Site Rengi

Gaziemir Halı Yıkama / Evde Gaziemir Halı Yıkama Hizmeti

12.12.2020
734
Gaziemir Halı Yıkama / Evde Gaziemir Halı Yıkama Hizmeti

Gaziemir halı yıkama sektörü ihtiyaç talebinden aldığı güçle yüksek kalite standartlarına ulaşmıştır. Halıların derinlemesine temizlenmesi için doğru sıralamayla ve uygulamalarla en doğru sonuçlar elde edilmektedir.

Eski çağlardan günümüze kadar halı yıkama ev hanımlarının en zor işleri arasında yer almaktadır. Maximum seviyede insan gücü gerektiren zorlu bir işlemdir. Teknolojinin ilerlemesiyle insan gücü devre dışı kalmış son derece kuvvetli makine gücü ile halı ve koltuk yıkama işleminde üstün başarı elde edilmiştir. Evde halı yıkama işlemi tarihe karışmıştır. Gaziemir halı yıkama sektörü bu zorlu iş yükünü ev hanımlarının üzerinden almak için hizmet vermektedir. Ancak hala evlerde halı yıkama işlemine zorlu bir süreçle devam eden birçok birey mevcuttur. Halı, koltuk, yorgan, battaniye gibi yıkaması zor olan ağır eşyaların temizliği profesyonel bir çalışma gerektirir. Derinlemesine temizlik ve hijyen için insan gücü üstünde olan iş yükünü azaltan makineler kullanılmalıdır.

Profesyonel Cihazlar İle Gaziemir Halı Yıkama

Gaziemir Halı Yıkama

Günümüzde COVİD-19 sebebiyle halı yıkama işlemleri firmalara emanet edilmemektedir. Temizliğine güvendiğiniz firmalar için bu endişeye kapılmamak gerekir. Aksine bu günlerde temizliğin daha fazla olması sağlığınız için önemlidir. Gaziemir halı yıkama firmaları COVİD-19 virüsü için bütün gerekli tedbirleri üst seviyede tutmaktadır. Halılarınız veya koltuklarınız ayrı ayrı özenle dezenfekte ve yıkanma işlemine tabi tutulmaktadır.

 Halı Yıkama

Halılar günlük kullanıma bağlı olarak tozlanır ve tozlanmaya bağlı olarak görselleri değişir. Bu nedenle evinizin her eşyasında olduğu gibi halıların da düzenli temizliğe ihtiyacı vardır. Uzman görüşlere göre halılar yılda en az bir kere halı yıkama yapılmalıdır.

Toz ve kire maruz kalan halılar zamanla solunum hastalığı, deri haslığı gibi hastalıklara neden olur. Özellikle evinizde astım, alerji gibi solunum hastalıkları olan bireyler varsa durum daha da tehlikeli hal alabilir. Evlerde yapacağınız temizlik ile sadece yüzeysel temizlik yapabilirsiniz. Evinizdeki imkanlar kısıtlı olduğu için halılarda derinlemesine temizlik yapamazsınız. Derinlemesine temizlik ve hijyen için Gaziemir halı yıkama firmasını tercih edebilirsiniz.

Halılarınız Neden Halı Yıkama Yapılmalı?

Halıların uzun ömürlü ve canlı görünüme sahip olması için periyodik bakım yapılmalıdır. Kullanıma bağlı olarak veya yanlış temizleme yöntemi kullanarak halılar deforme edilebilir. Yanlış kimyasal kullanımı, bakım yapılmaması, kullanılan yanlış teknikler halıların renk atma ya da bozulma durumuna sebebiyet verebilir.

Gaziemir halı yıkama firmaları bu alanda sizlere yardımcı olabilir. Gaziemir halı yıkama halı yıkama şirketleri arasında öncü firma olmak, dürüstlük ve güven politikasını baz alan firmaları tercih edebilirsiniz. Gaziemir halı yıkama fiyatları halı türüne ve ebadına göre değişkenlik gösterir. El dokuması, ipek halı, makine halısı gibi çeşitli türleri olan halılar ortalama fiyat politikası baz alınarak hesaplanır.

 Gaziemir Halı Yıkama Nasıl Çalışır?

Gaziemir halı yıkama nasıl çalışır? Rutin olarak bilinen halı yıkama aşamaları; evlerinizden ya da iş yerinden alınan halılara ilk olarak etiketleme işlemi yapılır. Olası karışıklığı ve aksaklığı önlemek için yapılması mecburi olan yöntemdir. Kişiye özel verilen abone numaralı barkodlar halılara işlenir. Tek tek etiketleme yapıldıktan sonra halı havuzuna gönderilir. Etiketleme işlemi bittikten sonra halılar türlerine göre ayrılır. Ayrımı yapılan halılar toz arındırma işlemine gönderilir. Tozlarından arınmış halılar leke kontrolü işlemine gider. Leke durumuna göre ayrılan halılar için kullanılacak deterjanlar ve deterjan miktarı ayarlaması yapılır. Leke yoğunluğuna göre halılar özel işlemlerden geçer. Bu işlemler sonrası lekeler %100 kaybolur. Ön eleme işlemleri bittikten sonra halılarınız yıkama aşamasına alınır. Halıların kir oranına göre deterjan ve doz ayarını itinayla yapar. Bu işlem yine profesyonel Gaziemir halı yıkama ekipleri ile yapılır. Bu sayede halılarda aşınma ya da renk deformesi gibi aksiliklerin önene geçilmiş olur.

Her halı türüne ayrı deterjan uygulaması yapılır. Bir makine halısıyla el dokuma halısı aynı ürünle yıkanamaz. Bu ayrım da alanında uzman Gaziemir halı yıkama ekipleri tarafından bilgi ve tecrübe deneyimi ile yapılır. Yıkama işlemi tamamlanan halılar kurutma alanına tek tek yerleştirilir. Gaziemir halı yıkama firmasında üst üste halı kurutma işlemi kesinlikle yapılmaz. Korona virüs salgınıyla mücadele kapsamında Gaziemir halı yıkama fabrikalarımızda halılarınız tek tek yıkanır ve kurutulur. Kuruyan halılarınız kontrol aşamalarından geçtikten sonra sizlere bilgi vererek yine sizlerin onayıyla evlerinize teslim edilir.

Ülkemiz halı yıkama firmalarında kullanılan şampuan, makine, ekipmanlar üretimi ile kendini ispatlamış, dünya çapında hizmet veren markalar bulunmaktadır. Gaziemir halı yıkama firmasında kullanılan ürünler bu özel markalardan tercih edilmektedir. Yıkama aşamalarında anti-bakteriyel özel halı yıkama şampuanları kullanılır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

HEMEN ARA