Site Rengi

Ankara Buharlı Koltuk Yıkama / Buharla Koltuk Yıkama

06.11.2020
799
Ankara Buharlı Koltuk Yıkama / Buharla Koltuk Yıkama

Ankara buharlı koltuk yıkama kuru temizleme teknolojisi olarak isimlendirilmektedir. Koltuklar evimizin konforunu sağlayan dekorasyon estetik kazandıran önemli ev eşyalarındandır. İhtiyaca bağlı olarak birçok koltuk türü bulunmaktadır. Koltuklarınızın canlı renklerde ve hijyenik kalması için düzenli olarak koltuk yıkama işlemi yaptırılmalıdır. Ankara buharlı koltuk yıkama sistemimiz ile koltuklarınızı derinlemesine temizletebilirsiniz.

Buharlı Koltuk Yıkama

Buharlı temizlik teknolojisi hayatımızın her alanında sıkça kullanılmaktadır. Hem hijyen hem de dezenfeksiyon işlemi için en ideal yöntem buharlı temizlik yöntemidir.

Ankara buharlı koltuk yıkama evlerde, camilerde, okul ve kreşlerde, cafe, restaurant gibi işletmelerde çok fazla kullanılır. Buharlı koltuk yıkama zaman tasarrufu sağladığı için tercih sebebidir. Çok kısa sürede buharlı yıkama yapılır ve işlemden 1 ya da 2 saat sonra ürünler kullanıma hazırdır. Buharlı yıkama kuru temizleme olarak adlandırılabilir. Yüksek sıcaklık ayarıyla basınçlı püskürtmeler yapılır. Bu sıcaklığın etkisiyle hem lekeler kaybolur hem de zararlı bütün canlılar ortamdan uzaklaştırılır.

Ankara Buharlı Koltuk Yıkama Önemi

Koltuklar evlerde veya bulunduğu ortamlarda sirkülasyon nedeniyle ortamın tozunu içinde barındırırlar. Derinlerde biriken tozlar zararlı bakterileri yani mayt, ev akarları canlılarının yaşaması için ideal ortamlardır. Evinizde küçük çocuğunuz ya da solunum rahatsızlığı bulunan bireyler varsa zararlı bakteriler büyük tehdit unsurudur. Ayrıca küçük çocuklarda oluşan alerji hastalığının %90 lık kısmı bu ev tozlarına bağlı oluşan alerji rahatsızlığıdır.

Ankara buharlı koltuk yıkama işlemi özel bir makine ile sağlanmaktadır. Bu temizlik işleminde makinelerimiz koltuk kumaş türüne uygun derece sıcaklığında buhar üretmektedir. Bu buhar koltuk kumaşlarında bulunan kir ve lekeleri kolayca çözmektedir. Buharın diğer yıkama yöntemlerinden en büyük farkı kimyasalsız temizlik sağlamasıdır. Ankara buharlı koltuk yıkama sayesinde hiç bir kanserojen madde kullanılmadan koltukların temizlenmesi sağlanmaktadır.

Buharlı Koltuk Yıkama

Buharlı Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Çocuklarınızın ve sizlerin sağlığı için Ankara buharlı koltuk yıkama firmamızı tercih edebilirsiniz. Destek hattımızdan bizleri arayarak koltuk yıkama randevunuzu alabilirsiniz. Koltuklarınızın yıkanması için koltuk türü belirlenir. Koltuğun kumaşı, iç dolgusu gibi malzemeler uzman kişiler tarafından belirlenir.

Keşif işlemi bittikten sonra Ankara buharlı koltuk yıkama cihazı ayarlamaları yapılır. Kullanılacak sıcaklık derecesi, anti-bakteriyel ürünler, cihaz aparatları, su seviyesi tüm bu ayarlamalar koltuğunuzun kumaş türüne göre belirlenir. Kuru temizlik sistemi olduğu için diğer eşyalarınıza ve alanlarınıza herhangi bir zarar verilmez. Basınç ayarları da tamamlandıktan sonra yıkama işlemi başlatılır.

Koltuklarınızda lekeler varsa basınçlı buhar yardımıyla lekelerden eser kalmayacak. Leke türüne uygun deterjan seçimi de ayriyeten yapılır. Koltuklarınız tamamen temizlenene kadar yıkama işlemi devam eder. %100 hijyen sağlandıktan sonra Ankara buharlı koltuk yıkama işlemi son bulur. Ortalama koltuk yıkama kirlilik derecesine ve koltuk sayısına göre 1,5 – 3 saat sürebilir.

Koltuklarınız yıkandıktan sonra eğer bekleme zamanınız varsa ortalama 4-5 saat beklemeniz söylenecektir. Ankara buharlı koltuk yıkama ekiplerimiz yıkama sonrası yapmanız gerekenleri ayrıntılı olarak sizlere aktaracaktır. Belirtilen talimatlara uymanız tavsiye edilir.

Ankara Buharlı Koltuk Yıkama Fiyatları

Ankara buharlı koltuk yıkama fiyatları bazı kriterlere göre farklılık göstermektedir. Yıkanacak ürünlerin adeti cinsi ve kumaş kalitesi bu farklılığı doğurmaktadır. Birçok buharla koltuk yıkama faaliyetinde kimyasal madde kullanımına ihtiyaç yoktur. Fakat bazı tür kumaşlar da kimyasal madde kullanılması gerekmektedir. Bu da fiyat farklılığını ortaya çıkarmaktadır. Ankara buharlı koltuk yıkama firmamıza ulaşarak fiyatlandırma hakkında net bilgilere sahip olabilirsiniz. Ankara buharla koltuk yıkama fiyatları uygun fiyat politikası kullanılarak belirlenir.

Evde Ankara Buharlı Koltuk Yıkama

Evde buharla koltuk yıkama gelişen teknoloji ile birlikte artık mümkündür. Ankara buharlı koltuk yıkama firmamız teknolojiyi ayağınıza kadar getirerek yerinde buharla koltuk yıkama hizmetini sizlere sağlıyoruz.  Evinize gelen Ankara buharlı koltuk yıkama personellerimiz makineler ile profesyonel hizmeti ayağınıza getiriyor. Çok kısa bir sürede koltuklarınızı temizliyoruz ve 3-4 saat içinde kullanıma hazır hale getiriyoruz.

Evde koltuk yıkamanın bir çok avantajı bulunmaktadır. En başta koltuklarınızı fabrikaya götürmediğimiz için nakliye masrafı ve hamaliye masrafı ödemezsiniz. Bunun yanında yıkama süresi dahil sadece 5 saat koltukları kullanmazsınız, ardından koltuklarınız kullanıma hazır hale geldiğinden çok kısa sürede kullanıma devam edebilirsiniz. Ankara buharlı koltuk yıkama yüksek ısıda üretilen buhar ortalama 200 derece ısıya kadar çıkabilmektedir. Bu nedenle yüksek hijyen sağlayan bir işlemdir. Evinizde evcil hayvan besliyorsanız Ankara buharlı koltuk yıkama şeklini kesinlikle sizlere öneririz. Evcil hayvanlar sokağa çıktıklarında bir çok mikrobu evlerinize taşımaktadır. Yüksek ısıdaki buhar tüm bu mikropları temizleme kabiliyetine sahiptir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

HEMEN ARA