Site Rengi

Yaşamkent Halı Yıkama / Yaşamkent Halı yıkama Nasıl Çalışır?

05.11.2020
712
Yaşamkent Halı Yıkama / Yaşamkent Halı yıkama Nasıl Çalışır?

Yaşamkent halı yıkama nasıl çalışır? Halılar bazen evlerinizde yıkama kalktığınız eşyalarınızdır. Oysa halı yıkama sadece su ve deterjan ile bitecek bir iş değil, profesyonel işlem gerektiren bir iştir. Neden mi? Çünkü halılar cinslerine göre birçok çeşide ayrılır ve insan gücü üstünde güç gerektirir. Bu nedenle Yaşamkent halı yıkama firmasını tercih edebilirsiniz.

Halı dokumasında kullanılan ipliğe, dokuma şekline, desenine, materyaline hatta ipliklerinde kullanılan boya türüne kadar farklılık gösterir ve bu halı türlerinin hepsinin yıkama şekli de kullanılması gereken deterjanlarda, durulama ve kurulama ve durulama yöntemi de halı türüne göre tercih edilmelidir.

Yaşamkent halı yıkama profesyonel ekibi ve kurumsal yapısı ile halılarınızı çeşitlerine ayırır ve yapılacak doğru işlemi belirlemek için analiz eder. Akabinde yapılan temizleme işlemi ile halılarınız anti-bakteriyel deterjanlar ve son teknoloji halı yıkama makineleri ile temizlenir, mikroplardan ve bakterilerden uzak kapalı ve steril ortamlarda kurutulduktan sonra hızlı teslimat ile adresinize teslim edilir.

Halı Nasıl Yıkanır?

Günlük hayatta sıkça kullanılan eşyalar arasında yer alan halıların çeşitli yıkama seçenekleri bulunmaktadır. Kullanmış olduğunuz halının cinsine uygun olacak şekilde halı yıkama seçenekleri tercih etmeniz halınızı uzun yıllar boyunca kullanışlı bir şekilde kullanabilmeniz için oldukça önemlidir. Halılarınız Yaşamkent halı yıkama firmamızda profesyonel çalışan ekibimiz ile en kaliteli özel halı şampuanları kullanılarak yıkanmaktadır.

Yaşamkent halı yıkama konusunda halı yıkama aşamalarına gerekli özeni vermektedir. Profesyonel halı yıkama için firmamıza gelebilirsiniz. Halı yıkama deterjanları, halı yıkama işleri ev hanımları için büyük zorluk haline gelmektedir. Fakat firmamızda halılarınız titiz bir şekilde kaliteli deterjanlar kullanılarak yıkanmaktadır. Halılarınızın yıkaması sırasında kullanılan deterjanların kalitesi halınızın yıkama sırasında yıpranmaması için oldukça önemlidir. Firmamızda her çeşit halının yıkaması profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Yaşamkent halı yıkama, kaliteli halı yıkama deterjanları kullanır. Halılarınızın temiz olması hijyenik bir ortamda yaşam sürebilmeniz için oldukça önemlidir.

Toz Alma

Merkezimize getirilen halılarınız, öncelikle cins ve özelliklerine göre ayrıştırılır. Tam hijyen sağlayabilmek adına toz alma makinesinde çırpma işlemi ile halınızın derinine işlemiş toz ve akarlardan arındırılması sağlanır. İşletmemizde istisnasız her halı toz alma işlemine tabi tutulur.

Yıkama İşlemi

Tozlarından arındırılarak yıkama işlemine uygun hale getirilen halılar, tam otomatik halı yıkama cihazlarıyla yıkama işlemine alınır. Halılarınız kimyasal katkı maddeleri olmayan şampuanlar ile yıkanır. Halının derinine nüfuz eden kirler, fırça ile fırçalanarak tüm kirlerinden arındırılır. Durulama işleminin ardından halı sıkma makinasında sıkılır.

Suyundan arındırılan halı, kalite kontrol masasında; leke ve temizliği yönünden kontrol edilir. Kontrolden geçmeyen halılar için yeniden yıkama işlemi uygulanır.

Kurutma İşlemi

Yıkama sonrası tamamen kapalı ve yalıtımlı ortamda klima teknolojisi ile kurutulur. Dolayısıyla, mevsimsel hava değişimleri yıkama gün ve süresini etkilemez.

Yaşamkent halı yıkama ekibi öncelikle halılarınızı yıkarken halı türlerini, ipliğine ve dokuma şekline kadar tanıyabilecek profesyonel bir ekip ve bu ekip tarafından analiz edilmesi gerekir. Halının cinsine göre uygun yıkama yöntemi, deterjanı ve duruma şekli belirlenir. Kullanılan deterjanın özel anti-bakteriyel halı solüsyonu olması ve sağlığa zararlı maddeler içermemesi aynı zamanda kaliteli olması gerekmektedir.

Profesyonel Halı Yıkama Yaşamkent

Yaşamkent Halı Yıkama

Profesyone Yaşamkent Halı Yıkama

Biz Yaşamkent halı yıkama olarak size hizmet verirken kaliteden öndün vermiyor, küçük hesaplamalar yaparak masraftan kaçınmıyoruz. Çünkü kurumsal yapımız gereği bizim için en önemli, müşteri memnuniyeti yaratmak ve sizin için tek seçim olmaktır. Halı yıkama işleminde dikkat edilmesi gereken her şeye büyük bir özen ve titizlikle sizin yerinize dikkat eden bir ekip Yaşamkent halı yıkama size hizmet vermek üzere bulunuyor.

Son yıllarda hızla büyüyen halı yıkama sektörü içerisinde Yaşamkent halı yıkama olarak biz de bu kadar büyürken kurumsal bir kimlik edinmeden yolumuza bu kadar sağlam adımlarla devam edemezdik.

Halı, koltuk gibi ürünlerin temizliğinin ne kadar zor olduğunun ve bu durumun ev hanımları için ne kadar can sıkıcı olduğunun farkındayız. Hatta bu eşyalarını herhangi bir firmaya verdikten sonra memnun kalmayan birçok mutsuz müşteriyi dinledik ve onların yüzünü bu konuda güldürdük.

Bu sektörde güven çok önemlidir. Özellikle temizlik konusunda kadınlar referans ile seçim yaparlar. Bu hepimiz tarafından bilinmektedir ve halı yıkama firmasından memnun kalmış her kadın bizim için mutlu müşteri demektir. Biz bunun bilincinde olan ve kazandığımız müşterilerimize ömür boyu hizmet vermeyi amaçlayan, Yaşamkent halı yıkama denildiği zaman ilk akla gelen firma olmayı hedefliyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

HEMEN ARA