Site Rengi

Halı Yıkama Fabrikası / Ankara Halı Yıkama

Halı Yıkama Fabrikası / Ankara Halı Yıkama

Ankara halı yıkama firmaları halılarınızı temizleme konusunda sizlere en iyi hizmeti vermek halı yıkama fabrikası çalışma amaçlarındandır. Gün boyunca tüm toz ve kir halılarınızın üzerinde birikmektedir. Zaman içerisinde bu toz ve kirler halının üzerine basma ile ya da yer çekiminin etkisi ile halının en dibine derinlerine kadar ulaşır.

Halınızın dibinde biriken bu toz ve kirler eğer temizlenmezse mayt gibi birçok zararlı bakteri oluşturarak insan sağlığına zararlı bir hal alırlar. Özellikle evinde bebeği ve solunum rahatsızlığı olan ailelerin ortalama olarak 6 ayda bir halılarını halı yıkama fabrikası birimlerine yıkatmaları gerekmektedir.

Halı yıkama fabrikası sizlere evinizdeki hijyeni sağlamak için hizmet vermektedirler. Düzenli olarak temizlenen halılarda maytlar ve bakteriler yaşayamazlar. Aksi halde ev içerisince oluşacak ciddi solunum ve deri hastalığı rahatsızlıkları halılarınızdan kaynaklanacaktır.

Sizde evlerinizde yeterli hijyeni ve temizliği sağlamak istiyorsanız halılarınız belirli aralıklarla halı yıkama fabrikası ile iletişime geçerek yıkatmalısınız. Firmalardan birine başvurarak tüm halılarınızı derinlemesine temizleterek hijyenik halılarınıza kavuşabilirsiniz. Halı yıkama işleminde kullanılan anti-bakteriyel ve özel marka şampuanlarla halılarınız pırıl pırıl olacak.

Halı Yıkama

Gün boyu hem havanın etkisi ile hem de ayaklarınız ile evinize getirdiğiniz birçok toz ve kirler halılarınıza yapışır ve oraya yerleşirler. Evinizde evcil hayvan besliyorsanız hayvan dostlarımızın tüyleri çok fazla döküldüğü için halılarınız hızla kirlenir.  Zamanla halınızda biriken bu kirler halıların tüylerinin arasından geçerek halının en dibine ulaşırlar.

Evde derinlemesine halı yıkama işlemini yapmanız mümkün değildir. Mutlaka halı yıkama fabrikası yardımı almanız gerekmektedir. Halı yıkama firmaları hem halılarınızı kendi özellikleri ve niteliklerine göre yıkarlar hem de yeterli temizlik, %100 hijyenik olmasını sağlarlar.

Halı yıkama halılarınızın tam anlamıyla temizlenmesi ve canlı mikroorganizmalardan arındırılması için gerekli işlemdir. Evde geleneksel yöntemlerle yapacağınız halı yıkama ile derinlemesine temizlik yapmanız imkansızdır.

Kurumsal halı yıkama firmaları sizlerin halılarına değer verirler ve halılarınızı gerekli önlemlerle itina ile yıkar. Bu firmalar aynı zamanda sizlerin bütçelerini de düşünerek halı yıkama konusunda verdikleri hizmeti en uygun fiyatlar ile vermeyi hedeflerler.

Halı Nasıl Yıkanır?

Halı yıkama fabrikası halılarınızı son sistem teknolojilere sahip makinalar ile yıkamaktadır. Bu makinalar ayrıca tüm halı temizliğini derinlemesine bir şekilde yapan makinalardır. Halılarınız temizleme merkezlerine ulaştığı andan itibaren temizlik işlemlerine başlanır.

Önce halılarınızın tozu alınır. Bu işlem yıkama sırasındaki temizliğin %100 olmasını sağlamaktadır.

Tozu alınan halılarınız halı yıkama fabrikası bünyesinde bulunan özel halı temizleme makinaları ile yıkanmaya başlarlar. Kendine uygun şampuanlar ile yıkanan halılar durulanarak kurutulur. Ve son olarak paketlenerek temizleme işlemi bitirilir.

Halı Yıkama Aşamaları

Ankara Halı Yıkama

Günümüz yaşam koşullarında apartman hayatı, kadınların iş hayatında olması gibi etkenler nedeniyle halı yıkama fabrikası işletmeleri çoğalmaya başlamıştır. Zaman tasarrufu ve halı hijyeninin tam anlamıyla yapılması için halı yıkama firmaları tercih edilmektedir. Evinizden teslim alınan halılar en kısa sürede temizlenir ve sizlere verilen zamanda teslim edilir. Hijyenik olarak yıkanan halılarınızın hem temizliği hem de bakımı yapılmış olarak sizlere teslim edilir.

Halı temizleme konusunda sizlere en profesyonel hizmeti veren halı temizleme firmaları halılarınızı evde yıkamadan önce 7/24 destek hattımızdan bizlere ulaşarak destek almanızı öneririz. Tek bir telefonunuz ile verilen zamanda kapınıza gelerek teslim alırlar.

Mevsime Göre Halı Yıkama

Yaz ve kış aylarının başlangıcı temizlik işlerinin en yoğun olduğu zamanlardır. Bir yandan evler derinlemesine temizlenir bir yandan da halı, koltuk gibi en çok toz alan ürünlerin temizliği de yapılmalıdır. Yaz mevsiminde halılarınızın kuruması halı yıkama fabrikası bünyesinde bulunan kapalı ortamlarda tozlanmaya mahal vermeden gerçekleşir. Kış mevsiminde ise hem kapalı ortam hem de yüksek kaliteli özel kurutma cihazları kullanılır. Kurutma aşaması halı yıkama işleminde önem arz etmektedir. Bu nedenle kurutmanın en iyisi yapılmalıdır. Aksi halde tüm yıkama boşuna gider ve işlemler tekrarlanmak zorunda kalır.

Yıkama işlemini en uygun şekillerde yapan firmalar en son olarak halılarınızı paketleyerek aynen aldıkları gibi kapınıza kadar gelerek teslim ederler. Halı yıkama fabrikası işlemleri arasında sizin bütçenize uygun fiyatlar ile hizmet veren fabrikamız ekonominize katkıda bulunur.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

HEMEN ARA