Site Rengi

Ankara Keçiören Halı Yıkama Tavsiye – Keçiören Halı Yıkama

04.11.2020
1.079
Ankara Keçiören Halı Yıkama Tavsiye – Keçiören Halı Yıkama

Ankara Keçiören halı yıkama tavsiye ve öneri listelerini sizlere sunarak halılarınız hakkında doğru bilgiye sahip olmanızı sağlamaktadır. Aynı zamanda bizimle iletişime geçerek tavsiyelerimizden yararlanabilirsiniz. Halı yıkama konusunda profesyonel olan birçok halı yıkama fabrikaları bulunmaktadır.

Ankara Keçiören Halı Yıkama Tavsiye Edilen Yıkama Şeması

Halı yıkama desteği talebinde bulunduktan sonra en geç 1 ya da 2 saat içinde ekiplerimiz evinize gelir. Bu andan itibaren halılarınız firma güvencesine geçer ve sizlere teslim edilene kadar firma sorumluluğu altındadır. Yıkama öncesinde veya sonrasında Ankara Keçiören halı yıkama tavsiye ve deneyimlere göre sorumluluk kabul etmeyen firmalara itibar etmeyiniz.

✴ Kapınızdan teslim alınan halılarınıza tek tek barkotlama işlemi uygulanır. Bunun sebebi halılarınızın karışma ihtimalini yok etmektir.

✴ Etiketlenen halılar fabrikamıza ulaştırılır. Fabrikada halılar eğer özel kesim ise ölçülür ve türlerine uygun yıkama kategorilerine ayrılır. Kategorilere ayrılan halılar yıkama öncesi tozlarından arındırılmak üzere toz alma makinesine girer.

✴ Toz alma işleminin ardından varsa halıda yer alan lekelere halı türüne uygun leke çıkarıcı uygulanır ve tam otomatik halı yıkama makinesinde tek başına, diğer halılar ile karıştırılmadan ve el değmeden gerekirse defalarca yıkanır. Tam otomatik halı yıkama makinemiz halıları özel olarak ıslatır, üzerine özel halı yıkama şampuanımızı püskürterek defalarca fırça darbeleriyle yıkar.

✴ Yıkama işleminin ardından makinemizde bulunan gelberi sıyırma aparatıyla halı tamamen içinde bulundurduğu kirli köpükten arındırılır ve durulama kısmına doğru ilerler. Durulama işleminde halınıza basınçlı su püskürtülerek tamamen ıslatılır. Durulama bittiğinde ise halılar hav yönüne, yani süpürülen yöne göre tekrar fırçalanır ve ardından da rulo haline getirilerek sıkma işlemine alınır.

✴ Sıkma işleminin sona ermesiyle birlikte halılarınız %95 oranında kurumuş hale getirildikten sonra kapalı mekanlardan oluşan kurutma odalarımıza asılır.

✴ Kurutma işlemi tamamlandıktan sonra halılar paketleme bölümüne götürülür ve son kalite kontrol işlemleri yapılır. Leke tespit edilirse yıkama işlemi tekrar baştan başlar.

✴ Son olarak halılar parfümlenerek paketlenir, ayrım işlemi yapılır ve müşteriye bilgi verilerek teslimat işlemleri başlatılır.

Halı yıkama işlemi süresi mevsimlere göre değişiklik göstermekle birlikte ortalama olarak 3-5 gün arasında değişmektedir. Halı yıkama siparişi oluşturmak veya detaylı bilgi almak için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Tavsiye Edilen Halı Yıkama Fiyatları

Ankara Keçiören halı yıkama tavsiye fiyatları ne kadar? konusunda ise sizin tarafınızdan aldığımız bilgiler doğrultusunda fiyat biçmekteyiz. Eğer halınızın cinsi yün ise makine halısı fiyatlarına göre biraz daha artış göstermektedir. Kalan fiyat ise halı büyüklüğü ve tanesine göre hesaplanmaktadır. Eğer toplu bir şekilde halı verecekseniz ve sürekli bizimle çalışmaya devam ederseniz çeşitli indirimler yapma söz konusu olabilir. Ayrıca bizleri takip ederek dönemsel uyguladığımız kampanya fiyatlarına erişebilirsiniz. Verdiğiniz halıların kaybolma, çalınma, eski halı, yeni halı değişimi yapma gibi olayların yaşanmayacağının garantisini verebiliriz.

Yıkanılan halı türleri ise makine halıları, shaggy halı, yün halı, çin halısı, ipek halısı, iran halısı ve aklınıza gelebilecek her türlü halıyı yıkamaktayız. Donanımlı ve alanında uzman personellerimiz her halı türünde tecrübeli ve bilgi sahibi olduğundan dolayı yıkama işlemi sırasında desen bozulması, renk solması gibi durumlarla karşılaşmayacaksınız. Halılarınız bize nasıl teslim ettiyseniz kir konusu dışında aynı şekilde geri alacaksınız. Tamamen sterilize edip, son derecesine kadar hijyen sağlayıp siz değerli müşterilerimize teslim edeceğiz hiç kuşkunuz olmasın.

Ankara Keçiören Halı Yıkama Teknikleri

Yerinde Halı Yıkama

Ankara Keçiören halı yıkama tavsiye seçenekleri içinde özellikle zaman sıkıntısı olan müşterilerimiz için yerinde halı yıkama tekniğimizi seçebilirsiniz. Bir anda gelecek misafir ya da büyük davetler için halılarınızı saatler içinde yıkatın ve ev işi yükünüz azalsın. Kuru köpük halı yıkama yöntemi ya da yerinde buharlı halı yıkama sistemi bu gibi acil durumlar için kurtarıcı bir seçenek olacaktır.

Yerinde halı yıkama teknolojinin ilerlemesiyle daha pratik ve kolay olarak yapılmaktadır. Ankara Keçiören halı yıkama tavsiye ve öneri olarak yerinde halı yıkama sistemlerini denemelisiniz. Fabrikada yıkama fiyatlarıyla hemen hemen aynı standartlarda yapılmaktadır. Evinizde halı yıkama başarısını görünce tekrar olarak yaptırmak isteyeceğiniz bir uygulamadır. Ankara Keçiören halı yıkama tavsiye ve öneri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

HEMEN ARA