Site Rengi

Sincan Halı Yıkama – Sincan Halı Yıkama Avantajı

05.11.2020
729
Sincan Halı Yıkama – Sincan Halı Yıkama Avantajı

Sincan halı yıkama diğer firmalardan farklı olarak halılarınızı türüne, kumaşına göre ayırarak tek tek yıkama yapmaktadır. Havuz sistemi kullanılmadan tüm CORONA virüs önlemlerini alarak halı yıkama yapar.

Halı yıkama hizmetleri konusunda kurumsal firmalar her daim kaliteli hizmet sunmak adına rekabet içindedir. Diğer firmalarda olduğu gibi Sincan halı yıkama şirketi olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. En kısa sürede en kaliteli ve garantili hizmet sunmak için özveriyle çalışıyoruz.

Sincan Halı Yıkama Farkı

Farkımız; Sincan halı yıkama tesisimize gelen halınızın temizlenmesi için öncelikle, sağlığınızı tehdit eden tüm mikroorganizmalardan dezenfekte olması sağlanır. Halı yıkama işlemi bittikten sonra da COVİD-19 virüsü sebebiyle tekrar dezenfeksiyon işlemi yapılmaktadır. Yıkamaya girmeden önce halınız toz alma makinasından geçerek, tüm tozlarından ve bakterilerinden arındırılır.

Tüm halılarınız özel hazırlanan anti-bakteriyel şampuanlarla yıkanır. Halılarınız havuz sistemiyle pis sularda kesinlikle bekletilmez. Sincan halı yıkama fabrikamızda bulunan tekne sistemiyle ayrı ayrı yıkanır.

Kalite kontrol makinasından geçerek lekelere müdahale edilip yön taraması sağlanır. Kalite kontrolden geçen halı kurutma odalarında askılara asılır ve %100 kuru olarak evlerinize teslim edilir. Son olarak paketleme işleminden geçip üzerinde bulunan küçük tüycüklerde taranıp vakumlanır. Halı kılıfı ya da halı poşetine giren halılarınız isteğinize göre parfümlenerek servise çıkmaya hazır hale gelir.

Sincan Halı Yıkama Kalitesi

Sincan halı yıkama hizmet kalitesini arttırmaya yönelik tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek kendini sürekli yenilemektedir. İşine saygı duyan, halıya önem veren ve halının ana dilini bilen hiçbir firma ucuza halı yıkamaz. Ucuz maliyetli halı yıkama firmaları gözünüzü boyamasın.

Sincan halı yıkama vergi, ruhsat, oda kaydı, yeterlilik belgeleri gibi gerekli olan tüm belgelere sahiptir. Ayrıca çalışan kadrosunun tam donanımlı ve deneyimli olması için gerekli eğitimleri hazırlamaktadır. Profesyonel hizmet sunmanın gerekliliği esasında tüm aşamalar ayrı ayrı denetlenmektedir.

%100 Hijyenik Sincan Halı Yıkama

Kullanıma bağlı olarak düzenli aralıklarla yıkanmayan ya da bakımı yapılmayan tüm halılar zamanla eski görünümünü kaybeder. Bu durumda halının derinlemesine temizlik gerekmektedir. Halıların yıkanma zamanı geldiği zaman halılarınız kendini belli etmektedir.

🔹 Halının görüntüsünün matlaşması, ve tüylerinin yapışkan olması,

🔹 Üzerine basıldığında bile tozların belirginleşmeye başlaması,

🔹 Halının ilk günkü görünümünün kaybolması halılarınızın yıkanma zamanının geldiğini belirtmektedir. Derinlemesine temizlik, halınıza nüfus eden zararlı maddeleri, kirleri ve pisliği çıkaran profesyonel Sincan halı yıkama işlemidir. Dört dörtlük bir yıkama işlemi için Sincan halı yıkama firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Profesyonel Sincan Halı Yıkama Önemi

Kurumsal Sincan halı yıkama firmalarına giden halıların yıkama sonrasında halılarda oluşan farklılık birçok ev hanımını şaşırtmaktadır. Daha önce yaşanılan olumsuz tecrübeler sonucu halı yıkama firmalarına karşı oluşan ön yargıları kırmak için bizleri tercih etmeniz yeterli olacaktır. Halıların profesyonel halı yıkama firmasıyla yıkanması evinize yatırım yapmakla beraber, küçük çocukların özellikle alerjisi olan insanların ve ev hayvanı sahipleri için büyük bir öneme sahiptir.

Halı ve koltuk gibi döşeme kumaşlı ev ürünlerinin temizliği sağlığınız için önem taşır. Düzenli ve bilinçli olarak yaptıracağınız yıkatma işlemi birçok alerjen ve solunum rahatsızlıklarını engelleyecektir.

Sincan Halı Yıkama Avantajı

Sincan Halı Yıkama

Profesyonel Halı Yıkama Sıklığı Nasıl Olmalıdır?

Halılarınız evinizde en çok kullanılan eşyalar olduğu için en fazla kirlenen ve tozlanan ürünlerdir. Ev sirkülasyonuna bağlı olarak evinizde bulunan halılarınızın en az yılda iki kere yıkanması önerilir. Ev sirkülasyonu çok yoğun ise yılda 3 ya da 4 kere yıkatma işlemi yapmanız uygun olacaktır.

İş yerleri ve farklı işletmelerde bulunan halıların daha sık aralıklarla yıkanması tavsiye edilir. Toplu yaşam alanlarının hijyeni insan sağlığını korumaya yönelik yapılan işlemdir. Sincan halı yıkama firması ev ya da iş yerlerinizdeki hijyen için gerekli tüm bilgilere ve cihazlara sahiptir.

Kesin olan bir şey daha varsa: halılarınız yıkama işleminden sonra temizlenmekle kalmayacak, yeniye yakın bir görünümde ve derinlemesine temizlenmiş olmasıdır. Bazı ev sahipleri, halı yıkama işlemini takiben halılarının daha hızlı kirleneceğiyle ilgili kaygılarını ifade etmişlerdir. Bu kaygı, birçok yıkama firmasının halı temizleme işlemlerini hijyen olmayan ortamlarda ve profesyonel halı yıkama işlemlerini yapmamasından kaynaklanır.

Halı yıkama firmalarının çoğu, masraftan kaçmak ve zaman tasarrufu sağlamak için en ucuz temizlik malzemelerini kullanmakta, deterjan kalıntısını gidermek için ayrı bir durulama işlemi gerçekleştirmemekte ve çalışanlarına profesyonel eğitim vermemektedir. Sincan halı yıkama servisi; müşteri memnuniyetine dayanan servis anlayışı ve yüksek standartlardaki hizmet kalitesiyle tam anlamda profesyonel halı yıkama hizmeti vermektedir.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

HEMEN ARA