Site Rengi

Demetevler Halı Yıkamacılar – Demetevler Halı Temizliği

04.11.2020
795
Demetevler Halı Yıkamacılar – Demetevler Halı Temizliği

Demetevler halı yıkamacılar halı yıkama hizmeti veren, her zaman halı yıkama ve dezenfeksiyon konusunda son derece titiz davranarak işini en iyi şekilde yapan usta personellerden oluşmaktadır. Halılarınızı kendi halıları gibi görüyor, en kaliteli hizmet verebilmek için çaba sarf ediyor. Müşteri memnuniyeti için çalışıp güven zedeleyecek her işlemden uzak durmaktayız.

Demetevler Halı Yıkamacılar Nasıl Çalışıyor?

Demetevler halı yıkama tavsiyesi halılar 4-5 kişilik bir ailede senede iki defa yıkanma ihtiyacı duyar. Ancak bunlar sadece Ankara halı yıkamanın bünyesindeki Demetevler halı yıkamacılar fabrikasında yıkadığı halılar için geçerlidir. Pek çok firma halıları hemen yıkamak için kötü çalışır, kalitesiz malzeme ve kalitesiz halı yıkama cihazları kullanır. Ucuz fiyatlarla personel çalıştırır ve kötü bir hizmet sunar. Demetevler halı yıkamacılar olarak biz asla kalitesiz yıkama işlemi yapmamaktayız.

Demetevler halı yıkamacılar halılarınızı piyasanın en iyi yıkama kalitesiyle yıkayarak evinizden alıp evinize teslim ediyoruz. Halı yıkama çalışmasının en önemli amacı halıların derinlemesine ve %100 hijyenik olarak yıkanmasıdır. Mikrop, bakteri ve virüslerden sorunsuz olarak garantili yıkanmasıdır.

Bu alanda halılarınız içerisinde bulunan kötü toz saç kılı kir ne varsa dökülür böylelikle halınız kaba pisliği alınmış bir şekilde halı yıkama makinesine girer. Halı yıkama makinelerimiz piyasanın en kaliteli ve en seçkin firmalarından alınmış makinelerdir.

Halı Yıkama İşlemi

Halı yıkama işleminde Demetevler halı yıkamacılar olarak bizlere güvenebilirsiniz. Sahip olduğumuz tecrübe ve teknolojik cihazlarımızla, alt yapı tesislerimizle en kaliteli halı yıkama işlemi biz yapıyoruz. Karşılıklı sevgi ve saygı çerçevesinde müşteri memnuniyet odaklı çalışarak güveninizi boşa çıkarmıyoruz.

Halılarda Toz Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Demetevler halı yıkamacılar tesisimize gelen halılarınız ilk olarak toz alma işlemine tabi tutulur. Toz alma işleminde alerjen bakteriler, saç, kıl gibi birçok pis atıklar halıdan uzaklaştırılır. Böylece yıkanan halılar derinlere müdahale edilerek yıkanır. Halılarınız sizlere bakterilerden arınmış ve tertemiz olarak teslim edilir. Temizliğinde güvenmediğimiz halılarınızı işlemleri tam bitmeden teslim etmiyoruz.

Demetevler Halı Yıkamacılar Tecrübemize Güveniyoruz

Uzun yıllar yaptığımız kaliteli ve başarılı halı yıkama çalışmalarımız çalışanlarımızın profesyonelliğini ve bu işe verdiğimiz önemi göstermektedir. Kullandığımız her ürün birinci sınıf malzemeler olup asla kalitesiz ve bilinmeyen ürünler değildir.

Halı yıkama aşamalarından halı kurutma aşaması en önemli noktadır. Halınızın temizlendiğini gösteren halıların iyi kurumasıdır. Tesislerimizde bulunan özel kurutma odalarında halılarınız tek tek ve itinayla kurutma işlemi yapılır. Odalarda bulunan özel halı kurutma cihazları profesyonel uzman kişiler tarafından bilinçli olarak kurutulur.

Demetevler Halı Yıkama

Demetevler Halı Yıkamacılar

Demetevler Halı Yıkamacılar En İyi Tercihiniz Olacak!!!

Demetevler halı yıkamacılar ekip halinde çalışır ve program sistemleriyle en iyi yıkama işlemini yaparlar. Her zaman yapmış oldukları güçlü çalışmalar sayesinde hizmet kalitemizi her geçen gün daha da artırmakta ve müşteri memnuniyetini her gün ön planda tutmaktadırlar. Demetevler halı yıkama müşteri temsilcilerimizi 7 gün 24 saat arayabilir ve anında siparişlerinizi verebilirsiniz. Özel istek, dilek ve şikayetlerinizi firmamıza ileterek kendimizi yenilememize yardımcı olabilirsiniz. Halılarınızı güvenle Demetevler halı yıkamacılar personellerimize emanet edebilirsiniz.

Demetevler Halı Yıkamacılar

Profesyonel Halı Yıkama

Demetevler Halı Yıkamacılar Hijyenik Mi?

Halılarda hijyen koşulları insan sağlığı açısından önem taşımaktadır. Firmamız hijyenin önemini benimseyerek hizmeti bu doğrultuda şekillendirmektedir. Günümüzde yaşanan COVİD-19 salgınıyla mücadele kapsamında bütün tedbirleri en üst seviyede tutmaktadır.

Sadece halılarınızın temizliği değil, halıların yıkandığı ortam, yıkama cihazları, yıkama aparatlarının hijyeni de yıkama işleminin hijyenik olması için önem taşır. Halılarınız kirli veya dezenfekte edilmeyen ürünlerle yıkanmaz. Kirli sularda saatlerce bekletilmez.

Halı yıkama aşamasına geçilmeden önce halı yıkama alanları dezenfekte edilir. Kullanılacak cihaz ya da ürünler temizlenerek halılarınıza temiz ortam sağlanır. Demetevler halı yıkamacılar hijyen konusunda bilgili ve gerekli önlemleri alarak sizlerin sağlığını tehlikeye atmaz.

Halılarınız Ne Kadar Sürede Temizlenir?

Demetevler halı yıkamacılar halılarınızı yaklaşık 4-5 saat içerisinde yıkama işlemini bitirirler. Yıkanan halılarınız öncesi ve sonrası işlemleri ile genelde 3 gün içinde sizlere teslim edilir. Eğer bekleme zamanınız yoksa halılarınızın tesislerde yıkanmasınız istemiyorsanız Demetevler halı yıkamacılar halılarınızı yerinde halı yıkama işlemi yaparak yıkayabilir.

Seçtiğiniz her hizmet Demetevler halı yıkamacılar için kolaylıkla ve özveriyle yapılmaktadır. Sadece arayıp destek istemeniz yeterli. Ayrıca iletişime geçerek aklınıza takılan her soruya cevap bulabilirsiniz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

HEMEN ARA