Site Rengi

Demetevler Halı Yıkama – Demetevler Halı Yıkamada %100 Leke Çıkarma

05.11.2020
834
Demetevler Halı Yıkama – Demetevler Halı Yıkamada %100 Leke Çıkarma

Demetevler halı yıkama %100 leke çıkarma başarına sahip, uzman ekip kadrosu ile tüm zorlu lekelere veda edebilirsiniz.

Eski zamanlardan yakın zamana kadar halı yıkama, mahalledeki komşu kadınların bir araya gelerek hep beraber yaptığı, çocukların eğlenerek suyla bayram yaptığı geleneksel temizlik yöntemiydi. Günümüzde ise halıların bu yöntem ile derinlemesine temizlenmediği araştırmalarla kanıtlanmıştır. Ayrıca kentleşme oranlarının artmasıyla halı yıkama mekanları yok olmuş ve yeterli alan kalmamıştır.

Demetevler halı yıkama firmamız tam bu aşamada sizleri iş yükünü azaltarak kaliteli ve yıkama garantili hizmet sunmaktadır. Gerek çay lekeleri, tozlar gerek evcil hayvan atıkları, ev halkının atıkları halıların bakım ve temizlik ihtiyacını oluşturur. Aksi halde halılar toz ve bakterilerin birikip çoğalmasıyla halılarınız sizlerin sağlığına zarar vermeye başlamaktadır. Bu durum alerjen hastalıkların oluşmasına neden olur.

Halıda Oluşan Lekeler Nasıl Çıkarılır?

Halılarınızda oluşan lekeler için ne yapmalısınız? Halı leke çıkarıcı olarak ağartıcı maddeleri kullanmamalısınız. Doğal ürünleri kullanarak leke çıkarma işlemi yapabilirsiniz. Demetevler halı yıkama firması olarak karşılaştığımız halı sorunlarından biri lekelere aşırı derecede müdahale edilmesidir. Halılarda leke oluşumu gözlendiği anda nemli bez ve doğal ürünler kullanarak leke müdahalesi yapabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken leke çıkmıyorsa halınızı fazla yıpratmayın.

Demetevler Halı Yıkama Nasıl yapılı?

Demetevler Halı Leke Çıkarma

Çıkmayan leke durumunda ağartıcı kullanarak ya da halılarınıza sert darbeler uygulayarak halılarınızı deforme edebilirsiniz.

Halı Neyle Silinir?

Halınızda oluşan lekeleri silmek için;

✴ Toz alma işlemi için elektrik süpürgesi

✴ Ilık su

✴ Özel halı şampuan ya da Halı tozları

✴ Doğal bitkisel ürünler

✴ Yumuşak dokulu bez

✴ Kurulama işlemi için ayrı yumuşak dokulu bez

Bu malzemelerle halınızı tamamen silebilir ya da halılardaki lekeli bölgeyi temizleyebilirsiniz. Demetevler halı yıkama firması ekiplerimizin en sık karşılaştığı problemlerden biri de “yeni alınan halının temizliği nasıl yapılmalıdır?”

Yeni halıların tüy çıkarma olayı olağan bir durumdur. Yeni çıkan tüyleri temizlemez ya da önlem almazsanız tüyler opaklanarak evinizin her yerini sarabilir. Eğer yepyeni bir halı aldıysanız ve tüy yapıyorsa halıyı süpürmeniz yeterli olmayacaktır. Yeni halının tüylerinden yayvan, orta sertlikte bir halı fırçasıyla tarayarak kurtulabilirsiniz. Ya da ilk etap halılarınızı silerek tüyleri azaltabilirsiniz.

✴ Bir kova ılık su ve orta sertlikte halı fırçanızı alın.

✴ Halının üst kısmından başlayarak tüyleri fırçayla toplamaya başlayın.

✴ Fırçanın halıyı çok fazla ıslatmamasına dikkat edin.

✴ Toplanan tüyleri başka bir kovaya atın.

✴ İşlem tamamlandıktan sonra halınızın kurumasını bekleyin.

✴ Kuru halınıza toz halı temizleyici veya karbonat dökün.

✴ Halınızı ertesi gün elektrik süpürgesiyle süpürün.

demetevler halı yıkamada %100 leke çıkarma

Halı Yıkama Çocuk Sağlığı

Yeni halılarda sıklıkla karşılaşılan tüy dökme işleminde bu yöntemleri kullanabilirsiniz. Yeni alınan halılarınızın yıkanma zamanı geldiği zaman seçeceğiniz halı yıkama firması çok önemlidir.

İlk halı yıkama firma seçimi yeni halılarınızın ilk yıkama tecrübesi hüsranla sonuçlanmasın. Demetevler halı yıkama firmamızı tercih ederek yeni ve özel halılarınızı güvenle teslim edebilirsiniz.

Neden Demetevler Halı Yıkama Tercih Etmelisiniz?

Demetevler halı yıkama olarak biz her zaman tercih edilecek tek firmayız. Her zaman yapmış olduğumuz güçlü ve başarılı çalışmalar sayesinde hizmet kalitemizi her geçen gün daha da artırmakta ve müşteri memnuniyetini her gün ön planda tutmaktayız.

Kar odaklı çalışmıyoruz sadece müşteri memnuniyeti ve insan sağlığı için hijyenik yıkama yapıyoruz. Eğer müşterimiz yaptığımız işten memnun kalmadıysa ki genelde olmaz. Bu durumda hiçbir şekilde kar odaklı düşünmeyip sadece müşteri odaklı çalışırız. Böylelikle müşterimiz memnun olana kadar Demetevler Halı Yıkama servisimizle en iyi yıkama yapan halı yıkama fabrikası olarak hizmet vermeye devam ederiz.

Halılar evde geleneksel yöntemlerle halı yıkama yapıldığında yeteri kadar iyi yıkanmadığından sağlık için son derece zararlı maddeler içerebilmektedir. Biz her zaman bu olayın önüne geçmeye çalışırız. Alerjenik maddeler kullanmaz ve bakterilerle savaşırken anti-bakteriyel, bitkisel özlü ilaçlar kullanırız.

Özel isteklere ve taleplere açığız her zaman da açık olduk. Halılarınız güvenle Demetevler halı yıkama firmamıza emanet. Pahalı veya ucuz hiçbir önemi yok. Ucuz veya pahalı halı da olsa her halı özenle yıkanır en ufak bir zarar dahi görmez. Biz müşteri memnuniyetine işte böyle dikkat ederiz.

Demetevler halı yıkama olarak, her zaman uygun fiyatlar sunmaya çalıştık piyasadan her zaman daha iyi işler çıkartsak da hiçbir zaman piyasa fiyatının üstünde çalışmadık. Bizim için kar değil her zaman müşterilerimizin memnuniyeti önemlidir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

HEMEN ARA