Site Rengi

Halı Yıkama İzmir / Anti-Bakteriyel Halı Yıkama

11.12.2020
707
Halı Yıkama İzmir / Anti-Bakteriyel Halı Yıkama

Halı yıkama İzmir firmamızın uzman bilgisi ışığında düzenli olarak yılda iki kere yapılması gereken işlemdir. Çünkü halılar yaşam alanlarımızda en çok kirlenen eşyalardan birisidir. Halı yıkama İzmir firmamız İzmir’ de tüm ilçelerde hizmet vererek halılarınızı derinlemesine temizlemekteyiz. Derinlemesine halı yıkama, yalnızca profesyonel halı yıkamacılar tarafından gerçekleştirilen ve külfetli bir halı yıkama yöntemidir. Adresten alınan halılar, halı yıkama tesislerine götürülerek bir dizi işlemlerden geçirilir. Halı yıkama İzmir ekibi olarak öncelikle toz alma dolabında halıların kaba tozları alınır. Sonra yarı otomatik ve tam otomatik halı yıkama makinaları kullanılarak halı yıkanır. Yıkama işlemini takiben durulanan halılar, kurutma odalarında kurutmaya bırakılır. Son aşamada temizliği kontrol edilen halılar, paketlendikten sonra teslim edilmeye hazır hale gelir.

Halıların derinlemesine yıkanması için en az 6 ayda bir uzman halı yıkama firmasına verilmesi gerekir. Halıları nasıl yıkadığı belli olmayan oto yıkama tesislerindense kaçınmak gerekir. Bu nedenle halı yıkama İzmir firması tavsiyesi olarak firma seçiminde detaycı olmanız önerilir.

Halı Yıkama İzmir Anti-Bakteriyel Yıkama

Halı yıkama İzmir anti bakteriyel yıkama şampuanları kullanılarak halı yıkama yapmaktayız. Halılarınızın sağlıklı olarak yıkanması için özel halı yıkama şampuanları kullanılır. Halı yıkama şampuanları, leke çıkarıcı ve diğer yıkama ürünleri anti-bakteriyel olup halılarınızın dokusuna veya rengine zarar vermemektedir. Halı yıkama İzmir ekipleri deterjan kullanımı ve doz ayarlamasını uzman halı yıkama ustaları tarafından yapılmaktadır.

Kuru Temizleme Halı Yıkama İzmir

Kuru temizleme halı yıkama İzmir firması kuru yıkama sistemi kullanarak yerinde halı yıkama işlemi yapmaktadır. Kuru temizleme olarak da adlandırılan bu halı yıkama yöntemi zamandan tasarruf sağlamak için en çok tercih edilen yöntemdir. Halılarınızı düzenli olarak kuru temizleme yaptırdığınız zaman ilk günkü canlılığını koruyarak sağlıklı ortam hazırlayacaktır. Halı yıkama İzmir yerinde halı yıkama hizmeti ile tüm İzmir semtlerine ulaşabilmektedir.

Halı yıkama İzmir firmamızı arayarak randevu oluşturabilirsiniz. Ayrıca İzmir yerinde halı yıkama hizmeti nasıl yapılmaktadır ön bilgi alabilirsiniz. Kuru temizleme halı yıkama çalışması buharlı halı yıkama veya kuru köpük halı yıkama teknikleri ile yapılmaktadır.

Buharlı halı yıkama: özel buharlı halı yıkama makinesi kullanılarak bulunduğu alanda yıkama yöntemidir. Yüksek sıcaklık basınçları ayarlanarak halı yüzeyine özel aparatlar ile uygulama yapılır. Böylece halıların derinlerine işleyen zararlı bakteriler tamamen yok edilir. Çıkmayan zorlu kirlerin çıkarılmasında büyük başarı buharlı halı yıkama yöntemi ile edilmiştir. Halı yıkama İzmir ekiplerimiz profesyonelce buharlı halı yıkama işlemi yapmaktadır.

Köpüklü halı yıkama: köpüklü halı yıkama buharlı halı yıkama ile beraber düşünülebilir. Döner başlıklı fırçalar ile halının üzerine bitkisel şampuanlar dökülerek tüm halı yüzeyine yayılır. Fırçalama işlemi bittikten sonra 40-45 dakika kadar köpüğün kuruması beklenir. Yavaş yavaş kirler yüzeye çıkamaya başlar ve yüzeye çıkan kir, vakum makinesi yardımıyla çekilir. Şampuanın tamamı vakum makinesi ile çekilemeyebileceğinden dolayı, bu işlemden sonra buharlı halı yıkama yapmak gerekebilir. Köpüklü yıkama ile halılar kolaylıkla yıkanır.

Halı Yıkama İzmir Nasıl Çalışır?

Halı Yıkama Aşamaları

Halı yıkama tamamen profesyonel olarak yapılması gereken bir çalışmadır. Bu nedenle halı yıkama firması seçiminde dikkatli olmalısınız. Halı yıkama İzmir nasıl çalışır? Profesyonel halı yıkama aşamaları;

☘ Toz alma işlemi

☘ Halı yıkama ve leke çıkarma işlemi

☘ Kurutma ve kontrol işlemi

☘ Zamanında adrese teslim

Halı yıkama aşamaları eksiksiz ve düzenli olarak yapılmalıdır. Toz alma işlemi özel cihazlar yardımıyla yapılmalı ve halıları tozlarından tamamen arındırılarak yıkama aşamasına geçmelidir. Yıkama işleminde halı yıkama ustaları tek tek yıkama çalışması gerçekleştirir. Halı yıkama İzmir ekipleri alanında uzman ve halı türüne göre yıkama yöntemi seçmektedir.

Halı yıkama İzmir halılarınızı en doğru ve kaliteli olarak yıkamaktadır. Halılarınızın nasıl yıkanacağı konusunda bilgi almak için halı yıkama İzmir telefon numaraları ile bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Havuz sistemi kullanmadan özel cihazlar ve özel solüsyonlar kullanarak profesyonel halı yıkama yapıyoruz. Tüm İzmir halkının halılarını derinlemesine temizleyerek sağlıklı halı kullanımı sağlamaktayız. Uygun halı yıkama İzmir fiyatları ile kaliteyi ayağınıza getiriyoruz. Yılda iki kere halı yıkama yaptırmanızı ve mutlaka profesyonel destek almanızı öneriyoruz. Evde halı yıkama çalışması külfetli ve zorlu bir iştir. Hem zaman hem de bütçe tasarrufu için halı yıkama İzmir firmamızı tercih edebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

HEMEN ARA