Site Rengi

Halı Yıkama Eryaman / Eryaman Halı Yıkama Hizmeti

05.11.2020
716
Halı Yıkama Eryaman / Eryaman Halı Yıkama Hizmeti

Halı yıkama Eryaman kirli halılarınıza kesin çözümler sunar. Evlerin en çok kullanılan eşyası olarak kabul edilen halılar, günlük ve haftalık temizliğin haricinde oldukça kirlenir. Silerek çıkartılamayan bazı kirler, halınızın iç bölgelerine doğru ilerler ve orada kalırlar. Bu durum, bakteri ve diğer zararlı canlıların oluşumuna sebep olur. Bu risklerden uzak durmak için, periyodik olarak halı yıkama Eryaman firmasının sunduğu halı yıkama hizmetini tercih edebilirsiniz.

Eryaman Halı Yıkama Firmaları

Halı yıkama Eryaman firmaları, evinizden teslim alınan halılarınız, özel araçlarımızla fabrikamıza getirir. Uzman ekip üyelerimiz, halınızın renk durumunu ve madde içeriğini analiz ederek, en doğru halı şampuanını tatbik etmek üzere makine üzerine alınan halınızın yıkama işlemine başlarlar.

Tam otomatik ve son teknoloji halı yıkama cihazımız kısa bir süre içinde halınızı yıkayarak istenilen duruma getirir. Halı üzerinde leke ve farklı bir kusur var ise, bunun yok edilmesi için gereken tüm işlemler ayrıca tamamlanır.

Eryaman halı yıkama sonrası kurutma aşamasına geçirilen halınız, rulo yapılarak poşet içerisine konularak tekrar evinize teslim edilmek üzere aracımıza yüklenir. Transfer aracımız, yine sizin müsait olduğunuz gün ve saatte halınızı evinize kadar teslim eder.

Kuru Köpük Halı Yıkama Sistemi

Kuru köpük halı yıkama, yerinde halı yıkama sistemi olarak kullanılır. Zaman açısından ve uzun metrekare halılar için tercih edilen en ideal yıkamadır. Halıda nem kalırsa kötü koku oluşumuna karşı kuru köpük halı yıkama etkili bir çözümdür. Yerinden kaldırılması zor ya da zahmetli olan halılarınızın yıkanması için halı yıkama Eryaman firmasının bünyesinde bulunan yerinde halı yıkama çalışmasını talep edebilirsiniz. Geniş mekanlarınızın halılarını kısa sürede ve derinlemesine kuru köpük halı yıkama yöntemiyle yıkıyoruz.

Kuru Köpük Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Özellikle zemini duvarda duvara halı kaplı olan mekanlarda halıyı bol su ile yıkamak ve sonra halıdaki suyu çekip kurutmak oldukça zaman alan bir işlemdir. Halının çok çabuk yıpranmasını sağladığı gibi kalan suyun mekan içine hoş olmayan koku bıraktığı için kuru köpükle halı yıkama oldukça verimli etkili pratik çözüm getiriyor.

Yaya trafiğinin çok yoğun ve devamlı olduğu mekanlarda hızlı kuruma özelliğinden dolayı tercih edilen temizliği kolaylaştıran teknoloji harikası özel bir halı yıkama sistemidir.

Bu sistem genellikle adını duyduğumuz ve bildiğimiz Türkiye’ deki en lüks otellerde kullanılmaktadır. Aslında bizim için hem makine ekipmanı olarak hem de kimyasal olarak sulu sistemle halı yıkama yapmaktan daha külfetlidir. Birde bindiği üzere el temizleme jelleri piyasaya çıkmıştı. İnsan elini jelle temizlediği zaman elini suya sabuna dokunmadan temiz olduğuna kanaat getiremiyor.

Kuru Halı Yıkama Sistemi

Kuru halı yıkama sistemi halı yıkama işleminde su kullanılmadığı için bu adı almıştır. Halı yıkama Eryaman olarak kuru halı yıkama yöntemini uzman ekibimizle halılarınızda özenle kullanmaktayız.

Kuru halı yıkamada deterjan, çözücü ve çok az miktarda su içeren emici bir toz kullanılmaktadır. Emici tozu halı üzerine serperek makineler yardımıyla yayıyoruz.

Yeterli bekleme süresinden sonra toz süpürge ile çekilir ve bu şekilde tozun emdiği kirler çekilmiş olur.

Yüzeysel temizleme gerektiren halılarınızda bu yöntemi güvenle deneyebilirsiniz.

Kuru Köpük Sistemi

Buharlı Halı Yıkama Sistemi

Buharlı yıkama sistemi halıların dezenfeksiyon işlemi için uygulanabilecek bir yöntemdir. Buharlı yıkama yöntemi, birçok uygulamada etkili olabildiği için sıkça başvurulan halı yıkama tekniklerindendir.
Aslında buharlı yıkama yönteminde halı yıkanır iken buhar değil sıcak su kullanılır. Suyun sıcaklığı genelde 65-100 derece arasındadır. Yüksek sıcaklıktaki su, basınçla halıya püskürtülerek halıdaki kir parçacıklarının çözülmesini sağlar. Sonra, kir parçacıkları vakum makinesiyle çekilir ve halı yıkama makinası içerisindeki hazneye hapsolur. Kullanılan suya ayrıca deterjan veya temizlik solüsyonu katılır.

Halı yıkama Eryaman firmasında tercih ettiğiniz halı yıkama sistemi profesyonel olarak uygulanmaktadır. Fabrikamızda ya da evde halı yıkama sistemlerinden hangisini seçerseniz seçin her işlemde uygun fiyat politikası uygulanmaktadır. Donanımlı ekip, son teknolojik cihazlar, kaliteli ürünler ve deterjanlar kullanılarak halılarınız derinlemesine temizlenir. Sizlere sadece tertemiz halıların keyfini sürmek kalır. Halı yıkama Eryaman firmasını arayarak destek talebinde bulunabilirsiniz. Mevsim geçişlerinde sizler ev temizliğinizi derinlemesine yaparken biz de halılarınızı derinlemesine temizleyelim ve sizlere teslim edelim.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

HEMEN ARA