Site Rengi

Balgat Halı Yıkama – Ekonomik Balgat Halı Yıkama

05.11.2020
710
Balgat Halı Yıkama – Ekonomik Balgat Halı Yıkama

Balgat halı yıkama firması son teknolojik cihaz uygulamalarını kullanarak halılarınızı derinlemesine temizler. Halı yıkama büyük bir özen ister. Bazı halılar sirkülasyona bağlı olarak çok çabuk kirlenir. Özellikle küçük çocuklu evler veya evcil hayvan bulunan evlerdeki halılar daha hızlı kirlenir. Kirlenme sonrasında evde yapacağınız halı yıkama işlemi yüzeysel olarak yapabileceğiniz halı yıkama işlemidir. Çünkü derinlemesine temizlik için insan gücü üstünde cihaz desteği gerektirir. Balgat halı yıkama temizlik aşamalarını sırasıyla gerçekleştirerek sizlere hijyenik ve kısa sürede halı yıkama işlemini tamamlamaktadır.

Balgat Halı Yıkama Firmaları

Her geçen gün halı yıkama sektöründe hizmet veren Balgat halı yıkama firmaları sayısı artmaktadır. Ancak halı yıkama için gerekli ekip ve ekipmanlar sağlanmazsa halı yıkama olumsuz sonuçlar üretir ve müşteri güveni kaybolur. Balgat halı yıkama farkını yaşamak için halı ve koltuk yıkama işlemlerinde firmamızla iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Balgat Halı Yıkama

Balgat Halı Yıkama

İşinde uzman personel, en kaliteli ve teknolojik cihazlar ile derinlemesine ve içerikli halılar yıkanmaktadır. Yerinde halı yıkama ve fabrikada halı yıkama seçeneğiyle hizmet veren firma personeli güvenilir aşamalar ve kullanıcının memnuniyetini sağlayacak hizmetleri ile halı teslimatı sunuyor. Seçtiğiniz ve uzun yıllarca ilk günkü gibi kullanmak istediğiniz halılarınız da hiçbir tahribata veya solmaya yol açmadan Balgat halı yıkama firmamız kaliteli temizliği uygun fiyata sağlar.

Balgat Halı Yıkama Aşamaları

Balgat halı yıkama firmamızı aradığınız andan itibaren ortalama iki üç saat içerisinde halılarınız makbuz karşılığında servis aracımız tarafından teslim alınır. Halılarınızı teslim aldığımız andan itibaren bizim sorumluluğumuza geçer ve garanti kapsamındadır. Halılarınız servis araçlarımızla doğrudan fabrikamıza götürülür. Fabrikada tekrar adet ve halı türü kontrollü yapıldıktan sonra etiketlenir ve aynı gün içerisinde yıkama bölümüne halılar yerleştirilir.

Balgat Halı Yıkama Fabrikası İşlem Sırası

Fabrikada halılar özelliklerine göre seçilir ve yıkama işlemine alınır. Halılar bol suyla ıslatılır ardından özel anti-bakteriyel şampuanlarımız halıların her tarafına yoğun bir şekilde otomatik olarak dökülür. Halı yıkama makinalarıyla yıkama işlemine başlatılır. Her halı tek tek tam otomatik makinasına konulur ve bantla yıkama ünitelerinden geçer. Halı veren personel aynı zamanda halıyı kontrol eder ve leke tespit ettiğinde hemen leke ilacı sıkar ve leke çıkarma işlemine tabi tutulur. Halıda leke tespit edildiğinde tekrar geri verilir ve tekrar yıkanır. Halılar kurutma odalarına tek tek asılır ve özel kurutma teknikleriyle kurutma işlemi başlatılır. Halılar asılırken tekrar bir kontrolden geçirilir. Kurumuş olan halılar toplanır ve fırçalama ve son kontrol bölümüne alınır.

Balgat Halı Yıkama Aşamaları

Balgat Halı Yıkama

Burada halılar kontrol masalarına serilir ve özel fırçalarla fırçalanır çıkmamış leke görülürse yine leke çözücülerle müdahale edilir. Fırçalanmış halılar poşetlenir ve servise hazır hale gelir. Halı yıkama işlemi bittiğinde müşterilerimize bildirilir ve müşterilerimizin müsait olduğu bir zamanda halıları teslim ederiz. Bütün bu işlemler hava şartlarını da göz önüne alınarak ortalama 3 ile 5 gün arasında sürmektedir.

Halı Yıkama Önemi

Temizlik sağlığımız için önemli bir kavramdır. Sağlığımızı korumak adına temizlik ve hijyen koşullarına dikkat etmemiz gerekir. Gereken önem ve koşulları sağlayamadığımız zaman ciddi alerji, astım gibi hastalıklara yakalanma ihtimali artar. Hijyen koşullarına önem vermediğimiz zaman bizim için tehlike saçan ortamlar ve eşyalar bulunmaktadır. Ev ortamında bizim farkında olmadan en kirli ve bakterili eşyalardan biride halılardır. Halı temizliğine dikkat etmediğimiz takdirde ciddi hastalıklara yol açabilir, ve bundan dolayı sağlımız etkilenebilir. Gözle görülemeyen canlıların yaşadığı gerçeğini unutmamak gerekir, ve bu gerçekten çok kötü bir durumdur. Evdeki temizleyiciler bile bu durumda yetersiz kalabiliyor. Bundan dolayı en uygun hijyeni sağlayan Balgat halı yıkama firmasını tercih edebilirsiniz. Balgat halı yıkama şirketi en kaliteli, güvenilir, hijyenik hizmeti sizler için sağlamaktadır, ve sizlere gereken önemli hijyeni sunmaktadır.

Halı Türüne Göre Ekonomik Fiyatlar

Balgat halı yıkama yıkatmak istediğiniz halı türüne ya da modeline göre fiyat belirlenir. Ancak genel olarak ekonomik hizmetler vermeye özen gösterildiğinden dolayı bütçeleriniz zarar görmez. El dokuması, shaggy, makine halısı ya da iş yerlerinde kullanılan ince modellere göre temizleme aşamaları da değişir.

Balgat halı yıkama firması olarak halı modelinin ve renginin bozulmadan temizlenmesine özen gösteriyoruz. Bu nedenle tamamen kaliteli şampuanlar ya da temizlik ürünleri kullanıyoruz. Tiftiklenme ya da halı dokusunda bir bozulma olmadan süreç tamamlanır. Böylelikle ilk günkü görünüme sahip olur ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

HEMEN ARA