Site Rengi

Çiğli Koltuk Yıkama / Koltuk Yıkama Çalışması

24.12.2020
717
Çiğli Koltuk Yıkama / Koltuk Yıkama Çalışması

Büyük veya küçük işletmelerde kullanılan koltuklar düzenli olarak temizleme işlemine alınmalıdır. Çiğli koltuk yıkama bu konuda tüm mekanlarda hizmet vermekte ve her daim tercihiniz olacaktır. Yaptığımız profesyonel Çiğli koltuk yıkama koltuk dezenfekte işlemleri ile sizlere kolaylık sağlıyoruz.

Koltuklar yaşam alanlarının vazgeçilmez eşyalarıdır. Her evde her mekanda olmazsa olmaz koltuklar gün boyu sirkülasyon yoğunluğu nedeni ile fazlası ile kirlenir ve tozlanır. Özellikle dış mekanlarda kullanılan koltuklar önlem alınmaz ve düzenli temizlik yapılmaz ise toplum sağlığı açısından tehlike yaratmaktadır. Özellikle son günlerde tüm dünyada etkili olana COVİD-19 salgını nedeni ile koltuk yıkama ya da koltuk temizleme daha sık yapılmalı ve her gün dezenfekte işlemi yapılmalıdır. Çiğli koltuk yıkama hem koltuk temizleme yıkama hem de koltuk dezenfeksiyon çalışmalarını yapmaktadır.

Çiğli Koltuk Yıkama Çalışmaları

Özel mülk, iş yeri, cafe, restaurant, evler, kreşler koltuklarınızı nerede ise Çiğli koltuk yıkama oradadır. Geniş hizmet ağı ile tüm İzmir halkına temizlik hizmetleri sunuyoruz. Çiğli koltuk yıkama koltuklarınızı tek tek ve koltuk türüne uygun olarak yıkamaktadır. Öncelikle koltuğunuzun ve kumaşının türü netleştirilir. Ardından varsa lekelerin durumu, kumaşın nüfuzuna ne derece işlemiş olduğu tespit edilir. Bu konular netleştirilmeden temizlik işlemi başlatılmaz. Sulu, köpüklü veya buharlı temizlik sisteminin hangisinin uygulanması gerekiyorsa, nerelere ve nasıl uygulanacağı bu noktada belli olur. Çiğli koltuk yıkama ekibi tarafından tespitler yapılır. Çiğli koltuk yıkama ekiplerimiz koltuk yıkama hizmeti vermek için adresinize geldiklerinde, hizmet kalitesini ön planda tutarlar.

Çiğli Koltuk Yıkama

Çiğli Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Çiğli koltuk yıkama nasıl yapılır?  Çiğli koltuk yıkama ilk olarak koltuklardaki tozları uzaklaştırır ve sonrasında yıkama işlemine başlar. Koltuk yıkama yapılacak olan koltuklar öncelikle ıslatılır. Islatma işlemi, bir kova suyu koltuğunuzun üzerine dökmek gibi değildir. Tamamen ıslanması ve kirlerin çözülebilmesini sağlayacak miktarda olmalıdır. Kısa bir süre beklenir ve organik doğru şampuan ile koltuklarınızın kirlerinden arındırılması işlemi yapılır. Daha sonra, gerçekten çok güçlü sanayi tipi vakumlama sistemi ile koltuk ürününüze atılmış şampuan geri çekilir. Vakumlayarak çekmek, oldukça önemli bir konudur. Doğru vakumlama yapılmamış bir işlem sonrasında, koltuğun suyu ve kiri kustuğunu görebilirsiniz. Gittiğimiz pek çok noktada, suyu ve kiri kusmuş koltuklar ile karşılaşmaktayız.

Kirlerinden arındırılan koltuğun, varsa lekeleri için uygun organik şampuanı ile elde yumuşak fırça ile fırçalanması işlemi gerçekleştirilir. Bu aşamada, müdahale edilmemiş pek çok lekenin çok rahat çıktığını sizlerde bizlerle beraber göreceksiniz. Yerinde koltuk yıkama hizmetimiz bu nedenle çok fazla tercih edilmektedir. Çiğli koltuk yıkama yerinde koltuk yıkama çalışması için sizlere yönlendireler yapar. Bizler mümkün olduğunca hiç müdahale edilmemiş leke olmasını istesek de genellikle ilk müdahalenin müşterilerimiz tarafından yapıldığını biliyoruz. Lekelenme üzerinden birkaç yıl geçmiş olan koltuk takımları ile de karşılaşmaktayız. Bu şekilde olması, neredeyse lekelerin çıkartılabilmesini imkansıza yakın oranda yükseltmektedir.

Ardından su verilip durulanır. Sonra durulama suyu tamamen vakumlanıp çekilir. Müşterimize teslim edilir. Yıkanıp hijyenik temizliği yapılan koltuk yaz aylarında ev veya ofis camlarını açarak 6 saat sonrasında kullanabilir durumda olduğunu görebilirsiniz. Kış aylarında ise, 8 saat gibi bir zaman dilimi genellikle yeterli olmaktadır.

Çiğli Koltuk Yıkama Hizmeti

Titizlik ve özen gerektirmekte olan koltuk yıkama işlemi, koltuğun modeline ve iskelet yapısına göre temizlik yapılmasını gerektirmektedir. Koltuk türüne göre yıkama tekniği seçen Çiğli koltuk yıkama ustalarımız koltuk türleri konusunda uzmanlaşmış ve en doğru yöntemi seçebilen ekiplerden oluşur. Aşırı suya maruz kalmadan yapılması gereken bu işlem için profesyonel bir ekiple çalışmakta olan Çiğli koltuk yıkama hizmeti olarak sizlere sunulur. En kısa zamanda adresinize gelerek yerinde koltuk temizleme hizmeti vererek kısa zamanda size temiz bir yaşam alanı bırakacaktır.

Çiğli koltuk yıkama firmamıza evinizin veya iş yerinizin adresini vererek profesyonel bir temizlik ekibinin adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. Bu aşamada temizlik için gereçli olan araç ve gereçleri yanlarında getirerek, size ve çevrenize rahatsızlık vermeden kısa zamanda temizlik işleminin tamamlanması sağlanacaktır. % 100 hijyenik Çiğli koltuk yıkama hizmeti için temizlik firması kapsamında istediğiniz standartlara uygun hizmetlerden faydalanabilir, evinizin nitelikli bir şekilde temizlenmesini sağlayarak, steril bir ortama sahip olabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

HEMEN ARA