Site Rengi

Bucada Halı Yıkama 0232 262 00 33 – Profesyonel Yıkama Hizmetleri

Bucada Halı Yıkama 0232 262 00 33 – Profesyonel Yıkama Hizmetleri

Buca İzmir Halı Yıkama Ücretleri

Halı, Koltuk, Stor Perde, Yorgan Yıkama Hizmetleri

0232 262 00 33

buca-izmir-hali-yikama-ucretleri

buca-izmir-hali-yikama-ucretleri

Halılar evde, ofiste veya başka yerlerde kullandığımız eşyalardan birisidir. Halıların tozlanması veya kirlenmesi durumunda kullanıcılar bir halı yıkama firmasından hizmet almak ister, genelde düzenli olarak halı yıkattığı bir firma yoksa internetten araştırma yaparak, fiyat teklifi alırlar.

Bununla beraber bir firma ile anlaşarak halı temizleme hizmetlerini alırlar, fakat halıların temiz yıkanması oldukça önemli olacağı için iyi bir firmaya güvenmek ve halıları teslim etmek gerekir.

Buca İzmir genelinde aynı gün halılarınızı teslim ederek bir kaç gün içerisinde tekrar adresinize teslim etmekteyiz.

Buca’da halı yıkama ücretlerimiz diğer halı yıkama firmalarından oldukça uygun olup, kaliteli olarak yıkanmaktadır. Buca firmasında halı yıkama ücretler ne kadar? Halı yıkama ücretleri halıların çeşidine göre farklılık gösterebilir. Detaylı bilgi için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Buca İzmir Halı Yıkama Firmaları

buca-izmir-hali-yikama-firmalari

buca-izmir-hali-yikama-firmalari

Buca İzmir Halı Yıkama Firmamız, koltuk yıkama, stor perde yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama gibi hizmetleri de vermektedir. Hizmetlerimizden birini nasıl rezerve edebileceğinizi öğrenin, telefonla iletişim kurun, bizi arayın veya maliyetlerimizi, fiyatlarımızı ve bir işte harcanan saatlerimizi öğrenmek için bir teklif talebinde bulunun.

Halılarınızın tertemiz olmasını istemeniz en doğal hakkınız olduğunu biliyoruz, bu nedenle halılarınızı profesyonel olarak yıkıyoruz. Sizin kayıt bırakmanız durumunda, firmamız adresinizi alacak halılarınızı firmamıza götürecek ve daha sonrasında bir kaç gün içerisinde size teslim edecektir.

Buca neresinde olursanız olun halı yıkama firmamıza 0232 262 00 33 numarasından iletişime geçerek halı yıkama ücretlerini alabilirsiniz.

Buca Koltuk Yıkama Firmaları İzmir

Koltukların derinlemesine temizliği, düzenli olarak sağlanmalıdır. Kullanıcılar genellikle koltukları silerek bu işlemi yaptığını düşünse de üstten sildiğiniz koltukların alt tabakasında daha fazla kir birikebilir. Bu nedenle bir koltuk yıkama firmasından hizmet almanız, buharlı koltuk temizleme işlemlerinden yararlanmanız gerekir. Buca Koltuk Yıkama Firmaları İzmir, koltuk yıkama işlemlerinde buharla temizlik makineleri ile derinlemesine temizlik yapar.

Koltuk yıkama işlemleri yerinde yapılmakla birlikte bir kaç saat içerisinde temizlenir ve kurutulur, koltuklarınız eskisinden daha iyi gelecektir.

Verdiğimiz Hizmetler;

Ve daha fazlası için sitemizi ziyaret edebilir, bilgi alabilirsiniz.

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

HEMEN ARA