Site Rengi

Etimesgut Halı Yıkama / En iyi Halı Yıkama Etimesgut

05.11.2020
799
Etimesgut Halı Yıkama / En iyi Halı Yıkama Etimesgut

Evlerimizde ve yaşam alanlarında dekoratif amaçlı kullanılan halılarınızı derinlemesine sadece Etimesgut halı yıkama firması yıkamaktadır. kullanılan teknolojik cihaz ve özel solüsyonlar halılarda biriken bakterileri %100 yok etmektedir.

Halı, evlerimizde sıcak ortam ve ev dekorasyonunun önemli parçalarıdır. Eskiden günümüze kadar halı kullanımı yaygın olarak tercih edilmektedir. Teknoloji gelişimiyle halı türleri, desenleri, renkleri farklı boyutlar almıştır. Halı üretimi konusunda talep arz dengesini korumak için birçok halı üretim firmaları oluşmaktadır. Bu durum halı kullanımını en yüksek seviyelere çıkarmış ve halının temizlik aşaması sıradaki işlem olmuştur. Etimesgut halı yıkama firması gibi yıkama firmaları ihtiyacını doğurmaktadır.

Halı Yıkama İşlem Öncesi ve Sonrası

Evinizi süsleyen ve evin her odasında büyüklü küçüklü farklı ebatlardaki halılar zamanla kullanıma bağlı olarak kirlenir ve tozlanır. Halıların periyodik olarak temizlenme ihtiyacı oluşmaktadır. Halı yıkamanın yapılmadığı halılarda toz ve kir birikimi zararlı canlıları oluşturmakla beraber sağlığınızı tehdit etmeye başlar. Etimesgut halı yıkama firması olarak sizlere sağlıklı ortam sunmayı teklif ediyoruz.

Halı yıkama öncesi firma seçimi oldukça önemlidir. Kurumsal halı yıkama firması seçmek halılarınızı güvenle emanet etmeniz ilk ve en önemli aşamadır. Seçtiğiniz ve halılarınızı verdiğiniz firma halılarını almak için evinize gelir.

Kapıdan teslim alınan halılarınıza ekipler, sizlerin yanında halınıza özel olarak hazırlanan barkod numaraları yapıştırır. Bu aşama kesinlikle aksatılmamalı ve sizlerin yanında yapılmalıdır. Aksi halde halıların karışma ihtimali çoğalır ve problem yaratabilir. Bunun sonucunda firma ile güven sorunu oluşur.

Firmanın barkotlama sistemi önemlidir. Barkotlama yapmayan firmalarla çalışmayınız. Etiketsiz ya da halı fabrikasında yapılan etiketleme halıların karışmasına neden olur ve hizmet kalitesi aşağıya düşer.

Evinizden barkod yapıştırılarak alınan halılar halı yıkama fabrikası birimlerine getirilir. Burada halı türleri ayrılır ve toz alma işlemine gönderilir. Toz alınması halıların derinlemesine temizlenmesi için gereklidir.

Tozlarından arındırılan halılar Etimesgut halı yıkama firmamızın bünyesindeki özel cihaz teknolojisi ve deterjan kullanımı ile detaylı halı yıkama başlar.

Halılarınızın her biri kendi özelliğine göre yıkanır. Her halı aynı yöntemlerle yıkanamaz. Kullanma talimatına uygun olarak yıkama yapılır.

Yıkama aşaması bittikten sonra kurutma güneş ışığı yardımıyla yapılmamalıdır. Halılar kısa sürede kurutulmalı ve asla nemli kalmamalıdır. Nemli kalan halılar küflenme kaynaklı deformeye maruz kalır. Ayrıca yeniden bakteri üremesi başlar ve bu sefer daha hızlı üreme gerçekleşir.

Etimesgut halı yıkama kurutma işleminde üstün başarı sağladıktan sonra halılarınızı paketleyerek evinize getirmek için sizlere randevu verir. Belirtilen gün ve saatte halılarınız teslim edilir.

Evinize gelen halılar paketli olarak gelir. Halılarınızı uzun süre kullanmayacaksanız halılar paketlerinden çıkarılmalıdır. Poşet içinde havasız kalacağı için halılarınızda kokma meydana gelebilir. Poşetlerinden çıkararak muhafaza etmelisiniz.

Halı Koruma Hakkında Püf Noktalar

Halı yıkama sanıldığı gibi kolay bir işlem değildir. Halı yıkama öncesi, yıkama aşaması ve sonrası için belli sırayla işlemler yapılması gerekir. Etimesgut halı yıkama şirketi halılarınız sistematik sırayla yıkayarak profesyonel hizmet sunar.

Halı Yıkama İşlemleri Etimesgut

Halı Koruma Yolları

İplik cinsi halılar yaklaşık olarak 55 °C ve üzeri sıcaklıktaki sularla temas etmemelidir.

Halı yüzeyine dökülen sıvı emici bir bezle hemen kurulanmalıdır. Eğer dökülen sıvı leke bırakacak tür ise leke çıkarmak için ılık su ve özel halı solüsyonu kullanılarak leke çıkarma işlemi uygulanmalıdır. Solüsyon yoksa karbonat gibi doğal ürünler leke çıkarmada etkilidir. Çıkması zor ya da yapılan leke çıkarma işlemi sonucu başarısız olduysa Etimesgut halı yıkama firmasına başvurabilirsiniz.

Yıkamaya verilen halınız yıkamadan geldikten sonra mutlaka poşetin içinden çıkarılmalıdır. Eğer kullanmayacaksanız rutubetsiz ve nemsiz bir ortamda dik olarak muhafaza edilmelidir.

Profesyonel Yardım Etimesgut Halı Yıkama

Büyük şehirde yaşarken pek çok şey zor. Ankara halı yıkama koşulları bakımından çok daha zor bir şehirdir. Birçok insan koşuşturmacadan halılarını yıkamaya vakit bulamıyor. Vakit bulanlar ise imkanları kısıtlı, balkonu, bahçesi olmadığı için zorlanıyor. Halı yıkama Ankara’ da şimdi çok kolay. Etimesgut halı yıkama fiyatları ve Etimesgut halı yıkama firma çeşitliliğinde kaybolmak zorunda değilsiniz. Halınızı evinizden teslim alıyor, yıkama garantili profesyonel makinelerle yıkayıp, kurutup size zamanında geri teslim ediyoruz. Tek yapmanız gereken hemen 7/24 destek hattından bizlere ulaşıp sipariş vermek ve arkanıza yaslanıp tertemiz halılarının keyfini çıkarmak.

Yaz temizliğiniz bitmeden halılarınızı yıkayıp sizlere teslim edelim. Eviniz tertemiz olurken halılarınız da derinlemesine temizlenir ve temiz yaşam alanınızın keyfini çıkarma size kalır. Halı yıkamanın en büyük avantayı zaman tasarrufu sağlamasıdır. Unutmayın vaktiniz ve sağlığınız Etimesgut halı yıkama firması için değerlidir…

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

HEMEN ARA