Site Rengi

Halı Yıkama Ankara – Derinlemesine Temizlik Ankara Halı Yıkama

05.11.2020
813
Halı Yıkama Ankara – Derinlemesine Temizlik Ankara Halı Yıkama

Halı yıkama Ankara firması araştırmalarına göre halılarınızdan çıkan 1 gr. halı tozu yaklaşık iki yüz elli bin mikroorganizma ve yüz milyona yakın mikrop bulunmaktadır. Ancak dezenfekte edilen halılarınız bu mikroplardan tamamen arınır. Derinlemesine temizlik ve hijyen için halı yıkama Ankara firmasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Yöntem ve tekniklerine uygun yıkanmayan halı mikrop, bakteri, mayt gibi zararlı canlılardan arınmaz. Evde ya da iş yerindeki halılar sürekli toz ve kir biriktirir. Yüzeysel temizlikte yok edemeyeceğimiz bakteriler alerjik özellikli mikroorganizmalar, mayt ve akarlar halılarda yuvalanıp, hızla ürer. Halınız; özel koşullarda, doğru tekniklerle dezenfekte edilerek yıkanmadığı sürece derinlemesine temizlenip, mikroplardan arınmaz. Çeşitli hastalıklarla, alerjiye yol açar.

Halı akarları solunum hastalıkları; astım, bronşit, kronik hastalıklara neden olur. Hassas cilde sahip kişilerde deri hastalıkları oluşumunu tetikler. Evinizde evcil hayvan bulunuyorsa bu durumlar daha hızlı gelişir.

Doğru teknikle halı yıkama yapılmayan halı zarar görür. Ladik, Isparta, Hereke, Bünyan, Avanos gibi dünyaca ünlü el dokuması halılar, ipek yada makina halıları yanlış halı yıkama sonucu hızla yıpranır. Örneğin elde ya da oto yıkamada tazyikli suyla yapılan halı yıkama halının tabanına ve bağlantı yerlerine zarar verir. Halı yüzeyinde kırılmalar olur. Aynı şekilde halının sert kıllı fırçalarla fırçalanması, dövülmesi de yanlıştır. Halı yıkama Ankara halılarınızı yıkasın; kirden, mikroptan eser kalmasın.

Ankara Halı Yıkama Aşamaları

Halı yıkama firmaları derinlemesine temizlik ve garantili sonuç üretmek için halı yıkama çalışmasında belirlenmiş halı yıkama aşamaları uygular.

🔹 Ankara ve tüm semtlerine servis imkanı sunarak halılarınızı evinizden alır ve çalışma bitiminde evinize teslim eder. Teslim alma aşamasında halılarınızın karışma olasılığına karşı tüm halılar ayrı ayrı kişisel barkotlarla etiketlenir.

🔹 Yıkama alanına gelen halılara toz arındırma işlemine alınır. Halı yüzeyindeki tozlar vakumlu cihazlarla çekilir.

🔹 Tozlardan arındırılmış halılar yıkama alanına alınır. Islatma işlemi ile tüm yüzey ıslanır.

🔹 Halı türü ve dokusuna göre şampuanlar, leke çıkarıcılar, özel solüsyonlar hazırlanır. Kullanılacak cihazın aparatları, kullanım yöntemi planlanır. Bu uygulamaların hepsi deneyimli personeller tarafından yapılır.

🔹 Halı yıkama Ankara tüm yıkama işlemlerini kademe kademe yaptıktan sonra özel kurutma alanlarında kurutma çalışmasına başlar. En önemli ve son aşama olan kurutma işlemi oldukça önemlidir. Yeterli kurumayan halılar tüm yıkama işleminin baştan başlamışını ve halıların zarar görmesine neden olur. Yaz mevsiminde kurutma süresi azalırken kış mevsiminde bu süre uzayabilir.

Halı Yıkama Firmaları

Halı yıkama çalışması ustalık ister! Halı yıkama ustalık, bilgi ve beceri isteyen zorlu işlemdir. Bilir kişi tarafından yapılması gerekir. Su sıcaklığı, su miktarı, deterjan kullanımı ve dozları, cihazların doğru derecelerde ve aparatlarla kullanılması gibi hassasiyet gerektiren durumların kontrol altında olması gerekir.

uygun halı yıkama fiytaları

Halı Yıkama Ankara

Bu saydığımız aşamalara itibar etmeyen halı yıkama firmaları hayal kırıklığı yaratabilir. Halılarınızı emanet ettiğiniz firmaların adresini ve iletişim bilgisi mutlaka isteyin. Alanında uzman ve öncü firma olmak için insan güveninin sağlanması oldukça zordur. Güven sağlansa bile bu güvenin daimi olması sürekliliği de korunmalıdır. Halı yıkama Ankara bu güven doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

🔹 Halılarınızı kesinlikle güvenilir firmalara teslim ediniz.

🔹 Halı yıkama firmasının adresini öğreniniz.

🔹 Sağlık ve hijyene önem veren firmalarla irtibata geçiniz.

🔹 Gerekirse halı yıkama fabrikasını ziyaret ediniz.

🔹 Halı yıkama aşamaları hakkında bilgi alınız.

Halı yıkama aşamasında karşılaşılan problemler olabilir. Bu problemlerin sizlere bildirilmesi ve sizlerin onayı doğrultusunda işlem yapılması firmalarda olması gereken önemli bir hizmettir.

 

Yerinde halı yıkama hizmeti sunan halı yıkama Ankara firmaları zaman tasarrufu sağlamak için tercih edilen bir sistemdir. Yerinde halı yıkama hizmeti vermenin de almanın da puf noktaları vardır. Yerinde halı yıkama hizmeti araştırma yaparken birinci önceliğiniz yerinde halı yıkama fiyatları olmasın. İlk öncelik derinlemesine temizlik ve hijyen olmalıdır. Düzenli olarak yapılan halı yıkama çalışmaları ile halılarınız sürekli hijyenik ve temiz kalacaktır.

 

Halı Yıkama Fiyatı Değişkenleri

Fiyat değişikliği farklı modellerde ve farklı çeşitlerde ürünler olduğundan ekipler tarafından ürün teslim esnasında net fiyat verilecektir. Halı grubunda makine ve shaggy halısı sabit fiyat politikası uygulanır.

Diğer halı modellerinde yün halılarda, ipek halı, el dokuma halı, ayrıca yöresel Anadolu halılarında halı yapısı ve yıkama işlemleri farklılık gösteren halılarda fiyat değişikliği bulunmaktadır.

Halı Yıkama Fiyatları Politikası

Halı Yıkama Ankara da fiyat listesi oluşturulurken maksimum kalite minimum rakamlara çekebilmek adına hesaplamalar yaparak fiyatlarını belirlemiştir.

Halı yıkama hizmetlerinde en büyük gider olarak servis maliyetleri ve deterjan kullanımı olarak sıralayabiliriz.

Müşterilerimize uygun fiyatlar sunabilmek adına kullanılan deterjanları yüksek miktarlarda alım yaparak fiyatlarımızı düşürmeyi sağlayabiliyoruz.

Fiyat politikası müşterilerin ekonomik sebeplerden dolayı en önemli faktördür. Firmalar kaliteli ve güvenilir halı yıkama çalışmasını en uygun fiyatlarla yapabilmek için rekabet içindedir. Uygun fiyatların uygulanması için halı yıkama kalitesini aşağı çekmek doğru bir yöntem değildir. Bu tarz firmalara itibar etmeyiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

HEMEN ARA