Site Rengi

Ankara Yerinde Halı Yıkama / Ankara Halı Yıkama

04.11.2020
677
Ankara Yerinde Halı Yıkama / Ankara Halı Yıkama

Ankara yerinde halı yıkama ustalık, tecrübe, beceri, bilgi, profesyonel ekip ve vakum gücü çok iyi makineler isteyen bir temizlik hizmetidir. Yılların vermiş olduğu bilgi, birikim, ustalık ve son sistem ekipmanlar ile firmamızda Ankara yerinde halı yıkama konusunda tecrübeli profesyonel ekibimiz ile yerinde halı yıkama hizmeti vermekteyiz.

İşyerlerinizde, ofislerinizde, evlerinizde, camii, okul veya kurslarda duvardan duvara sabitlenmiş olan halılarınızı Ankara yerinde halı yıkama uzman kadromuz ve son sistem yerinde halı yıkama makineleri ile temizlik garantisi vermek şartı ile yerinde yıkıyoruz.

Ankara Yerinde Halı Yıkama Hizmeti

Ankara yerinde halı yıkama firmamızın farklı yıkama yöntemleri ve farklı fiyat politikaları bulunmaktadır.

Yerinde halı yıkama yöntemleri;

🔸 En etkili yöntem sulu ve köpüklü yıkama sistemidir. Halılarınızın yerinde dezenfekte edilerek şampuan ve köpükle yıkanması %100 etkili halı yıkama yöntemidir. Tabi bunun yanı sıra kullanmakta olduğumuz özel halı yıkama şampuanı, halı fırçalama makinesi ve emiş gücü mükemmel olan ekipmanlar da bu yöntemin çok önemli parçalarıdır.

Firmamız Ankara halı yıkama olarak tecrübe ve deneyimli profesyonel kadromuz ile teknolojinin en son sistem makine cihaz teknolojisini kullanmaktadır. Uygun fiyat teknolojisini yerinde yaşayarak deneyim kazanın. Ankara yerinde halı yıkama özel şampuanları konusunda sektörde lider firma olma özelliği sizlerin sayesinde kazanmıştır. Sunduğumuz kaliteli hizmet ve fiyat avantajlarından sizlerde faydalanabilirsiniz. Sizlere sunmuş olduğumuz Ankara yerinde halı yıkama temizlik garantisi ile ve en kaliteli leke sökücü ürünler kullanarak halılarınızın kısa sürede nasıl temizlendiğine gözleriniz ile şahit olun.

Yerinde Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Ankara yerinde halı yıkama işlemi profesyonel firmalarda birçok çeşit cihaz kullanımı ve farklı tekniklerle uygulanmaktadır.

👉 Derinlemesine işleyen kirler için kullanılan özel makineler sayesinde halılarınıza işleyen kirlerden kurtulursunuz.

👉 Yüzeysel temizlik için son teknolojik halı yıkama cihazları kullanılır ve sizlere üst düzey temizlik hizmeti sağlanmaktadır.

👉 Buharlı halı yıkama yani kuru temizleme işlemi profesyonel makineler ile yapılmaktadır. Buharlı yerinde halı yıkama genelde duvardan duvara kaplı olan halılar için ideal yöntemdir. Ayrıca halı dezenfeksiyon işlemi yapılmasında en etkili yöntemdir.

👉 Ankara yerinde halı yıkama işlemi özel kimyasal ve uygun cihaz yardımı ile köpürtülerek yapılır. Özel halı yıkama vakum cihazları su ve kirlerin hepsini temizlemektedir. Vakumla temizleme yapıldığı için halılarınız hemen kullanıma hazırdır.

Yerinde Halı Yıkama En Çok;

👉 Ankara yerinde halı yıkama genellikle çocuklu evlerde, okul, kreş ve restaurant gibi işletmelerde uygulanması kolay yöntemlerdir.

Ankara yerinde halı yıkama fiyatları halının büyüklüğüne veya m2 olarak belirlenir. Sizlere özel fiyat avantajları hakkında bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Yerinde halı yıkama firmamız en güvenilir firma olarak sizlere hizmet vermektedir. Sizlere sunduğumuz hizmetler en iyi ve kaliteli olması adına zaman kazandıran deneyimlerimizle mevcut en modern temizleme teknolojileri kullanılır.

Ankara yerinde halı yıkama hizmeti yerinden kalkması zorlu ya da yerinden kaldırılması mümkün olmayan halıların bulunduğu mekanda yıkanması işlemidir. Yerinde halı yıkama aynı zamanda zamandan tasarruf sağlamak için seçilmektedir. Yıkama işlemi yapıldıktan sonra genelde vakit varsa 5-6 saat beklenmesi önerilir ama bekleme imkanı olmadığı durumlarda hemen kullanıma hazırdır.

İşyeri ve Ofis  Yerinde Halı Yıkama

Halılarınız özel makineler ile halınızın türüne ve iplik çeşidine göre yıkanmaktadır. Bu şekilde halılarınız ilk günkü parlaklığını, canlılığını ve ömrünü korur. Halılarınızın temizliğini yaparken kesinlikle ucuz malzemeler kullanılmamaktadır. Ayrıca tüm halılarınız deneyimli personeller tarafından temizlenmekte olup, halılarınızı temizlerken kullandığımız malzemelerin hiçbiri ucuz ve kalitesiz ürünlerden oluşmamaktadır. Ankara yerinde halı yıkama tesisinde halılarınız iş yerinde ve ofisiniz de itina ile temizlenir.

Ofis Halı Yıkama

Ofis Halı Yıkama

Özel cihazlarımız ve dezenfekte edici temizlik malzemeleri ile halılarınız temizlenir. Halılarınız temizlenirken insan sağlığına uygun maddeler seçilmiş olup, sağlığınıza zarar vermeyen ürünler kullanılmaktadır. Özel anti-bakteriyel solüsyonlar sağlık açısından hiçbir zararı olmayan ürünler tercih edilir.

Ankara Yerinde Halı Yıkama Ürünleri

Özellikle küçük çocukların bulunduğu ortamlara kullanılan ürünler itina ile seçilmektedir. Çocuklarınızın ve sizlerin sağlığı açısından ürünler belirli dozlarda ve kalitede kullanılır. Ankara yerinde halı yıkama firmamız ile halılarınızı yıkatma kalitesiyle tanıştırın.

Ofis ve büro halılarınız Ankara yerinde halı yıkama şirketi ile ofis halılarınıza özel olarak seçtiğimiz temizlik ürünleri ile yıkansın. Bu sayede halılarınız hiçbir yıpranma yaşanmadan temizlenmiş ve bakım uygulamaları yapılmış şekilde size teslim ediliyor. Halılarınızda bulunan bakteriler tamamen giderilerek Halılarınızın sağlık koşullarına uygun olması sağlanıyor.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

HEMEN ARA