Site Rengi

Hüseyin Gazi Halı Yıkama / Halı Yıkama

05.11.2020
652
Hüseyin Gazi Halı Yıkama / Halı Yıkama

Halı yıkama nedir? Hüseyin Gazi Halı Yıkama Nedir? Evimizde en önemli eşyalar arasında yer alan ev dekorasyonu ve en önemlisi ev tabanını sıcak tutmak için çok eski çağlardan beri kullanılan halıların temizliği hayati önem taşır. Günlük kıyafetlerin yıkanması, bulaşık, yatak yorgan yıkanma gereksinimi, evimizde en çok kirlenen halılar içinde geçerlidir.

Halıların düzenli olarak yılda en az iki kere yıkanması gerekmektedir. Profesyonel kişiler tarafından özel mekanlarda halı yıkama yapılması işlemine halı yıkama denir. Halı yıkama işlemi için uzmanlık ve yeterli alan gerekir. Bu ihtiyaçtan ötürü halı yıkama sektörleri oluşmaktadır. Hüseyin gazi halı yıkama firması da bu talep-arz dengesine cevap vermek için kurulmuş şirkettir.

Halı Yıkama Piyasası

Halı yıkama piyasası oldukça gelişmiştir. Piyasada yıllardır bu işi yapan ama kendini hala geliştirememiş firmalar da bulunmaktadır. Hüseyin gazi halı yıkama firması olarak dengeleri korumak için rakip firmaların hep en üstünde hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Gelişen teknoloji ile kendimizi yeniliyor ve en iyi hizmeti sunuyoruz. Gelişmeleri yakından takip ederek yeni yöntemlere üretiyoruz. En kaliteli, en hijyenik, en sağlıklı halı yıkama hizmeti nasıl sunabiliriz? Bu soruların cevabına her gün yenisini ekliyoruz.

Halı Yıkama Aşamaları Nasıl Olmalıdır?

✴ Teslim Aşaması: Hüseyin gazi halı yıkama tesisine giren halının öncelikle tüm hijyenik koşullardan geçmesi gerekmektedir. Halı yıkama tesisine giren halı öncelikle süpürülerek tozlarından arındırılması gerekmektedir.

✴ Yıkama Aşaması: Daha sonrasında halı yıkama aşamasına girmeden halı muhakkak dezenfekte sularında bekletilip halının sterilize olması gerekmektedir. Dezenfekte suyunda bekletilmesinin amacı halı hem koronavirüs salgını nedeniyle dezenfekte olur hem de hijyenik olmaktadır. Birde halının suda beklemesi iyice yumuşayıp yıkamacı tarafından çok daha rahat bir şekilde kir ve lekelerinin çıkmasına yardımcı olmaktadır.

✴ Kurutma Aşaması: Halılar yıkandıktan hemen sonra kurutulmalıdır. Kurutma aşaması en önemli aşamadır. Çünkü nemli kalan halılarınız bir süre sonra kokmaya ve deforme olmaya başlar. Halılarınız güneş ışığı altında kurutulmamalıdır. İşletmenin bu uygulamayı nasıl yaptığını mutlaka öğreniniz.

Güneş ışınları renk soldurma yapar. Bu yüzden halılarınız özel halı kurutma yöntemleri ile kurutulur.

✴ Eve Teslim Aşaması: Hüseyin gazi halı yıkama halılarınızı derinlemesine temizledi, kuruttu ve artık teslim aşamasına hazır. Sizlere verilen gün ve saatte işlemleri biten halılarınızı teslim etmektedir. Teslimat sırasında halı yıkama konusunda bilgi verilir ve eğer halılarınızı uzun zaman kullanmayacaksanız nasıl muhafaza edeceğiniz konusunda bilgi aktarılır.

Oto Yıkama Şirketleri Halı Yıkamacı Değildir!!!

Halı yıkama işi yapan firmalar arasında maalesef halı yıkama alanlarında oto yıkama yapan kuruluşlar var. Kurumsal Hüseyin gazi halı yıkama firmasında böyle bir durumla karşılaşmazsınız. Halının yıkandığı alanlar titizlikle korunmaktadır. Hüseyin gazi halı yıkama alanların hijyenik ve steril olmasına özen gösterir.

Durumun tam tersini düşünürsek para kazanmak adına oto yıkama firmalarında halı yıkama işleminin de yapıldığı söylenmektedir. Ayrı alanda yapılıyor vs. ibareleri insanları yönlendirmek için kullanılıyor. Böyle firmalara itibar etmeyiniz. Mekanın içinde halı yıkama birimleri ayrı ve özel olmalıdır. Aksi halde her iki işlem yani hem oto yıkama hem de halı yıkama aynı alanda ve teknikle yıkandığı aşikardır.

Oto Koltuk Yıkama

Oto Koltuk Yıkama

Hüseyin gazi halı yıkama olarak halı, koltuk ve perde yıkamada %100 hijyenik temizlik sağlıyoruz. Firmamız bünyesinde bulunan hizmet verdiği her alanda anti-bakteriyel solüsyonları ile temizlik yapılmaktadır. Bunu için gerekli belge ve yeterlilik sertifikaları kullanılarak şampuan, deterjan ve özel solüsyonlar kullanılmaktadır.

Hüseyin gazi halı yıkama fabrikamıza gelen her ürün önce türüne ve yıkama talimatı özelliğine göre ayrılır. Ustalarımız tarafında belirlenen şampuan veya deterjanlarla en iyi hijyenik temizlik sağlanmasına göre yıkanır. Her ürün ayrı ayrı yıkanmak kaydı ile, yıkanma esnasında birbirine temas ettirilmez. Bu şunun için çok önemlidir. Bazı ürünlerde bakteri ve mikroplar daha fazladır, bazı ürünler mikropsuz ama lekelidir. Birde 2020 itibari ile koronavirüs salgını nedeniyle daha titiz davranılmaktadır. Bunlar birbirine temas ederse bakteri, virüs ve mikroplar diğer ürünlere bulaşabilir. Hüseyin gazi halı yıkama firmamızda her zaman hijyen ön planda tutularak, insanların; “evet temizliği yapıldı güvenle kullanabilirim” duygularına gem vurulmamaktadır. Firmamız temizliği yapılan ürünlerin en son aşamada kalite kontrolünü yaparak, müşteriye teslim edilmeden müdahale gerektiren hususlarda son müdahalelerini yapmakta ve ürünlerin güvenle temiz şekilde müşteriye teslim edilmesini sağlamaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

HEMEN ARA