Site Rengi

Esertepe Halı Yıkama / Derinlemesine Halı Yıkama

05.11.2020
751
Esertepe Halı Yıkama / Derinlemesine Halı Yıkama

Ailenizin ve sevdiklerinizin sağlığı için Esertepe halı yıkama her zaman yanınızda. Sizlere kaliteli hizmet sunmak ve karşılığında mutlu müşteri dönüşleri almak çalışma heyecanımızı her zaman arttırmıştır. Bizlere güvenip bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bizlere olan güveninizin daim olması için özveriyle çalışmaya devam edeceğiz.

Esertepe Halı Yıkama Hizmeti

Halı yıkama, halı bakımı ve halı temizleme işi halıların ve insan sağlığı için ciddi bir tecrübe, profesyonel iş anlayışı ve deneyim gerektirmektedir. Yılların tecrübesi ve birikimi ile, profesyonel ekipmanımız ve personelimizle siz değerli müşterilerimize Esertepe halı yıkama hizmeti veriyoruz.

Açık ve kapalı kurutma alanlarımızla dört mevsim halı yıkama işlerinizi yapıyoruz. Halı, evlerimize hem güzellik katan, hem yer ile bağlantımızı keserek bizim ve ailemizin her an temas halinde olduğu alanlardır. Bu nedenle sağlığımızı korumak için halılarımızı da korumalıyız cümlesi kesinlikle hepimizin katılacağı doğru bir söz olmaktadır. Temizliği yapılmayan halılar insan sağlığını tehdit eder. Bunun nedeni halı içerisinde derinlerde biriken tozlardan oluşan zararlı canlılardır. Bu zararlı canlılardan kurtulmak için Esertepe halı yıkama firmasını tercih ederek derinlemesine halı yıkama işlemi yaptırmalısınız.

Esertepe Halı Yıkama

Halı Yıkama Önemi

Evlerimizdeki bütün kumaş, döşeme, tüylü ve yünlü tüm alanlarda yaşayan akarlar adı verilen bakteriler, sağlığımızı ciddi boyutlarda etkileyerek bizleri ve sevdiklerimizi tehdit etmektedir. Uzmanların araştırmasına göre astım, çocuklarımızda %90 alerjik sebepli olup, bunun en büyük nedeni ise akar, mayt adı verilen bakterilerdir. Halıları kuru silkelemek, çırpmak kesinlikle çözüm değildir. En kesin ve en kökten çözüm halılarınızı profesyonel, tam otomatik makineler ve hijyenik temizlik ilaçları ile yıkatmak, vakumlatmak ve ısıtma odalarında kurutmaktır. Bu şekilde arka arkaya birçok işlem gören halınız akarlardan temizlenerek %100 sağlıklı ve hijyenik bir hale gelecektir. Sizin ve sevdiklerinizin sağlığı, maalesef ki gözle göremediğimiz bir çok neden ve bakterinin sebep olduğu hastalıklara bağlıdır ve sağlıklı olmanın en önemli kurallarından birisi de şüphesiz temizliktir.

Özellikle evlerimizde evcil hayvan besliyorsak halı ve koltuk temizliği daha sık aralıklarla yapılmalıdır. Evcil hayvan artıkları bakteri üretimini hızlandırır ve yayılımı da aynı derece de artar. Bu sebeplerle halı yıkama işlemi yılda en az iki kere düzenli olarak profesyonel Esertepe halı yıkama firmalarınca yaptırılmalıdır.

Esertepe Halı Yıkama Firması

Her çeşit halılarınızı evinizden alıp Esertepe halı yıkama fabrikalarında tam otomatik makinelerimizde yıkıyor, temizliyor, vakumluyor ve ısıtma odalarımızda kurutarak sizlere söylediğimiz gün ve zamanda teslim edilir.
Halılarda bulunan lekelere, kirlere halıya zarar vermeden organik anti-bakteriyel solüsyonlarla titizlik ile müdahale edilir. Lekeyi çıkartmak için kullanılan deterjan ve ilaçlar piyasada bulamayacağınız, özel halı yıkama ilacı olarak üretilen Esertepe halı yıkama firmasına ait temizlik ilaçlarıdır. Bu nedenle hem maliyetli hem de gerçekten güzel sonuç veren ilaçlardır. Leke çıkarma işlemi sırasında asla halılarınızın tüylerine ve yüzeyine zarar vermez, deforme etmez.

Halılarınız temizlendikten sonra poşetlenerek, isminiz, adresiniz ve iletişim numaranız ile birlikte etiketlenerek, size ulaştırılmak üzere yola çıkar. Size verilen gün de o bölgeye servise çıkan Esertepe halı yıkama aracımız size bilgi verir ve gün içerisinde belirtilen saatte halılarınız size teslim edilir.

Müşterilerimizin memnuniyeti, üstün başarılar doğrultusunda en iyi hizmeti ve müşteri potansiyelini üst seviyede tutarak kaliteli ve duyarlı olarak çalışmamızı sağlamaktadır. Esertepe halı yıkama olarak temel ilkemiz, sizlerin ve ailenizin sağlığınızı koruyarak hijyenik olarak halılarınızın temizliğinin sağlanması ve yıkama işlemlerinde halılarınızın güzelliğini bozmadan ömrünü uzatmaktır.

Esertepe Halı Yıkama Nasıl Çalışır?

Bizi tercih etmeniz,  sizlere daha iyi halı yıkama sunma gayretimizi arttırıyor. Müşteri memnuniyeti ilk önceliğimizdir. Yaptığımız yıkama işlemlerinde basite kaçmıyoruz, tüm yıkama aşamalarını kendi halılarımıza işlem yapar gibi tek tek uyguluyoruz. Aşamaların hepsi alanında uzman deneyimli personeller tarafından yapılmaktadır. Ayrıca yerinde halı yıkama hizmetimizi tercih ederek zamandan  tasarruf yapabilirsiniz. Kısıtlı zamanlarda kurtarıcı olarak Esertepe halı yıkama firmamız en doğru tercih olacaktır.

Son teknolojik cihazlar, yıkama ve sıkma makineleri, özel kurutma odaları uzman personel tarafından kontrol edilmektedir. Personelimiz gelişen teknolojiyi yakından takip ederek her gün kendini yenilemektedir. Esertepe halı yıkama olarak gelişime açık bilinçli personel kadromuz ile en iyi hizmeti sunmaktayız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

HEMEN ARA