Site Rengi

Bostanlı Koltuk Yıkama / Yerinde Bostanlı Koltuk Yıkama

04.01.2021
713
Bostanlı Koltuk Yıkama / Yerinde Bostanlı Koltuk Yıkama

Bostanlı koltuk yıkama sektöründe hizmet veren firmamız kullandığı son teknoloji ürünü makinalar ve insan sağlığına uygun anti-bakteriyel temizlik ilaçları kullanarak sağlığınızı ön planda tutmaktadır.  Bostanlı koltuk yıkaması ve temizlemesi sağlıklı bir şekilde siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunması için profesyonel kadrosu ile ve mobil ekibiyle yerinde sağlıklı kaliteli ve hijyenik temizlik hizmeti sunmaktadır. Bostanlı koltuk yıkama alanında kendini kanıtlamış % 100 müşteri memnuniyeti, sağlık ve temizlik garantisi vermektedir. Firmamız Bostanlı koltuk yıkama ücret açısından en uygun Bostanlı koltuk yıkama fiyatları ve kesin çözüm sunarak diğer firmalar arasında kendisini kanıtlamıştır. Yerinde Bostanlı koltuk yıkama hizmeti de vermekteyiz.

Bostanlı Koltuk Yıkama Firması

Evlerimizde iş yerlerimizde bulunan koltuk takımları, oturma grupları, kanepeler ve çekyatlar günlük yaşantımızda sürekli kullandığımız ve dışarıdan getirilen mikroplarla ilk olarak etkileşime geçen ortamlardır. Sağlıklı bir ortam için koltuklarımızın yılda en az bir defa detaylı temizlikten geçmesi gerekmektedir. Bostanlı koltuk yıkama olarak uzman ekibimiz ve son teknoloji temizlik araçlarımızla koltuk takımlarınızın mis gibi hijyen kokmasını ve ilk günkü gibi canlı renklere kavuşmasını sağlıyoruz. Bostanlı koltuk yıkama firması iletişime geçmeniz durumunda evinize ya da iş yerinize gelen uzman ekibimiz öncelikli olarak koltuklarınızı yüksek emiş gücüne sahip elektrikli süpürgelerle tozdan ve görünen maddelerden arındırma işlemini yapıyor.

Bostanlı Koltuk Yıkama Sırasında

Özel bir temizlik sıvısı koltuklarınızın üzerine püskürtülerek koltuklarınızın ıslanması sağlanıyor ve bir süre ıslak olarak beklenerek lekelerin kumaştan ayrılması sağlanır. Kumaşın ıslaklığı vakum makinesi ile çekildikten sonra koltukta kalan inatçı lekeler tespit edilir. Tespit edilen lekelere kumaşın türüne göre özel kimyasal döküp koltuğa zarar vermeyecek fırçalar kullanarak temizleme işlemi gerçekleştirilir. Daha sonra koltuk tamamen ıslatılarak derinlerdeki bakterilerde vakumlama yoluyla dışarı alındıktan sonra koltuklar kurumaya bırakılıyor. Mevsimine göre kuruma süresi değişmekle birlikte yaz günlerinde 8-10 saatte, kış günlerinde ise ortalama 18-20 saat gibi bir sürede koltuklarınız kurumaktadır. Bostanlı koltuk yıkama olarak kullandığımız şampuan ve temizlik kimyasallarının insan sağlığına zararlı etkileri yoktur. Bostanlı koltuk yıkama firması siz değerli müşterilerimizin hijyen ihtiyacını karşılamaktan gurur duyar.

Koltuk Yıkama

Bostanlı Yerinde Koltuk Yıkama

Koltuk temizliği de en az halı temizliği kadar dikkat edilmesi gereken hassas bir konu. Gün boyu üzerinde oturduğunuz, misafirleri ağırladığınız ve senelerce kullanmaktan vazgeçemediğiniz koltukların temizliği sizi zorlamasın. Bostanlı koltuk yıkama profesyonel Bostanlı yerinde koltuk yıkama hizmetiyle evinizdeki temizlik esintisinin farkına varın.

Bostanlı Yerinde Koltuk Yıkama Tekniği

Yerinde koltuk yıkama hizmeti dahilinde koltuklarınız özel fırçalı makineler ile derinlemesine temizlenir. Koltuklarınızın üzerinde var olan inatçı lekeler, profesyonel temizlik ürünleri ile kolayca yok edilir. Mis gibi bir koltuk temizleme işlemi için elbette köpüklü yıkama gereklidir. Koltukların kumaş ve sünger yüzeylerine zarar vermeden derinlemesine işleyen köpük, koltuklarınızın ilk günkü gibi parlamasını sağlar. Yaz, kış demeden dört mevsim koltuk yıkama hizmeti veren firmamız dahilinde çekyat yıkama, sandalye yıkama, berjer yıkama, oturma grubu yıkama gibi hizmetler de mevcut bulunmaktadır. Bostanlı koltuk yıkama güvencesi ile koltuklarınızın taşıma sıkıntısı olmadan yerinde yıkanır ve temizleme işlemi tamamlandıktan sonra 4 saat içinde koltuklarınız en güzel haliyle kullanıma hazır olur.

Bostanlı koltuk yıkama büyük bir sektör haline dönüşürken bu dönüşüm esnasında Bostanlı koltuk yıkama adına sağlam bir yer edinen firmamız binlerce kayıtlı müşteri potansiyeline sahip olmanın gururunu yaşamaktadır. Bostanlı koltuk yıkama alanında faaliyet sürdüren ve Bostanlı koltuk yıkama fabrikaları arasında lider konumda bulunan firmamız Bostanlı koltuk yıkama fiyatları ile de uygun ve pratik çözümler sunmaktadır. Bostanlı koltuk yıkama işlemi yerinde koltuk yıkama olduğu için koltuk yıkama esnasında koltuklarınız bir yerden bir yere taşınmasına gerek kalmaz. Kullanmış olduğumuz koltuk yıkama şampuanları %100 bitkisel içeriklidir. Fabrikamız koltuk yıkama hizmetini her mevsim vermektedir. Bostanlı koltuk yıkama işlemi bittikten 4 saat sonra kullanıma hazır hale gelir. Koltuk yıkamanın dışında çekyat yıkama, berjer yıkama, oturma gurubu yıkama, sandalye yıkama gibi hizmetlerimizde vardır. Bostanlı koltuk yıkama firmamız Bostanlı ve İzmir çevresinde koltuk yıkama hizmetlerini kendi kalitesi ve sorumluluk bilincine güvenerek vermektedir. Koltuk yıkama hizmetlerini ücretsiz keşif desteğiyle sunmaktadır.  Çeşitli koltuk yıkama hizmetlerimizle ister evinizde ve iş yerlerinizde müşteri memnuniyeti odaklı ve garantili yanınızda yer almaktayız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

HEMEN ARA