Site Rengi

Konak Koltuk Yıkama – Buharlı Koltuk Yıkama

12.01.2021
1.117
Konak Koltuk Yıkama – Buharlı Koltuk Yıkama

Konak koltuk yıkama son sistem buharlı temizlik, yüksek sıcaklıktaki buharın püskürtülmesi ile yapılır. Koltuk yıkama esnasında buhar, kir ve yüzey arasındaki mikroskobik boşluklara temas eder ve böylelikle en zorlu kirleri bile temizler. Buhar teknolojisi özellikle alerji hastaları ve küçük çocukların yaşadığı evler için ideal ve hijyenik temizlik metodudur. Yüzeyler, çıplak gözle pürüzsüz ve temiz görünseler bile, mikroskop altında incelendiğinde insan vücuduna zararlı milyonlarca bakterilerin varlığı görülür. Zararlı canlı üremesini engellemek ve yok edilmesi için Konak koltuk yıkama firmasını tercih edebilirsiniz.

Kaliteli Koltuk Yıkama Hizmeti

Kaliteli koltuk yıkama hizmeti almak istiyorsanız Konak koltuk yıkama firmamızı arayabilirsiniz. Koltuklarınız profesyonel Konak koltuk yıkama ekibimiz tarafından yerinde koltuk yıkama işlemi ile özenle temizlenir. Ekolojik deterjanlarımız, bünyesindeki bitki özlü aktif bileşenler sayesinde koltuğunuza sinmiş olan leke ve kokuları giderir, kir ve inatçı lekeleri derinlemesine temizler. Yüksek emiş gücüne sahip profesyonel koltuk yıkama makinesi ile en son teknoloji buhar makinemiz, döner uçlu fırça makinemiz, sadece koltuk yıkama da uzman sigortalı personellerimiz ile koltuklarınızı temizleriz.

Kaliteli Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Konak koltuk yıkama firmamız koltuklarınızı nasıl yıkıyor? Koltuk yıkama düşüncesi olan müşterilerimizin kaliteli koltuk yıkama nasıl yapılır merakını gideriyoruz. Konak koltuk yıkama ekipleri adresinize gelerek keşif yaparlar. Yapılacak olan işlemler ve uygulamalar belirlendikten sonra sizlere Konak koltuk yıkama fiyatları net olarak belirtilir.

🔸 Koltuklarınız ilk önce emiş gücü yüksek sanayi tipi makinamızla vakumlanarak tozlardan arındırılır.

🔸 Koltuk kumaşı incelenerek kumaşa uygun özel karışımlı koltuk yıkama şampuanı ve yıkama sitili seçilir.

🔸 Daha sonra koltuklarınız özel karışımlı koltuk yıkama şampuanlı suyla karıştırılarak koltuk yikama işlemi başlatılır, koltuk spreyleme yöntemi ile hafifçe ıslatılarak kirlerin ve lekelerin yumuşatılması sağlanır.

🔸 Koltuk yıkama işlemine geçmeden önce çok aşırı kirli ve lekeli kısımlar kir ve leke sökücülerle kumaşa zarar vermeyecek hassasiyette hafifçe fırçalanır.

🔸Anti-bakteriyel özellikli tamamen bitkisel solüsyon buharlı yıkama makinesine aktarır. Koltukların tüm yüzeyine buhar uygulanır.

🔸 Bu işlemden sonra konak koltuk yıkama ekipleri yıkama işlemine geçilir. Bu işlemde koltuğun bütün kumaş kaplı yüzeyleri koltuk yıkama makinasıyla önce komple döner uçlu fırça makinesiyle fırçalanır. Püskürtme ve emiş sistemi ile yıkanarak hijyenik olması sağlanır. Daha sonra koltuğun tamamına saf su verilerek durulanır ve vakumlanır. Vakumlanan koltuk %95 oranında kurutulur. Bu yüzden koltukta kusma sonradan leke çıkma gibi faktörler yaşanmaz.

🔸 Yıkama işlemi biten koltuğun, son kontrolü yapılır, çıkmayan inatçı leke veya sorunlu bölge varsa tekrar müdahale edilir ve ortam havalandırılarak hava sirkülasyonu olması sağlanır.

Buharlı koltuk yıkama

Konak Koltuk Yıkama

Uygun Konak Koltuk Yıkama Fiyatları

Koltuk yıkama işleminin profesyonel makinelerle ve uzman kişiler tarafından yapılması çok önemlidir. Çünkü koltuk yıkama sırasında makineler kiri daha kuvvetli emer, bu da koltuk takımlarını daha temiz yapar. Uygun Konak koltuk yıkama fiyatları için firmamızı arayarak randevu oluşturabilirsiniz. Profesyonel olarak eğitilmiş Konak koltuk yıkama ekibimiz ile müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Sizlere hizmet veren ekibimiz, deneyimli ve gerekli olan koltuk yapısı ile ilgili belli bir bilgiye sahip kişilerdir. Konak koltuk yıkama firması olarak ekibimize çok güveniyoruz, uzman ekibimiz sayesinde sizlere kaliteli ve uzman hizmet sağlanacağından şüphemiz yok. Sadece bizimle iletişime geçmeniz ve sipariş vermeniz yeterlidir.

Konak koltuk yıkama firmamız 7/24 sizlere hizmet vermek için çalışır. Evlerinizde bulunan koltukların yıllık bakımı, evde yapılan tadilat işlemleri sonrası koltuk yıkama ya da ihtiyacınızın olduğu her an sizlere hizmet vermek için çalışmaktayız.

Geniş Servis Ağı

Çalışma alanlarımız sadece evlerle sınırlı değildir. İş yerleri, ofisler, fabrikalar koltuk yıkama ihtiyacının bulunduğu bütün işletmelerde Konak koltuk yıkama hizmeti sunmaktayız. Özellikle yemek alanları cafe ve restaurant gibi işletmeler koltuk türlerinin en yaygın kullanıldığı işletmelerdir. Bu alanların temizliği daha fazla önem taşımaktadır. Hiç kimse pis ortamlarda yemek yemeyi tercih etmez. Yemek alanlarının yüzeysel temizliğinin önemli olması kadar derinlemesine temizlik de önem taşımaktadır. Her gün milyonlarca kişinin yemek yediği koltukların temizliği görüntü ve sağlık açısından dikkate alınmalıdır. Periyodik olarak Konak koltuk yıkama firması ile koltuklarınızı yıkatabilirsiniz. Konak koltuk yıkama telefon numarası ile randevu oluşturabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

HEMEN ARA