Site Rengi

Halı Yıkama Telefon Numaraları / Tavsiye Halı Yıkama Numaraları

Halı Yıkama Telefon Numaraları / Tavsiye Halı Yıkama Numaraları

Halı yıkama telefon numaraları veya koltuk yıkama telefon numaraları destek hattından firmalara ulaşarak yıkama, temizlik işlerinizde destek talebinde bulunabilirsiniz. 7/24 hizmet sunan firmalar kurumsal işletmelerdir ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışırlar. Bir telefon kadar uzakta olan halı yıkama firması ile derinlemesine temizliğin keyfini çıkarın. Siz konforun ve derinlemesine temizliğin tadını çıkarın.

Halı Yıkama Sağlık

Halılar evlerde ve bazı mekanlarda kullanılan dekoratif sıcak kullanım sağlayan eşyalardır. Halı yıkama işlemi yılda en az iki defa yaptırmanız gereken önemli bir temizliktir. Bilinçsiz halı yıkamacılar tarafından yıkanan ya da evde uygulanan yanlış temizlik işlemleri hem sağlığınızı hem de halınızın ömrünü olumsuz etkiler. Kuralına uygun yıkanmayan halılar da; bakteri, alerjik özellikli mikroorganizmalar, mayt yani akarlar yuvalanıp hızla ürer. Halınız; özel koşullarda, doğru tekniklerle dezenfekte edilerek yıkanmadığı sürece derinlemesine temizlenip, mikroplardan arınmaz. Çeşitli hastalıklarla, alerjiye yol açar. Halı yıkama telefon numaraları internet ortamında ya da sürekli kullandığınız halı yıkama firmalarından temin ederek halılarınızı düzenli olarak yıkatmalısınız.

Halı yıkama en son teknoloji cihazları, tam otomatik halı yıkama makinelerinde halınızın türü ve kirlilik oranına göre, anti-bakteriyel halı şampuanları ile derinlemesine yıkanarak temizlenir. Oksijen bazlı halı şampuanı sayesinde halılarınız sadece temiz olmakla kalmaz aynı zamanda tüm bakteri, mayt ve virüslerden de dezenfekte olur.

Halı Yıkama Sonrası

Halı yıkama işlemi sonrası halının tam kurutulmaması kötü kokuya, halı dokularının her geçen gün zayıflamasına ve zaman içinde kopmasına neden olabilir. Yeni teknolojiye tam uyum gösteremeyen firmalar yaptıkları halı yıkamalarda olumsuz sonuçlara neden olmakta ve bu durum müşteri mağduriyeti olarak geri dönmektedir.

Düzenli çalıştığınız halı yıkama firmalarının halılarınızı kuruttuğundan emin olmalısınız. hatta kurumuş olarak teslim aldığınız halılarınızı poşetten çıkararak havalandırmanız faydalı olacaktır.

Halı Yıkama Firmaları

Halı yıkama firmaları yıkama işlemi konusunda bulunduğu her alanda gerekli donanım ve tesisatları ile halı yıkama hizmeti sunmaktadır. Halı yıkama telefon numaraları ile firmalara ulaşarak yıkama talebinde bulunabilirsiniz.

Bir diğer önemli husus ise, halıların temiz, hijyenik ve sağlıklı olmasıdır. Pek çok halı yıkama firması, ucuz halı yıkama politikası güderek, kalitesiz , hatta kanserojen içerikli kimyasal şampuanlar kullanmaktadır. Unutmayın, hiç bir şey sağlığımızdan daha değerli değildir.

Halı yıkama sektörü büyüdükçe, bu sektörün tedarikçileri de ( halı şampuanı üreten firmalar, halı yıkama , halı sıkma veya halı kurutma makineleri imal eden firmalar vb.) rekabet içine girmişlerdir. Halı yıkama şampuanı üreten firmalar, AR-GE çalışması yaparak hem leke çıkarma gücü yüksek, hem de kimyasal yerine organik şampuanları piyasaya sürmektedirler. Bu durumda kurumsal halı yıkama firmaları en kaliteli hizmet sunma noktasında tedarikçilerin desteğinden faydalanır.

Halı Yıkama Memnuniyet Garantisi

Halı yıkama  fabrikalarında yıkanan halılar müşteri memnuniyet garantisi kapsamında hijyenik olarak yıkanmaktadır. Ayrıca halı yıkama ve halı bakımı konusunda müşterilere gerekli bilgiyi sunarak halılarınızın bakımının evde de devamlılığını sağlar. 7/24 halı yıkama telefon numaraları destek hattından firmalardan halı bakımı konusunda gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Halı Yıkama

Halı yıkama telefon numaraları hattını kullanarak halı yıkama firmalarından destek talebinde bulunduğunuz zaman sırasıyla şu işlemler gerçekleşir;

🔹 Halının adresinizden alınıp sırasıyla etiketleme,

🔹 Her halıyı ayrı ayrı numaralandırma,

🔹 Halı barkotlama,

🔹 Metrekare ölçümü yapılarak fiyat analizi ve ön bilgilendirme.

Halı Yıkama Telefon Numaraları

Halı Yıkama

Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama hizmetleri yerinde (mobil) koltuk yıkama işlemi olup, siz neredeyseniz yıkama ekibimiz oraya gelmektedir. Yani koltuk yıkama işlemi evinizde yapılmakta olup, ortalama işlem süresi 1 saattir. Güçlü vakum özellikli makineler ile vakumlayarak yapılan kurutma işleminin ardından yıkanan koltuklarınız ortalama 6-7 saatte kuruyarak tertemiz hale gelmektedir.

Koltuklarınızı temiz tutmanın bazı yolları vardır fakat maalesef bunlar da bazı zamanlar yeterli gelmeyebiliyor koltuklarımızın renkleri değişiyor, kararmalar ve solmalar olabiliyor. Üzerine yiyecek ve içecekler dökülüyor. Ve ne yazık ki bunlara bazen hiçbir zaman engel olamıyoruz.

Koltuklarınızı temiz tutmak için üzerlerine örtü örtmek bir süre etkili olsa da; modelini, desenini severek aldığınız koltuklarınızın yüzlerini başka örtülerle kapatmak zorunda kaldığınız için pek de içinize sinmiyor olabilir. Koltuklarınızı gönül rahatlığı ile örtüsüz olarak kullanabilirsiniz. Profesyonel makinelerimiz ile yıkanan koltuklarınız ilk günkü gibi ışıl ışıl hale gelecek ve %100 hijyene kavuşacak.

Halı ve koltuk yıkama profesyonel hizmet avantajlarından yararlanın. Halı yıkama telefon numaraları ile firmamızı arayarak destek alabilirsiniz. Düzenli olarak yapacağınız halı yıkama işlemi sağlığınızı tehdit eden canlıların üremesini ve varlığını ortadan kaldıracaktır…

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

HEMEN ARA