Site Rengi

Cebeci Halı Yıkama / Cebeci Halı Yıkama Hizmetleri 

05.11.2020
714
Cebeci Halı Yıkama / Cebeci Halı Yıkama Hizmetleri 

Eğer evinizde ki ya da ofisinizde ki halıların yıkanma zamanı geldiyse öncelikle Ankara’ da Cebeci halı yıkama firmamızdan yoksa çevrenizde bu tarz hizmetleri veren firmalardan bilgi alabilirsiniz. Evde halı yıkama işlemi yapmadan önce firma araştırması yaparak bu zorlu iş yükünden kurtulabilirsiniz. Ancak şunu bilmeniz gerekli ki evde halı yıkama yaptığınızda hem su hem de gerekli deterjanların gideriyle beraber sizin zamanınız ve yorgunluğunuz sizlere ekstra iş yükü ve maliyet fazlalığı olmaktadır. Ayrıca halıların kurumasının derdi de başlı başına size yük olmaktadır. Çünkü bir site içerisinde oturuyorsanız halılarınızı evinizin banyosunda yıkasanız bile onları balkonunuzda kurutmanız çok mümkün değildir. Halılar tamamıyla ıslak olacağı için alt kattaki komşularınıza su sızıntısı olacaktır. Ne balkona serebilir ne de balkon demirinize asabilirsiniz. Tüm bu detaylara dikkat ettiğinizde yapabileceğini en iyi tercih Cebeci halı yıkama hizmeti almanız olacaktır.

Halı Yıkamanın Ekonomik Katkısı

Halı yıkama işlemi evde yapıldığı zaman ekonomik açıdan maliyetli olabilir. Çünkü gereksiz su ve deterjan israfı yapılır. Su israfı barajlar için tehlikeli bir durumdur. Cebeci halı yıkama firması su tasarrufu sağlayarak azami miktarda su kullanımına dikkat eder. Su kullanımına dikkat eder ama halılarınızın derinlemesine temizlenme aşamasından taviz vermez.

Cebeci Halı Yıkama Hizmetleri

Cebeci halı yıkama hizmetlerinden nasıl faydalanabilirsiniz? İlk olarak yapmanız gereken şey aktif olarak hizmet veren Cebeci halı yıkama firmasından destek hizmeti almanızdır. Halı yıkama hizmeti en kısa sürede tamamlanmaya çalışılsa da en az iki gün halısız kalabilirsiniz. Bu nedenle yedek halı bulundurmanızı tavsiye ediyoruz. Hem halı yıkama hem de halı kurutma işlemi uygulandığı için biraz zaman alan bir işlemdir. Bazı halı yıkama firmaları özel kurutma makineleri kullanmaktalar ancak bu durum süreci hızlandırsa da aynı gün teslimatın sağlanması biraz zor olmaktadır. Tamamen kurumamış olan bir halı kötü koku yayabilir. Halılarınızın tam anlamıyla kuruyup hazır hale geldiğinden emin olduktan sonra evinize teslimat yapıyoruz.

Halı Yıkama Firmaları

Halı Yıkama Hizmeti

Halılarınız İlk Günkü Gibi Olsun

Cebeci halı yıkama firmaları içinde ilk sıralarda yer alan firmamız hızlı ve temiz bir halı yıkama işi yapmaktadır. Ankara’ da tüm semtlerde bulunan halı yıkama tesislerimizde halılarınız ilk günkü parlaklığına kavuşarak kullanıma hazır hale gelmektedir. Halı temizliğine ve insan sağlığına büyük önem veren firmamız hijyenik temizlik ve görüntü kalitesini sağlamak için cihazlardan, natürel halı yıkama şampuanlarından ve alanında uzman personel desteğinden faydalanmaktadır. Son teknolojik halı yıkama cihazı, cihaz aparatlarını kullanmakta ve en kaliteli özel halı yıkama şampuanları tercih etmektedir. Kaliteli bir halı temizliği için bu hususlar olmazsa olmaz kriterlerdir.

Halı Leke Çıkarma

Halılarımız her gün kullanıma bağlı olarak lekelere maruz kalır. Yıkama işlemine girişmeden önce bu lekelerle mücadele etmemiz daha önemlidir. Halı üzerindeki lekeleri çıkarmaya halı yıkama şampuanları veya deterjanlar etki etmeyebilir.

Halılarınızda karşılaştığınız en zorlu lekeler yapıştırıcı lekeleridir. Bu lekeleri halınızdan çıkarmak için özel hazırladığımız solüsyonlardan yaralanırız. Buna benzer lekelerden biride oyun hamuru lekeleridir. Lifleri arasına yerleşerek çok zor çıkar. Ancak benzer çözeltilerle bu lekeleri de çıkarabiliriz.

Cebeci Halı Yıkama Hizmetleri 

Cebeci Halı Yıkama Öncesi-Sonrası

Evinizde gün içinde oluşan lekeler için Cebeci halı yıkama firmamızın deneyimlerine dayanarak tavsiyelerde bulunabiliriz. Çay veya kahve lekeleri için kullanılacak çözeltilerin asidik çözeltiler olması gerekir. Çay döküldüyse derhal amonyak ve su ile müdahale etmelisiniz. Yağ döküldüyse yapacağınız en iyi işlem leke üzerine karbonat serpmenizdir. Karbonat yağ moleküllerini emecektir. Tüm bu uygulamalardan sonra halınızı Cebeci halı yıkama firmamıza yıkatmanız halılarda oluşan lekenin derinlere işlemesini önleyecektir.

Halıda oluşan lekeyi temizlemek için dikkat edilmesi gereken bir diğer noktada yüzeyi fazla ıslatmamaktır. Çok ıslattığınız takdirde kuruması uzun zaman alacak ve bu süre zarfında halıda küf kokusu meydana gelecektir. Yün halılar için kullanabileceğiniz en sağlıklı yöntem yarı ıslak nemli bez kullanımıdır. Köpük ihtiyacını yeterince karşılayacak kadar deterjan kullanılmalı ve liflerin yumuşak olmasını bu yöntemle sağlayabilirsiniz. Kullanacağınız yöntemleri seçerken halınızın malzemesini iyi tanımalısınız. Yün halılar için geliştirilmiş yıkama şampuanlarını güvenle kullanabilirsiniz.

Halılarınızın temizliği kadar korunması da önemlidir. Halılarınıza zarar verecek her türlü yöntemden kaçınmalısınız. Özellikle çıkmayan inatçı lekelere çok fazla müdahale etmenizi önermeyiz. Çünkü leke çıkmadıkça daha fazla güç uygulayarak halının kumaşına zarar verebilirsiniz. Halıda deformeler meydana gelir. Halınızın sağlığı için Cebeci halı yıkama firmasına güvenebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

HEMEN ARA