göre de halı yıkama metrekare fiyatları değişmektedir. Her halı aynı metrekare fiyatla yıkanmamaktadır. Isparta, hereke gibi el dokuma halıların ve el dokuma kilimlerin, yün halıların metre kare yıkanma fiyatı yaklaşık olarak 6-10 ₺ arasındadır. Günümüzde daha sık tercih edilen makine halısı, halıflex halılarda metrekare 5-10 ₺ arasında değişim göstermektedir. İpekten dokunmuş, ya da halısı ile ünlü olan ülkelerden getirilmiş İran halısı, hint kilimi, Çin halısı gibi özel ürünlerde fiyat farkı biraz daha fazla olmaktadır bu tür halıların ortalama metre karesi 15-20 ₺ den başlamaktadır.

Halı Yıkama Firma Seçimi

Günümüzde birçok ev hanımı halı yıkama işleminde evde halı yıkama tercih etmektedir. Halı yıkama metrekare fiyatları maliyeti ya da güven problemi yüzünden halı yıkama evlerde yapılmaktadır. Maliyet açısından yılda bir ya da iki kere halı yıkama yapıldığı düşünülürse evde yıkamadan daha uyguna gelmektedir. Aynı zamanda halılarınızın deforme olması ya da ömrünün uzaması için halılar profesyonel olarak yıkanmalıdır.

Özel halılarınızı yıkatma kararı verdiğinizde tercih edilen firmanın kurumsal firma olmasına özen gösterin. Özellikle yıkama işlemini yapacak personellerin halı yıkama ustası olup olmadığı konusunda bilgi alın. Halı teslimi gününde ve zamanında yapılıyor mu?  Halı yıkamada kullanılan şampuanlar kalitesi, halı yıkama şampuan markası, anti-bakteriyel özellikteki solüsyonların kalitesi, halı yıkama metrekare fiyatları gibi konular önemli hususlardır. Fiyatların yanı sıra firma referansları, hijyen konusunda alınan önlemler ve COVİD-19 salgını ile mücadele kapsamında korunma yöntemleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

halı yıkama fiyatları m2

Halı Yıkama Fiyatları

Şehirlere Göre Halı Yıkama Metrekare Fiyatları

Halı yıkama fiyatları il ve ilçelere göre değişkenlik gösterir. Bunun nedeni şehrin ekonomik durumu, şehir popülasyonu gibi etkenler halı yıkama fiyatlarını etkiler. Örneğin İstanbul’ da makine halısı halı yıkama metrekare fiyatları 5 ₺ den başlıyor. Tokat’ta ise makine halısının metrekare fiyatı 2 ₺ den başlamaktadır. Diğer halı çeşitlerinde de aynı farklılıklar gözlenmektedir.

Ankara halı yıkama firması daima kalitesiyle öncülük etmiş kurumsal bir halı, koltuk, perde yıkama firması olmuştur. Kalite standartlarına uygun yıkama işlerini yapıyoruz. Fiyatlarımız piyasadaki halı yıkama fiyatlarının altındadır ekonomik kriz dolayısı ile minimum kar seviyesinde çalışmaktayız. Merdiven altı işletmelerle kurumsal halı yıkama firmalarını karıştırmayın. Fiyat politikası halı yıkama metrekare fiyatları en az maliyetlerle belirlenmektedir. Normal standartların altında olan ucuz firmalara halılarınızı emanet etmeyin.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

HEMEN ARA