Site Rengi

Halı Yıkama Fiyatları Ankara / Güncel Halı Yıkama Fiyatları

Halı Yıkama Fiyatları Ankara / Güncel Halı Yıkama Fiyatları

Halı yıkama fiyatları Ankara, Ankara’da yaşayan herkesin arkadaşına, komşusuna sorduğu veya internette arattığı bir konudur.  Düğün, nişan, bayram gibi törenlerin olduğu, kalabalık misafirlerin ağırlanacağı dönemlerin öncesinde ve sonrasında ev temizliği yapılması bir zorunluluktur. Tatlı telaşlarınızın içinde bir de halı yıkama işlemi yapmak sizi bi hayli yorabilir.

Ankara’da yaşayanlar için bu tür büyük temizliklerin vazgeçilmezi Ankara halı yıkama firmasıdır. Halı yıkama fiyatları Ankara da göz önünde bulundurularak herkes kendi bütçesine göre yılda bir veya iki defa halısını yıkatmaya verir.  Evin nüfusuna veya lekelenme durumlarına göre daha sık halı yıkayanlar da bulunmaktadır. Halı yıkama fiyatları normal standartlarda yaşayan aileler için çok büyük miktarlar değildir.

Ankara Halı Yıkama

Ankara’nın en büyük temizlik firması olan halı yıkama firmamız, normal standartlarda halıların metrekaresini cüzi miktarlardan başlatarak yıkamaktadır. Ancak bu fiyat halıların türüne ve yerinde halı yıkama mı yoksa tesis halı yıkama da mı yıkanacağına göre değişir. Bu nedenle halı yıkama fiyatları Ankara normal standartlar fiyat tablolarını göz önünde bulundurularak belirlenir ancak ipek halı, yün halı, dokuma halı veya makine halı olmasına göre değişir. Halı yıkama fiyatları Ankara hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Halınızın türünü ve nerde yıkanmasını istediğinizi söyledikten sonra daha net fiyat almak mümkündür.

 

Yerinde Halı Yıkama

Güvenle halılarınızı teslim edebileceğiniz ve tam anlamıyla temizleneceğinden ve hijyenik hale getirileceğinden emin olacağınız bir yıkama işlemi yapılmaktadır. Halı yıkama fiyatları Ankara verdiği hizmete göre oldukça makul ve herkesin karşılayabileceği oranlarda fiyatlar sunmaktadır. Halı yıkama fiyatları Ankara diye yapacağınız araştırmalarda karşınıza belli bir fiyat aralığı çıkacaktır. Bu nedenle siz tercihinizi fiyatlardaki küçük farklılıklardan ziyade kaliteli ve güvenli hizmet sunan firmalardan yana kullanın. Çünkü halı yıkama fiyatları arasında uçurum olmamasına rağmen verdikleri hizmette uçurum olabilmektedir. Hiç kimse tam anlamıyla halılarını mikroplardan arındırmamış, lekelerini çıkartmamış veya halısına zarar vermiş firmayı tercih etmez.

Halı Yıkama Fiyat Liste Karşılaştırması

Fiyatlara göre firma kıyaslaması yapılırken firmanın referans dereceleri mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır. Piyasaların fiyat aralıklarını sizler için derledik. Halı yıkama fiyatı Ankara güncel fiyat listeleri aşağıdaki tablolarda belirtilen fiyat aralığındadır.

Makina Halısı 3 TL – 10 TL /m2
Isparta 5 TL  – 12 TL /m2
Bünyan 7 TL – 18 TL /m2
Şagi Halı 5 TL – 20 TL /m2
El Dokuma 7 TL – 25 TL /m2
Ladik 7 TL – 25 TL /m2
Hereke 7 TL – 21 TL /m2
Çin Halısı 10 TL – 40 TL /m2
Hint Kilimi 7 TL – 28 TL/m2
İpek Halı 15 TL – 30 TL /m2
El Dokuma Kilim 7 TL – 30 TL /m2
Nepal 8 TL  – 37 TL/m2
Samur 3 TL – 25 TL /m2

 

Halı Yıkama Ne Zaman Yapılır?

Bahar aylarının gelmesi ile birlikte tüm bayanlarımız bahar temizliği yapmak isteyecektir. Fakat halınızı kendiniz yıkar iseniz halınızın deseni solabilir ayrıca rengi de akabilir. Üstelik halınızı kurutma işlemi de oldukça uzun süreceği için halınız ıslak kalarak koku yapabilmektedir. Bu koku kalıcı durumda olabilir. Yani halınızı serdiğinizde odanızı kötü bir koku kaplayabilir. İşte tüm bu durumlardan kurtulmak için yapılması gereken şey aslında bellidir. Uygun fiyat avantajlarından yararlanmak ve kaliteli hizmet almak için halı yıkama fiyatları Ankara firmamızı arayabilirsiniz.

Kış mevsimi gelmesiyle beraber yine kış hazırlığı için halılarınızın yıkanması gerekmektedir. Ankara halı yıkama firmamızın önerdiği yılda en az iki kere halı yıkama yaptırılmalıdır. Uygun fiyat indirimlerini takip ederek halı yıkama fiyatları Ankara daha uygun fiyatlarla halılarınızı yıkatabilirsiniz. Yerinde halı yıkama fiyatları için ayrı fiyatlandırma yapılmaktadır. Evinize gelen ekipler gözlemler sonucu sizlere net fiyat bilgisi verecektir.

Halılarınız hem steril hem de lekesiz ve oldukça güzel kokulu olarak teslim edilmektedir. Üstelik rengi ilk aldığınız gün ki gibi parlak olacak ve desenleri oldukça düzgün duracaktır. Kısa süren bu işlemler sayesinde halınıza kısa zamanda kavuşacaksınız. Üstelik temiz halılarınıza kavuşur iken hiç yorulmayacaksınız. Bizi herkese tavsiye edecek ve tüm halılarınızı bize yıkatacaksınız. Uygun fiyatlarla halı yıkama fiyatları Ankara güncel liste fiyatları sizleri şaşırtacak.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

HEMEN ARA